Ulubione zapachy???

Z

Zając Poziomka

Guest
A mój ulubiony to puścić se bąka pod kołdrą :):):) hahahhha
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mój zapach to Eclipse (Oriflame) od razu czuje sie lepiej i az sie miło na ciele robi
 
E

edi

Guest
Z damskich to LACOSTE "touch of pink" ..MMMmmm uwielbiam je ! a co do meskiej czesci...to przyznaje, że mam ogromną słabość do HUGO BOSS "Baldessarini'...więc uważac chłopaki =P ...heheh pozdrawiaki
 
J

ja =P

Guest
a ja lubie slodkie zapachy :) i wanilie tez lubie ;) mam taka fajna mgielke do ciala z avonu i sliiiicznie pachnie :D
 

Pacia19

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moj ulubiony zapach to PUMA grafitowa dla women of cours, a co do męskiego zapachu to tez PUMA niebieska, ale tez czarny ADIDAS :):). Pozdraiwam wszystkich, ktorzy mysla podobnie jak ja :):):):) Papatki <pa>
 

Gosiaczek16

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Moje ulubione zapachy to: blue for her, celebre, perceive, lyrical, surrender, passion dance, treselle i pur blanca. Każdy na inna okazję :p
 

Mada__17

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Na Śląsku ;))
Ja nie bede pisac jakis bardzo drogich perfum... lubię Pumę rózową, Celebra, Winka i kilka innych, ale te sa najwazniejsze ;)
 

Gosiaczek16

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Mada__17 napisał:
Ja nie bede pisac jakis bardzo drogich perfum... lubię Pumę rózową, Celebra, Winka i kilka innych, ale te sa najwazniejsze

Ty też wymieniłaś perfumy, które też troche kosztują :]
 
A

Anonymous

Guest
kenzo uwielbiam ten zapach ale tez little black dres .....ogolnie lubie kwiatowe i delikatne :p ale tez uwielbiam ogorkowe boskie sa te perfumy ;)
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
ja uwielbiam Kenzo Flowers ... niestety jedna buteleczka to wydatek okolo 300 zl. Ale niedawno znalazłam w Ives Rocher takie ładne perfumy tylko nie pamiętam nazwy !
 
J

janet19

Guest
Ładne perfumki

Najśliczniejszy zapach jest od Gabrieli Sabatini :hyhy: :]
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
a mi się najbardziej podoibał zapach mojej byłej kobiety, tak ładnie pachniała czymś takim delikatnym, wyczuwałem tam róże ale w ogóle bardzo trudno określić to co było. wiem że ten zapach był cudowny...
 
Do góry