Ubezpieczenie na wyjazd

lennka

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
witam, właśnie wybieram się z moim narzeczonym w upragniony urlop wrześniowy na jaki czekaliśmy całe lato. Zakupiliśmy jedną z ofert wycieczek z biura podróży i wiem że biuro nas ubezpiecza. Spotkałam się jednak z opiniami, że jest to ubezpieczenie niewystarczalne i że nie pokryje np. podstawowych kosztów leczenia za granicą. Co o tym sądzicie? Czy powinnam dodatkowo się zabezpieczyć?
 

gabkow

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Najlepiej najpierw dowiedz się jakie ubezpieczenie zapewnia biuro podróży i warto jest dokupić jakieś polisy zajrzyj tu może Ci to w czymś pomoże http://www.ubezpieczenia-web.pl/ubezpieczenia-turystyczne.html
 
D

Dorka123

Guest
my mieliśmy z generali, w naszym wypadku najlepsze warunki mieli w porównaniu z pozostałymi ubezpieczycielami
 

KarolaM

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
My jak wyjechaliśmy na miesiąc w podróż po Europie, wykupiliśmy ubezpieczenie w mBanku. Maksymalne ubezpieczenie wyniosło nas 300 zł za 3 osoby.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Najlepiej zapytać o takie coś eksperta na jakimś portalu, może tutaj ? http://jakieubezpieczenie.pl/
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
No i pięknie, a co mieliście za ta cenę, jaki zakres ubezpieczenia, jaką sumę polisy? To jest dopiero pełna wykladnia dobrej oferty.
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
ja zazwyczaj tlyko isic kupowałam,ale teraz zastanawiam się nad jakimś poważniejszym ubezpieczeniem.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Ale co konkretnego Cię interesuje coś na życie, coś z inwestowaniem ?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Mysle ze w tej kwestii jednak najlepiej jest sie poradzić jakiegos specjalisty w tym temacie ,bo jednak róznie jest ze sprawa ubezpieczeń.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Skoro nie wiemy jak się za to zabrać, to tak jak byśmy chcieli zacząć przewidywać pogodę nie mając o tym pojęcia i odpowiednich przyrządów.
 
R

Redyk

Guest
Moim zdaniem najlepiej byłoby zapytać o to bezpośrednio w biurze podróży. Oni powinni wiedzieć dokładnie i poinformować klienta o wszystkich kosztach związanych z ubezpieczeniem,oraz na co możemy liczyć w razie wypadku.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Jak najbardziej w biurze też ;) ale cieszy fakt że możemy skorzystać z innych opinii dostępnych w portalach informacyjnych.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja zawsze myślałam, że takie dodatkowe ubezpieczenie na wakacje jest drogie. a tutaj okazuje się, że ceny wcale nie są aż tak wygórowane. wiadomi każda firma proponuje coś innego w swojej ofercie. Też obecnie zainteresowała mnie oferta Generali. jest wiele fajnych opcji i w rozsądnej cenie.
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Jeśli chodzi o ubezpieczenie np dla studentów to polecalbym np: kartę euro student 26, gdzie jest już zawarte ubezpieczenie.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jak byłam na studiach to korzystałam z tej karty. Obecnie takie czasy minęły... dlatego teraz szukam najlepszej oferty ubezpieczenia na wakacje. Symulacje robiłam tutaj https://www.generalidirect.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-w-podrozy
to
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Dokładnie, też własnie uwazam, że jesli wykupujemy ubezpieczenie to już u konkretnego ubezpieczyciela, ale takie ubezpieczenie podrózy tez wcale dużo nas nie wyniesie.
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ale to zawsze coś, jakieś zabezpieczenie. Pamiętam jak znajoma wyjechała do Turcji. Wykupiła ubezpieczenie w Hdi. Miała takiego pecha, że trafiła do tamtejszego szpitala. Na szczęście ubezpieczyciel pokrył koszty leczenia i jej jak najszybszego powrotu do kraju. Ona za nic na szczęście nie musiała płacić, dzięki nim :)
 
Do góry