UFO nad polska

Keynt

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ta i co jeszcze fightern? Moja ciocia kiedyś mówiła że widziała UFO i nawet sobie datę i godzinę pisała xDD

I w ogóle wkurza mnie autor tego tematu. Napisał jedno durne zdanie i nie wiadomo nawet za bardzo o co chodzi. Ile on ma lat?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jak to o co chodzi? Żeby pisać jeżeli się UFO widziało, albo wie coś o obserwacjach nad Polską. Dlatego resztę dywagacji proszę w innych tematach o UFO.
 

dawo12

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
26
czesc nazyam sie Dawid opowiem wam jak widzialem ufo siedze se w pokoju patrze przez okno dachowe leci samolot pasazerski nisko lecial ze widzialem jego silniki patrze a w kierunku niego leci jakis krazek myslalem ze to jest bomba jakas nagle prelecial kolo niego i zniknol w chmurach. nikt mi nie wierzy. drugi ras widzialem jak przyjechalem do domu wieczorem a tu nagle na niebie cos latalo zygzakowo samolot to nie byl bo latralo z predkoscia swiatla w ruzne kierunki kazdy w to uwierzylo bo widziala to cala rodzina. dziadek mi raz opowiadal jak szedl z roboty przez las a tu nagle przelecialo co s nad lasem mowil ze wszystko to oswiecilo i przelecialo to tak szybko ze dzrzewa sie kladly. ja mu wierze bo jak to opowiadal to byl caly blady.
 

oookash

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
Zachodniopomorskie
Mnie się również coś takiego przydarzyło. Było to w zeszłe wakacje, gdy byliśmy z koleżkami pofazować nad okolicznym akwenem. Akwen niewielki - staw rekreacyjno-wędkarski pośrodku pastwiska, otoczony kępami dość wysokich drzew. Zmierzchało akurat jak skończył się nam materiał i siedzieliśmy w autku trochę porobieni prowadząc egzystencjonalne rozmowy. Wyszedłem się odlać, a zaraz za mną koleżka z tym samym zamiarem. I tak, w ciepły letni wieczór, przy dźwiękach spadającego na soczystą trawkę płynu, gapiąc się w niebo, zaczęliśmy rozmawiać o gwiazdach, jakie to są niezwykle fascynujące itp... W pewnym momencie koleś mówi: patrz jak ta jedna mocno świeci. Podążając za jego wzrokiem zobaczyłem źródło mocnego, żółtego światła które akurat wtedy zaczęło wolno przesuwać się ukośnie w dół i lekko w lewo. Mówię do kolesia, że pewnie samolot leci w stronę lotniska (rzecz działa się pod Goleniowem, Zachodniopomorskie). Jednak obiekt schował się za pasem drzew, jakiś kilometr do półtora od nas, pozostając tam przez ok. minutę (nad drzewami widać było łunę) - wykluczyło to moją teorię. Nagle obiekt zaczął wznosić się podobną do poprzedniej trajektorią i na pewnej wysokości poruszać się chaotycznie. Wszystkie manewry były powolne, a my konkretnie już podekscytowani. Obiekt wędrował w lewo i prawo, wyżej i niżej przez około 5 minut. W pewnym momencie zaczął opadać, lecz tym razem znalazł się na tle drzew za którymi poprzednio się schował. Był więc jakieś 800m od nas i, wstyd przyznać, ale spanikowaliśmy, wpadliśmy do auta i zaczęliśmy uciekać. Jednak w połowie polnej drogi, wiodącej od akwenu do ulicy, zatrzymałem się i jeszcze przez chwilę widzieliśmy obiekt, poruszający się nad polem w tym samym kierunku co my, migoczący za wierzchołkami wspomnianego wcześniej pasa leśnego.

Wspomnę jeszcze, że trzeci koleś dopiero wtedy TO zobaczył, gdyż wcześniej myślał że się z niego zbijamy. Wolał smsować z tylnej kanapy z pewną, bądź co bądź, sympatyczną dziewoją. Niestety jest z nią do dzisiaj, co wiąże się z brakiem czasu/chęci/możliwości na piwko, trawę i zabawę z kolegami.

Gwoli uściślenia obiekt nie wydawał żadnego dźwięku, a helikopter z tej odległości byłoby słychać doskonale. Kto wie, może to Niemcy szpiegują nas z użyciem unowocześnionego VRIL'a - http://pufoc.republika.pl/v7_vril.htm
 
B

Bad Boy

Guest
Prawie cała niemiecka technologia została rozkradziona przez rosję i usa. Więc niemcy odpadają ;)
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
ja myślę, że widziałam coś takiego, 2 razy w życiu. Nie widziałam, żeby to był latający spodek, ale jasny punkcik, podobny do gwiazd (widziałam to nocą). Można by pomyśleć, że to satelita ziemski lub samolot (poruszał się z jednostajną szybkością, ale dość wolno). Tylko, że samoloty ani satelity nie stają nagle w miejscu. A to stanęło. W obydwu przypadkach było podobnie. Zaczęło drgać, a potem nagle zmieniło kierunek i z ogromną szybkością poleciało w innym kierunku. W pierwszym przypadku w stronę, z której przyleciało, w drugim w górę pod kątem 90st.

:mruga: zwiadowczy UFO?

Ja także to widziałam, w zeszłe lato to nawet bardzo często. Tyle, ze te "moje" UFO leciało w jednym tylko kierunku i było wielkości zwykłej gwiazdy. Szybkie było, skubane. Bardzo mnie ciekawi co to takiego. W kosmitów wierzę, ale to chyba ich dziełem nie było :mruga: . Moja przyjaciółka fanatyczka, gdy o tym usłyszała to od razu zrobiła za ze mnie dowód na to, ze obce cywilizacje istnieją. Moim zdaniem, to były chyba satelity. Ale nie znam się, więc ciężko powiedzieć.
 

maciok87

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
149
Punkty reakcji
5
Wiek
36
Miasto
Poland
W nocy "punkciki" to sa samoloty lub satelity.. Ja sfotografowalem jasny dysk na 2 zdj, zorientowalem sie dopiero w domu gdy wyswietlalem zdjecia na ekranie ;) Wczesniej w dziecinstwie mialem jeden dzien wyciety z zycia, a potem z test IQ wynik 173... :)
 

maciok87

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
149
Punkty reakcji
5
Wiek
36
Miasto
Poland
Nie bylo latwo, ale odnalazlem juz jedno zdj - ktore niniejszym zalaczam - lokalizacja: najmniejsza gmina polski.. :)

Pozdrawiam ;)

p.s. jak znajde drugie, postaram sie pamietac zeby tez wrzucic :D
 

Attachments

  • Ufo.jpg
    Ufo.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 36

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Niemcy w czasach wojny skonstruowali broń coś w rodzaju spodka i później zrodził się mit że to kosmici.
Ludzie są łatwowierni więc mit został do dzisiaj, bo skąd wiemy że jak coś przyleci z kosmosu to będzie właśnie tak wyglądało? Możliwe że kiedyś nas nawiedzi obca cywilizacja, ale na pewno nie jest to to o czym wszyscy myślą.
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Mnie zaciekawił bardzo ten rzekomy filmik UFO nad Gdańskiem.Dla mnie to wygląda na fotomontarz,ale w komentarzach są wypowiedzi,że to dużo osób widziało. To chyba najbardziej wyraźny talerz na youtube w Polsce.Dlatego zamieszczam. Ktoś może z forumowiczów widziała ten rzekomy talerz?

 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
moglo tak byc a na filmie widac ze duzo ludzi patrzyło i tez nagrywało ;] ja w ufo wierze bo miałem kilka razy takie cos tylko na niektórych filmach jest ze ufo jest duze a na niektórych małe ..?


Kiedyś widziałem cos podobnego
 

Michaels660

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Okolice Zamościa
Ja raczej w ufo nie wierze.
Polecam przeczytać http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=53
Nie pamietam kiedy to bylo ale tylko raz takie cos widzialem. Zalorzylem bardzo mocno przyciemniane okulary i okolo godziny 14.00 popatrzylem na slonce. Zobaczylem otaczajaca go wielka kule. Nie pamietam jaki to byl dzien ale tak na oko srodek wakacji 2009 roku wiec mozna to sprawdzic
thumbsup.gif
 

bylemjestembede

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
4
JA WIEM BARDZO DUŻO TO STATKI KOSMICZNE NASZYCH SOJUSZNIKÓW Z USA:) POLECAM FILM NA YOUTUBE PT"HITLEROWSKIE UFO" DZIEKUJĘ. CZAS OBALIĆ BREDNIE. I PODZIELAM OPINIE PANA fightern BO BYĆ MOŻE ICH TECHNIKA ZNACZĄCO POSZŁA W PRZYSZŁOŚĆ BA NA PEWNO! WIEC RÓŻNE RZECZY MOGĄ KOMBINOWAĆ.
 

amarantowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
130
Punkty reakcji
2
Powiem wam, że wierzę ale nie w takie o jakim mówicie.
Na pewno jest jakieś życie po za ziemią. Wszechświat jest ogromny więc z jakiej paki mamy być tylko my?
Jest kilka programów na ten temat. Były kiedyś jakieś tajne badania wojskowe. To od nich to powstało. Statki mieli porobione inne z jakimiś taśmami ze znaczkami co podejrzewano za pismo "zielonych ludków". W sumie sporo tego jest.
Ale zastanówmy się jeżeli są naprawdę i są na takim poziomie by o nas wiedzieć to obserwowali by nas bardzo dyskretnie.
Druga sprawa to taka, że gdy są na tak wysokim poziomie a muszą być skoro o nas wiedzą nie interesowalibyśmy ich tak bardzo. Po co niby? To tak samo jak gadać do krowy. Dogadacie się z nią?
Nie jesteśmy w takim razie w stanie im cokolwiek zaoferować. Jeżeli by chcieli naszą planetę to nie czekali by na pozwolenie :) Wojsko ćwiczy coś o czym nie wolno nam wiedzieć i jak ma to tuszowa? Nie zdziwiłabym się gdyby dalej tego typu akcje wynikały od nic by pobudzić sensacje i zwalić wszystko na coś nieznanego, szokującego, kontrowersyjnego.

Na filmie to może być nawet zabawka na pilot albo inny bajer.
Podobnież była afera o światłach na niebie, które synchronizowały się. Wielka panika, a okazało się, że to zwykłe światła puszczają dla efektów
 

kossi_nossi

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
JA tez widziałam takie punkciki na niebie poruszające się wolno w szyku - sporo osob razem ze mna to widziało - slyszalam ze moglby być to chińskie lampiony ale jakoś to do mnie nie przemawia
 
Do góry