Twoja Paczka!

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Cześć! Ja nie miałam do niedawna paczki, jednak zostałam przyjęta do takiej złożonej z ... moich koleżanek z podstawóki!! Niezły numer, co?A teraz paczka się rozlatuje!! I po co ja się do nich dołączałam?
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Moja paczka z wczesnej młodości też sie rozpadła...
 

maciej87

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
37
MOja Paczka Sie Rozpadla rok temu w wakacje!!
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
paczka.jpg


MOJA PACZKA !
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A ja nie mam paczki i jakoś żyje bez niej.
 

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Martyna 13!Mam nadzieję, że się nie obwiniasz o rozpad!U mnie powoli rozpada się głównie przez tzw. "ąsy-dąsy" jednej z dziewczyn o byle co, czym denerwuje resztę!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja tam mam Kinie i Laure i czasami chcialbym meic ejscze paru ludzi, sczególnie płci przeciqwnej, zeby bylo cikawiej..ale cóz na to poradzic... (cholera jasna ząb mnie boli ):)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Ja żadnej paczki nie mam...
Teraz mam jedną osobę, która kocham i to mi wpełni wystarcza :)
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
ja mam dwie paczki.. jedna jest w Lidzbarku.. zlozona z ludzi ktorych chodzilam do szkoly i z tymi co sie bawilam na dyskotekach... i nie raz jak jestem w Lidzbarku to przy pominają sie piekne czasy.. ;)
dlatego tam warto jezdzic..
druga moja paczka.. to siorta cioteczna .. i i kumple z ktorymi jezdze na dyskoteki.. :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Kiedyś miałam paczkę.. papierosów w kieszeni. Teraz już jej nie mam.
Dwójka bliskich ludzi i jeden człowiek, który mi w głowie namącił wystarczy :)

Paczki 8-osobowe nie mają większego sensu. Chociaż z drugiej strony paczka z dwoma papierosami też nie cieszy.
 

adziA_94

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
A moja "żyje" już długo i mam nadzieje że jeszcze dużo "przeżyje":)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hm niby taką jakąś paczke mam.
Ale czy do końca można ją paczką nazwac to nie wiem.
Ja + inne 4 dziewczyny.
Z tego 2 na bank na które moge liczyć, a te 2 inne licza raczej na siebie..
Chociaż zawsze trzymamy się razem i sobie pomagamy.
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Moja paczka jest już stara ( 7 lat ) i napewno nigdy się nie rozpadnie. :)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
z mojej paczki jeszcze z czasów gimnazjum stałe kontakty utrzymuje tylko z 5 osobami a z resztą od czasu do czasu na browarku, na "ploteczki". a teraz mozna powiedzieć ze mam nową paczkę od kąd jestem ze swoim chłopakiem czyli od 9 miesięcy(ja on i jego dwóch najlepszych kumpli:) ale to nie znaczy ze zamykam sie na innych, mam wielu znajomych z którymi spotykam sie co drugi dzień na przykład albo kilka razy w tygodniu. fajnie jest mieć taką swoją zaufaną zgraje ale czasami dobrze jest "rozstać" sie na jakiś czas z tymi których tak doskonale juz znamy a poprzebywać troche z tymi których znamy mniej a często przychodzi nam z nimi obcować bo przez to mozna poznać naprawde ciekawych ludzi. ja tak zrobiłam wyrywając sie z mojej miejscowości do Liceum w Białymstoku. ciągle utrzymuje stały kontakt ze znajomkami ale tez otworzyłam sie tez na ludzi z miasta co przyniosło wiele dobrego bo zyskałam najlepszego przyjaciela i poznałam mnóstwo ciekawych osób

pozdrawiam
buziaczki dla Pawełka:*
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Moja paczka jest już stara ( 7 lat ) i napewno nigdy się nie rozpadnie. :)

Ja tez taka mialem znalismy sie od przedszkola i potem przez cala podstwowke ale gdy przyszedl czas gimnazju troche sie rozloczylismy ale na szczescie kontakt mamy dalej dobry tyle ze nie to co kiedys

Najgorzej jest gdy sie z gim juz wychodzi i do sredniej sie idzie wtedy wiekszosc do innych szkol idzie i sie robi problem.
 

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
No cóż, moja składa się z 7 dziewczyn, lub więcej, nie mamy ustalonych z góry a o tych na bank wiem: ja(Lego), Pika, Mycha, Lizzy, Ksywa, Rura, Zgredzik, a chyba jeszcze DJ Kika, ale nie mam pewności, bo statnio dyskutujemy o tych 3 ostatnich, czy je zaliczać! Coraz rzadziej się z nami spotykają! Ale my cztery pierwsze to najbardziej zgrane, bardzo prawdopodebne jest, że jedziemy na te same kolonie! Ale co do liceum, to możliwe! Chcemy iść do tego samego, ale z tak wysoką średnią i ambicjami Lizzy to nierealne!
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Moja paczka jest już stara ( 7 lat ) i napewno nigdy się nie rozpadnie. :)

Mam nadzieję. Chociaż jak patrzę na Twój wiek to uwierz - wszystko możliwe. Ale zyczę Ci żebyś się nie myliła ;)

No cóż, moja składa się z 7 dziewczyn, lub więcej, nie mamy ustalonych z góry a o tych na bank wiem: ja(Lego), Pika, Mycha, Lizzy, Ksywa, Rura, Zgredzik, a chyba jeszcze DJ Kika, ale nie mam pewności, bo statnio dyskutujemy o tych 3 ostatnich, czy je zaliczać! Coraz rzadziej się z nami spotykają! Ale my cztery pierwsze to najbardziej zgrane, bardzo prawdopodebne jest, że jedziemy na te same kolonie! Ale co do liceum, to możliwe! Chcemy iść do tego samego, ale z tak wysoką średnią i ambicjami Lizzy to nierealne!

Wiesz co? Dziecinne macie do tego podejście. Zastanawiacie się kogo zaliczyć a kogo nie? Eh... Z resztą LO nie powinno się wybierac ze względu na znajomych...
 
Do góry