Ubrania z Zary

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Kupujecie w Zarze? Ja ten sklep uwielbiam, mam z tamtąd masę ubrań. Co uważacie o tej marce?
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Jak na razie nie często, bo nie ma u mnie w okolicy.
Jak coś to ściągam z allegro :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Mam z Zary zamszowe półbuty, coś w stylu
v5_1.jpg
tylko że jaśniejsze. Jestem z nich zadowolony, większej styczności ze sklepem nie miałem.
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Zara, obok Bershki i P&B jest jednym z moich ulubionych sklepów. Posiadam stamtad kilka rzeczy,wydaja sie calkiem dobrej jakosci ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
takie sobie. jak wchodze tam to mam wrazenie, ze trafiam do mekki metroseksualistow - przynajmniej tak to w Polsce wyglada. wszyscy odpicowani jakby prosto ze sklepu mieli isc na balety :p A to przeciez tak naprawde zwykly sklep, sieciowka jak kazda inna tylko robi sie z tego u nas Bóg wie co.

Mimo wszystko czasem cos tam kupuje (np. jakas koszule), choc nie podoba mi sie to, ze polowa zaprojektowanych ubran to chyba z dzialu kobiecego przywedrowala. Mowiac wprost - sporo tamtejszych ciuchow jest (niech kazdy to sobie interpretuje jak chce) ... malo męskich, zeby nie powiedziec wrecz ... pi.zdowatych.

Zadziwiajaco wysokie jest tam stezenie gogusiow z wygolonymi nozkami i ogolnie siedzacymi przed lustrami chyba dluzej od lasek...

Takze, srednio tam lubie przebywac. No ale pare "szmat" stamtad mam ;)
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Nie no masz rację, że sporo ubrań jakie ten sklep wprowadza do działu męskiego są wyjątkowo nowatorskie, aż tak pod tym względem że wydają się bardzo damskie. To racja, bo chyba mało która inna sieciówka stara się wprowadzić tak radykalne zmiany w męskiej garderobie.
Myślę, że może być to spowodowane wpływem mody hiszpańskiej, bo Zara w końcu tam się "narodziła". Może założenie tej marki to jakby wprowadzenie w nieco mało zjawiskową europejską modę urozmaicenia? Sam nie wiem...
Jedno jest pewne, że nie wszyscy znajdą tam coś dla siebie. Mnie na pewno Zara nie przekona nigdy do swoich mega wąskich spodni, których nie cierpię. Do mnie mega obcisłe spodnie nie przemawiają...
Jedno jest pewne jakość ubrań oferowanych w Zarze a np w Reserved to przepaść...Żeby nie było, że krytykuje tu innych sklepów, bo Zarze też zdarzają się wpadki jak np źle wszyte suwaki ;)
 
Do góry