Typujemy Wynik Meczu Polska-ekwador

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Ja mimo wszystko stawiam 3:1 dla Biało Czerwonych :)

DO PRZODU POLSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
2:1, 3:1 dla Polski....i potem wspaniała droga do mistrzostwa! :p

dokładnie :p a bramki strzelą :1-Rasiak 2-Kuszczak :D a tak na poważnie to jeśli przegramy z Ekwadorem to chyba możemy być pewni że nasi piłkarze w Niemczech za wiele nie wywalczą. Ale jak chcą nam udowodnić że nie pojechali na mundial przez przypadek (lub fart) i zrehabilitować się za cudowny mecz w Chorzowie, to muszą pokazać dobrą grę. Takie jest moje zdanie.
 

Bruce lee

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
heh jak dla mnie polacy w pierwszym meczu nie zdąbedą 3 pkt ! rzecz oczywista ze ekwador jest czarnym koniem tej grupy i mysle ze polakom bedzie bardzo trudno nawet zremisowac.Przy dobrych wiatrach i formie pilkarzy na moje oko bedzie remis 1-1.
Mozna takze zaryzykowac i postawic na ekwador ! kurs na nich niech spory wiec bardziej radze zagra niz na polske . dla mnie to cioty a janas lepiej niech sie poda do dymysji.
 

bartek1st

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
4 do jaja dla Polaków ! Dostaną w d_upę i tyle.
:lol: OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
Bruce lee napisał:
heh jak dla mnie polacy w pierwszym meczu nie zdąbedą 3 pkt ! rzecz oczywista ze ekwador jest czarnym koniem tej grupy i mysle ze polakom bedzie bardzo trudno nawet zremisowac.Przy dobrych wiatrach i formie pilkarzy na moje oko bedzie remis 1-1.
Mozna takze zaryzykowac i postawic na ekwador ! kurs na nich niech spory wiec bardziej radze zagra niz na polske . dla mnie to cioty a janas lepiej niech sie poda do dymysji.
ty też jeteś ciota czego wyrazem jest Twój nick...w końcu każdy kundel chciałby być owczarkiem...i najlepiej niech twó jstarszy poda się do dymisji...bo taką fuszerkę co z toba odwalił to nikt by tak nie potrafił...
 

Bruce lee

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
ty też jeteś ciota czego wyrazem jest Twój nick...w końcu każdy kundel chciałby być owczarkiem...i najlepiej niech twó jstarszy poda się do dymisji...bo taką fuszerkę co z toba odwalił to nikt by tak nie potrafił...

ja mysle racjonalnie w porownaniu do ciebie .. haha to mnie rozbawiles.Bądzmy realistami chlopie , bardzo bym chcial by polska chociasz wyszla z grupy - jednak dla mnie jest to niemozliwe :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
2:0 albo 3:0 dla nas :p Jakby to powiedzieć - mam dobry humor dzisiaj wiec tak obstawie :D
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
hehe..pare tygodni temu śniło mi się 4:0 dla Polski...ale to chyba zbyt piękne by było...dlatego ja stawiam 2:0 (bramki: Żurawski, Sobolewski)....
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
Bruce lee napisał:
ja mysle racjonalnie w porownaniu do ciebie .. haha to mnie rozbawiles.Bądzmy realistami chlopie , bardzo bym chcial by polska chociasz wyszla z grupy - jednak dla mnie jest to niemozliwe :)
no taaa....czasem racjonalizm trzeba do śmietnika wrzucić...
 

Bruce lee

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
To wiec dzisiaj sie dowiemy kto mial racje :D Moj typ : polska 0-1 ekwador (szesciem 1-1)
 
Do góry