Ujędrnienie :)

eg5

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cześć! Chciałabym ujędrnić biust i pośladki. Kupiłam sobie w biedronce taki balsam. Z firmy Carla Norri slim expert wyszczuplająco-ujędrniający. Proszę o jakieś opinie o nim? Czy to naprawde coś podobnego do tego z firmy Eveline?
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
No na pewno będziesz miała jędrniutki, bo to cud-balsamy. Zacznij lepiej ćwiczyć mięśnie piersiowe to sobie ujędrnisz.
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dokładnie. Jestem instruktorem fintesu. Dużo lepsze będą ćwiczenia niż jakiekolwiek balsamy.
 

kaha123

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiecie co wszyscy..na prawde "kapitalne" rady dajecie:/ Nikt sie nie pytal co jest lepsze- balsamy czy cwiczenia, laska poprosila o opinie dotycząca balsamów do ciała a wy jej wyjezdzacie ze lepsze są cwiczenia- to normalne i kazdy kto o siebie dba to raczej ma tego swiadomosc, skąd wiecie a). w jakim wieku jest ta dziewczyna, b) do jakiego stopnia ma zniszczona i malo jedrna skore, c). czy jest przed po czy w trakcie ciązy, d). czy byc moze CWICZY a balsamow potrzebuje zeby wspomoc ten proces, e). to nie [prawda ze te balsamy NIC nie daja jak sie nie cwiczy, daja na pewno więcej niż zwykłe nawilżające. Moim zdaniem przez te wszystkie tzw "rady" przebrzmiewa jakas niezdrowa ironia i sarkazm, chec postawienia siebie w lozy "eksperta" ktory i tak wydaje wnioski pochopnie i tak na prawde w ogole nie zwiazane z istota tematu...zastanówcie się co piszecie. A w odpowiedzi na pytanie : balsamy carla norri są bardzo dobre, skład jest taki sam jak tych eveline, używam ich (eveline) od ponad 6 lat. Jeśli chodzi o te z biedronki, to wypróbowałam je ostatnio- są swietne więc polecam Ci jako o połowę tańszą alternatywę dla eveline. W połączeniu z cwiczeniami są super efekty, wazny jest tez sposob wcierania balsamow, najlepiej polaczyc z masazem albo wcierac za pomocą takiego masazerka roll-on. Powodzenia:)
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
Wiecie co wszyscy..na prawde "kapitalne" rady dajecie:/ Nikt sie nie pytal co jest lepsze- balsamy czy cwiczenia, laska poprosila o opinie dotycząca balsamów do ciała a wy jej wyjezdzacie ze lepsze są cwiczenia- to normalne i kazdy kto o siebie dba to raczej ma tego swiadomosc, skąd wiecie a). w jakim wieku jest ta dziewczyna, b) do jakiego stopnia ma zniszczona i malo jedrna skore, c). czy jest przed po czy w trakcie ciązy, d). czy byc moze CWICZY a balsamow potrzebuje zeby wspomoc ten proces, e). to nie [prawda ze te balsamy NIC nie daja jak sie nie cwiczy, daja na pewno więcej niż zwykłe nawilżające. Moim zdaniem przez te wszystkie tzw "rady" przebrzmiewa jakas niezdrowa ironia i sarkazm, chec postawienia siebie w lozy "eksperta" ktory i tak wydaje wnioski pochopnie i tak na prawde w ogole nie zwiazane z istota tematu...zastanówcie się co piszecie. A w odpowiedzi na pytanie : balsamy carla norri są bardzo dobre, skład jest taki sam jak tych eveline, używam ich (eveline) od ponad 6 lat. Jeśli chodzi o te z biedronki, to wypróbowałam je ostatnio- są swietne więc polecam Ci jako o połowę tańszą alternatywę dla eveline. W połączeniu z cwiczeniami są super efekty, wazny jest tez sposob wcierania balsamow, najlepiej polaczyc z masazem albo wcierac za pomocą takiego masazerka roll-on. Powodzenia:)

a co sie tak oburzasz:) balsam sam w sobie guzik ujedrni. co najwyzej wmasowywanie go (bo chodzi o masowanie ciala) moze napiac skore. tyle. nie wierze w tego typu specyfiki. sama biore po prostu balsam nawilzajacy i dlugo masuje brzuch. grunt to masowanie:)
 

carotca

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Balsam balsamem, wmasowuję codziennie po wieczornej kąpieli od paru lat a cellulit może ciut mniejszy ale jak był tak i jest. No i właśnie dlatego mam zamiar się wybrać do Spa no i wybrałam Primavera Spa bo tam mają turnusy odchudzające no i oprócz tego mam zamiar sobie trochę przyjemności zafundować i trochę poprawić wygląd skóry np. peeling kawowy- świetna sprawa na cellulit, z tego co czytałam to fajny jest też zabieg z termoaktywnymi algami.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
carotca, na cellulit balsam nic nie pomoże jedynie skórę ujędrni.
Na cellulit dobre są zimne prysznice, w sumie to lodowate, ja najpierw się prysznicuje tak jak zwykle i myje, a już po wszystkim lodowaty prysznic.
Do tego basen 3 razy w tygodniu, tam woda jest chłodna żeby nie powiedzieć zimna (bo na sportowym basenie jest czasami na prawdę orzeźwiająca).
Pływanie poprawia krążenie, wzmacnia mięśnie, poprawia sylwetkę, do tego woda przy pływaniu delikatnie masuje skórą, nie muszę chyba powtarzać, że jest też zimna, a cellulit i tłuszcz zimna nie lubią :)

Generalnie jak człowiek je śmieciowe jedzenie, nie rusza się to masowania smarowania nic nie dadzą. Cellulit to nie nierówna skóra, tylko tłuszcz... który nie zniknie bez diety i ćwiczeń... nie trzeba chudnąć, trzeba go rozpracować :)
 
Do góry