Ulubiony Film

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
oo ja lubię bardzo wiele fimów, ostatnio widziałam piłę i uważam,że jest fenomenalny, gwiezdne wojny, the ring, efekt motyla, szósty zmysł, stygmaty- jak widać horrory i tego typu filmy dominują :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Powiem tylko ,że oglądałam ostatnio "House of 9".
Polecam go baaardzo!
Super zakończenie :)

diablatko, a nie mechaniczną? :p
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
hmmmmm......nie ma tego jednego ulubionego chyba w moim przypadku.....lbuie wiele filmów szczególnie filmy akcji, wojenne, itp.....
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja lubię dużo filmów. Teraz sobie pomyślałem jeszcze o "Chłopaki nie Płaczą" ten film był bardzo fajny, później krytyka na niego najeżdżała że jest głupi i wogóle, ale dla mnie to duży sukces polskiego kina ^^
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Bardzo mi się podoba film pt. "Powiedz tak" z Jenifer Lopez... Ma naprawde przystojnego PARTNERA w filmie... mmm aż miło sie na niego patrzy :p
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
racja chłopaki nie płaczą był super film :) choć troche mi się miesza z porabkiem kojota, bo oglądałam jeden po drugim a aktorzy w sumie Ci sami :) ale oba są super !! :)
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
jeste duzo filmow ktore mi sie podobaja teraz przychodzi mi na mysl "Szosty zmysl", "elektra","armagedon","klatwa", ostatnio ogladala tez taki wywalisty nie pamietam tytulu ale cala akcja kreci sie wokol scigaczy ehh takie maszyny ze glowa mala :)
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
Van Helsing..
Helikopter w ogniu..
Chłopaki nie płaczą..!!!
Kroniki Riddicka..
Epoka Lodowcowa..
i jeszcze parę innych..
 

lolunia290

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
wszystkie o szczęsliwych zakończenia, byle bez przemocy i zabijania. :przewraca:
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Trudno bymi było wskazać ulubiony ale dwa które zapadłymi mocno w pamięć to "Czas Apokalipsy" i "Miato Boga". "Życie jest piękne" o którym wspomiała już Martina też jest świetny, każdy film ma swoje zalety i naprawde trudno jest wskazać który mi się spodobał najbardziej.
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
A dzisiaj jeszcze na TV 4 lecialo "Jak rozpetalem II wojne swiatowa". Klasyk. Moim zdaniem najlepsza komedia w historii naszego kina :D. Chociaz nie bede sie klocil, bo duzo fajnych filmow bylo w przeszlosci :p
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Wiekszosc filmow Takeshi Kitano, Kar Wai Wonga, Pedro Almodovara, Martina Scorsese, Davida Lyncha, Stanleya Kubricka...
Dobre kino niezalezne..
Europa, Ameryka Poludniowa, Azja...

Kilka wybitnych pozycji: Lalki, 2046, Brother, Cidade De Deus, Hable Con Ella, La Mala Educacion, The Elephant Man, Scarface, Raging Bull..
 

lonely-virgo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina marzeń i snów
"Bodyguard", "Piła", "Teksańska masakra piłą mechaniczną", "Basen", "Chłopaki na Ibizie", "Trzynastka" i ogólnie wszystkie z Kevinem Costnerem w roli głównej lub jego produkcji :]
 
Do góry