Ułamałem pół zęba koledze

C

Crockett

Guest
Podałem przykład, który opisuje następstwo pochopnych zachowań. Kradzież 10 zł to nic w porównaniu z zadźganiem złodzieja za to. Prawo amerykańskie w tej kwestii jest dobre, ale zależy z której strony patrzymy. Jak mam paru metrowego Dodge'a i chcę nawrócić bo jest wąska uliczka i wjadę 2 metry na czyjąś, otwartą posesję to nikt nie może od razu mnie zastrzelić. Bądźmy rozsądni...

Cisza ze strony autora tematu. Co z tego kto się zaczął? Napina się ten co zrobił większą krzywdę. Trzeba płacić za błędy albo celować lepiej.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
ale chyba tylko w bicepsach
Należę do szczupłych

braku odpowiedzialności a co więcej - braku honoru by zrekompensował chłopakowi tę nieprzyjemność
Honor pokaże jak mu odda chajs? Własnie zachowa się jak ci.pa która się boi. Pokaże honor jak stawi się gościowi i postawi na swoim

Grałeś w Manhunt?
Nie należę do typowych noł lajfów
 
Q

quid pro quo

Guest
Nie należę do typowych noł lajfów

Szkoda. Rozumiem, że też nie masz pojęcia o tym, jak wygląda życie w niektórych afrykańskich czy azjatyckich państwach.
Zawsze znajdzie się ktoś silniejszy od Ciebie.
I taka osoba sobie umyśli, żeby wyciąć Ci nerkę i sprzedać na czarnym rynki i co? Gówno zrobisz, jeżeli nie będzie prawa i policji. Przyjdzie, wytnie Ci nerkę i tyle będzie z Twojego honoru i odwagi.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
ja pier.dole quid pro quo pier.dolisz jak potłuczony. Na tym poście kończy się mój udział w tym temacie
 

darkeldo

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
54
Nie rozumiem,czemu większość ludzi czepia się tak gimnazjalistów? To,że jest tylu ***** nie oznacza,że każdy w gimnazjum taki jest.Sam kończę własnie Gim..czytając wypowiedzi człowieka o nicku Czaha* vel. Wilu aż tracę wiarę w polaków..typowy napinacz który myśli,że wszystko mu wolno i każdemu natrzepie..idź potrenuj mma,dostaniesz w łeb kilka razy to się oduczysz i nabierzesz pokory.Ja sprawy rozwiązuje humanitarnie,a nie poprzez rozwalanie komuś twarzy,a co do tematu to zapłać mu za ten ząbek,to żadne wielkie pieniądze nie są,pogódź się z nim i masz kolegę do kolekcji ;)
Pozdrawiam
 

liczyrzepa92

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Toruń
Najlepiej się wszystkiego wyprzyj, tchórzu!

LUDZIE JAKIE TO SPOŁECZEŃSTWO ROŚNIE! Mam 18 lat i nie mogę patrzeć na to co dzieje się z ludźmi w moim wieku i/lub trochę młodszymi.
Koleś weź zachowaj się choć trochę na swój wiek, zapłać mu za zęba, przeproście się nawzajem i po sprawie. Lepiej tak, niż dosyć, że możesz mieć prawne nieprzyjemności, stracisz kolegę oraz może więcej znajomych, którzy mogą się od Ciebie odwrócić, to jeszcze będziesz "moralnie spalony", że tak powiem. Mnie by sumienie spać nie dało, no ale widać niektórym nie przeszkadza to, że zrobili komuś krzywdę.

A argument, że "to on zaczął" w ogóle nie ma tu żadnego znaczenia.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kur..... jakas durne dziecko zawraca glowe ludziom, bo zlamalo pol zeba znajomemu kiedy ja dzis np. mailem dwie reanimacje i obie nieudane czego efektem jest smierc ojca, brata itd. itd. Na prawde, kiedys myslalem, ze juz poziom tego forum nie moze byc nizszy niz byl, ale sie pomylilem.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
A czemu ma płacić? "Leczenie" zębów jest zdaje się darmowe. Chyba że chce iść do prywatnego i złotego zęba chce se wstawić. Ubezpieczenie chyba ma... Ja kiedyś też dostałem już nie pamiętam kiedy i mam ułamanego zęba i żyję ;P(dolna dwójka)
Ma jakieś dowody, że to ty i wtedy mu go wybiłeś?
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Kur..... jakas durne dziecko zawraca glowe ludziom, bo zlamalo pol zeba znajomemu kiedy ja dzis np. mailem dwie reanimacje i obie nieudane czego efektem jest smierc ojca, brata itd. itd. Na prawde, kiedys myslalem, ze juz poziom tego forum nie moze byc nizszy niz byl, ale sie pomylilem.


człowieku, ale c**j nas to obchodzi? koleś ma problem i pyta jak ma się zachować. codziennie umierają ludzie i to jest koniec tematu ich życia, więc nie ma sensu się z tego powodu rozpisywać na forum (chyba, że pisze osoba żyjąca, która kogoś straciła). Ale ten koleś ma problem z którym musi się uporać - twoje dwa trupy właśnie przestały mieć jakiekolwiek kłopoty.

do autora:koleś jest pi*dą jeśli zaczepiał cię, wyłapał dzidę, a teraz krzyczy jak dzieciak. porozmawiaj o tym z rodzicami i przedstaw sytuację dokładnie jak nam. niech oni się tym martwią. poza tym - sam twój kolega może :cenzura: zdziałać. tak czy siak to jego rodzice dopiero będą stanowić "prawne zagrożenie". Im szybciej powiesz o tym swoim rodzicom i przedstawisz to ze swojej perspektywy tym lepiej - bo będą gotowi na to żeby cie bronić.
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Grałeś w Manhunt?
Gdyby nie "psy", to tak wyglądałby Twój zwykły dzień.
Albo ktoś :cenzura:ałby Ciebie, albo Ty kogoś.
super stwierdzenie warto zapisać

co do samej sprawy to jak ma świadków to było w szkole to będziesz miał masę nieprzyjemności o pobicie i uszkodzenie ciała < sadu nie obchodzi ze on zaczynał to ty go uderzyłeś >
Plus problemy w szkole rzecz jasna
Wyjście ... zapłać za zęba problem z głowy ,skoro już coś mu zrobiłeś ponieś konsekwencje w najprostszy sposób bez masy utrudnień i de facto wstydu
A P.S jak on ci wniesie sprawę to jak przegrasz to i koszty sadowe na ciebie idą więc zastanów się co się bardziej kalkuluje


iwans wyobraź sobie ze państwowy służba zdrowia nie wszystko refunduje .poza tym jeśli ktoś chce te żeby użytkować długo i jakoś z nimi wyglądać woli zrobić to u specjalisty czyli protetyka ,wiec postawa kolegi kolegi mnie nie dziwi
 
P

ppiotrrek5

Guest
ten co tu robi ten szał na forum nie wiem jak go okreslic leci od niego JP i sporo wiecej negatywnych emocji
 
Do góry