"udany" Pocałunek.

Spineczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
29
JA taki pocałunek "bez języczka" który nie był tylko cmoknięciem tylko zabawa ustawi przeżyłam w wieku 11 czy 12 lat :lol:
Jak chłopak mi wsadził język to się przestraszyłam i wycofałam. :lol:
Teraz z moim aktualnym chłopakiem postanowilismy że musimy nasz związek przypieczętować...
Chciałabym żeby to był nasz pierwszy i nie zapomniany pocałunek..
Tylko boję sie tego że i on i ja nigdy tak się z nikim nie całowalismy i coś nie wyjdzie... :(
He he nie wiem co mam robić z tym językiem xD :p
Pomocy!!!
 

Gimli i Legolas

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja tam na pierwszym do razu czadu
byly jej urodziny zaprosilem do kina poszlismy na spacer i na lawce ponad godzine :p
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Hmm... Pierwszy.?

Miałam z 13 lub 14 lat...
Jakaś impreza to była...

Ot tak,poprostu...Nic szczególnego...

Drugi,to było już coś.:)
 

misiulaa_14

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gadańsk :(
chciałam sie poradzić was bo wiem że nie którzy tu są "zawodowcami" w całowaniu się z języczkiem :sexy:
mam problem bo nie długo spotykam sie z moich chłopakiem i (jesteśmy już ze sobą 6 miesięcy ) i on chce na powitanie sie całować z języczkiem a ja sie obawiam że będe miała jakąś wpadke :( co ja mam teraz zrobić prosze o jakieś porady !!!!!!!!!! (szybkie) pozrawiam :papa:
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Nawet jak będziesz miała wpadkę to obrócisz to w żart - powiesz, że się tak jeszcze nigdy nie całowałaś i, że to chyba dobrze + słodki, niewinny uśmiech :) Chłopak będzie na 100% zadowolony ;)
 

misiulaa_14

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gadańsk :(
no tak ale ....bo .... oboje sie jeszcze z nikim nie całowaliśmy z języczkiem :( a po za tym nie dawno dopiero zaczeliśmy sie całować (tylko buziak nic więcej) :):):) on ma 15 a ja 14 ! czy to coś złego że on sie jeszcze nie całował w tym wieku ????
 

misiulaa_14

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gadańsk :(
okim spoko !!!! :023:




.......
mam jeszcze jedno pytanie czy lepiej jest jak chłopak pierwszy ..... czy jak dziewczyna ?
 

misiulaa_14

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gadańsk :(
dlaczego ?? przecierz ja sie tylko pytam jak taki moment wyczuć !!! :przewraca: i jeszcze jedno jakie miejsce jest naj odpowiedniejsze :)
 

misiulaa_14

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gadańsk :(
dlaczego ?? przecierz ja sie tylko pytam jak taki moment wyczuć !!! :przewraca: i jeszcze jedno jakie miejsce jest naj odpowiedniejsze :)
 

zejmanka92

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój pierwszy francuski pocałunek był jaki był :p nie było źle jak na pierwszy raz oprócz tego ze za mało otworzyłam usta i biedak nie mógł się dostać :p ale potem się skapnęłam że coś mi tu nie pasuje. i już jak się całowaliśmy za drugim razem to było wszystko w porządku :) ale ogólnie nie myślałam o tym w kategorii ,, O boże! To mój pierwszy pocałunek! On mi wkłada język w usta!'' działo się to co się miało dziać :D i było mi z tym dobrze. a teraz żałuje bo wiem że to nie był ,,ten'' z którym bym chciała ;/ miałam wtedy 13 (1gim) a teraz jestem w 3gim i już nie pozwolę sobie na taki błąd :) będę czekać na tego właściwego (od tamtego czasu ciągle czekam) mimo że mi tego brakuje. Nie chce tego robić z pierwszym lepszym, już teraz sobie tego nie wyobrażam ...
 
Do góry