Ubrania dla niskiej osoby

Yarpen_

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Mam 15 lat (niedługo 16) i jestem dość niski jak na swój wiek. Mam 164 cm wzrostu i do tego jestem chudy. Kompletnie nie wiem jak mam się ubierać.
Zawsze nosiłem jakieś spodnie bluza i było ok ,ale teraz chciałbym coś zmienić w swoim wyglądzie. Możecie poleci mi jakieś ciuchy. Jak już wspomniałem lubie bluzy ,ale zbrzydły mi one trochę. chciałbym się wyróżnić. Czasem nosze koszule. Czy rurki byłyby dla mnie odpowiednie ze względu na mój wzrost? W jakiego koloru rzeczy się ubierać. Od razu mówię że nie lubię za bardzo pstrokatych ubrań a już na pewno różowych :tongue: takie uprzedzenie.
 

dwanascie

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
5
Na H&M dział dziecięcy. Tam mają ciuchy nawet ponad 170< :p Znajdziesz coś fajnego napewno;)
 

Yarpen_

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Chodziło mi bardziej o styl ubioru w jakim mógłbym się odnaleźć. W tych sprawach jestem totalnym bezguściem. Możecie mi podać konkretne propozycje ubrań.
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Rurki nie, bardzo skracają nogi, chyba że masz dużo dłuższe nogi od tułowia
Hmm, może glany, zawsze te 3-4 cm więcej :D Myślę że fajnie będziesz wyglądać coś ala skate, luźne ogólnie rzeczy, jak nie chcesz bluz to są takie, teraz już chyba nie modne kurtki ala american style. Może jakaś wiatrówka, musiałbyś poeksperymentować :>
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Najlepiej znajdz jakis styl sam jaki ci sie podoba, ja np zawsze sie nosilem casual i tak jest nadal, choc wlasnie to zmieniam. Z kiedys mojej zmiany to mialem rurki ale bardzo zle mi sie je nosilo 1 i ostatni raz, ale jak kto lubi. Teraz pokochalem kulture hiphop i chce sie z nia utozsamic wiec pewnie kupie sobie jakies baggy chcoc nie do konca takie worki, moze jakis fullcap i jakies luzniejsze ubrania, ktore moim znadaniem zaje**scie sie nosi
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
eee.. nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego że LUŹNE, długie ubrania nie są wskazane dla niskich osób. będzie wyglądał co najmniej śmiesznie bo jest do tego chudy, oczywiście nie znaczy że mają opinać go wszędzie..
Autorowi polecam popatrzeć samemu w sklepach, na ulicy co mu się podoba i poprzymierzać w sklepach w czym jest wygodnie, wtedy będziemy mogli konkretnie porozmawiać
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Rurki nie, bardzo skracają nogi, chyba że masz dużo dłuższe nogi od tułowia
Hmm, może glany, zawsze te 3-4 cm więcej :D Myślę że fajnie będziesz wyglądać coś ala skate, luźne ogólnie rzeczy, jak nie chcesz bluz to są takie, teraz już chyba nie modne kurtki ala american style. Może jakaś wiatrówka, musiałbyś poeksperymentować :>
To już lepiej poleć mu drewniaki, będzie jeszcze wyższy a noga Mu nie skiśnie.
 
Do góry