Ulubiony Soundtrack

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
<br />
swietna jest muzyka z Artysty! znasz moze autora? czy mozna to gdzies an plycie juz kupic? zakocahalam sie w tej muzyce podczas ogladania Artysty.... Mistrzostwo.<br />
Na pewno gdzieś kupisz, zwłaszcza że teraz Artysta dostał Oscara za muzykę, więc pewnie będą specjalne wydania. :)
 
S

Spamerski

Guest
Przede wszystkim This Land z Króla Lwa i tytułowy soundtrack z Helikoptera w ogniu, a ponadto Burn z Kruka, główny soundtrack z Czarnego deszczu, Tonys Theme z Dzieci triady, Bitter Sweet Symphony ze Szkoły Uwodzenia, Six Days z Tokyo Drift, główny soundtrack z Szakala, Bolivia Theme z Człowieka z blizną oraz Nim wstanie dzień z Prawo i Pięść.
 

Akasha.

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Gladiator, Różyczka, Królowa Potępionych, Wszystko Co Kocham, Piraci Z Karaibów, Ostatni Samuraj.
 

ania90

Bywalec
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
49
Pewnego razu na dzikim zachodzie
Pearl Harbor
Ostatni Mohikanin
1492: Wyprawa do raju
Gladiator (Hans Zimmer jest absolutnym mistrzem :))
 

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
A nie wiecie czy "Artysta" jest na DVD, nie widziałam, a chętnie bym taki zestaw prezentowy zrobiła, dla osoby, która bardzo lubi ten film...
 

SoReal

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
2
Z mniej znanych soundtracków bardzo lubię ścieżkę dźwiękową do filmu pod tytułem A Single Man.
Polski kompozytor Abel Korzeniowski i Shigeru Umebayashi stworzyli cudowny klimat, dlatego w przypływach melancholii, czy też innych okolicznościach, lubię do owego krążka wracać.
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Beoulfe :)
Gladiator
i Król Artur (ten nowy )

Mają coś w sobie, taką moc- jak tego słucham to mam ochotę skakać do sufitu :p, i rozpiera mnie ogromna energia
 

Lucka8

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Uwielbiam soundtrack do "Nietykalnych" i do "Artysty". "Artystę" kupiłam sobie na DVD :) polecam bo wydanie jest extra, fajne dodatki no i przepiękny film! Nie bez powodu zgarnął większość Oscarów teg roku :)
 

Strangelove

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Soundtrack z Leona zawodowca, subtelny, klimatyczny, idealnie pasował do scen
 
Do góry