Twój ulubiony napój

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Byle mokre jak mi się chce pić i się nadawało do picia.A jak stwierdzę że nie dobre to wypluje... A co ja pluć nei umiem :D UMIEM!!
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Ja lubie kakao .Bo jest zdrowe ,wzmacnia kosci i dostarcza organizmowi wapnia ( zabobony dla dzieci ) :D
 

Adas

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
258
Punkty reakcji
0
Miasto
berlin
jeśli chodzi o napoje to ka to wygląda u mnie

1. Pyszna kawusia rozpuszczalna lub z ekspresu bez żadnych fusów i konecznie z mleczkiem, cukrem i oczywiścoe mieszaniem (znam kakich co nie mieszają bo twierdzą że to zbrodnia - nie wiem jak ma się im ten cukier rozpuścić, lepiej w ogóle nie cukrować)

2. Dobra herbatka owocowa lub czarna z cytryną lub bez

3. wszelkiego rodzaju soczki marchewkowe tylko bez bananów z (sok babanowy mi niepodchodz)

4. dobra woda mineralna, tonic, różne soki owocowe najbardziej multiwitamina.

5. ale najbardziej to lubię zejć sobie do piwnicy i wziąć słoik truskawek w syropie zalać wodą mineralną, dołożyć plasterek cytryny i listek mięty oraz kostkę lodu i to jest właśnie to!!!!!!!!!!!!
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
mój ulubiony sok czy też napój? uwielbiam wszelkie odmiany soków :p nie lubie napojow niegazowanych-kolorowych :p uwielbiam soki kubusie,pysie, soki z marchwi i pomarańczy najbardziej :p:)
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Pysie ,kubusie mniam .A teraz do wypowiedzi Adasia .Pełna piwnica owszem jest .I to aż za bardzo przepelniona .Sokami z malin,porzeczek,truskawek,agrestu,gruszek i chyba jablek .Naprawde dobre :D
( tak mam dzialke ogrodnicza )
 

Adas

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
258
Punkty reakcji
0
Miasto
berlin
Pysie ,kubusie mniam .A teraz do wypowiedzi Adasia .Pełna piwnica owszem jest .I to aż za bardzo przepelniona .Sokami z malin,porzeczek,truskawek,agrestu,gruszek i chyba jablek .Naprawde dobre :D
( tak mam dzialke ogrodnicza )


lepiej się nie chwal bo przyjdę Ci ją opędzlować!!!!!!!!!!!!

podrawiam
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Sok arbuzowy, kaktusowy, ananasowy lub melonowy.
Raz na jakiś czas makumba (mleczny wywar z konopii indyjskiej) i oczywiście browar :).
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Sok arbuzowy, kaktusowy, ananasowy lub melonowy.
Co Wy macie do tych ananasów? :p

A ja ostatnio zaczelam pić soki które mają jeden dzień ważności.
Naturalny surowy sok..
Jest z marchwii, jablka i jabłka z buraczkiem :]
 

madziamiau

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
po pierwsze KAWA (duża z mleczkiem i cukrem oraz z mieszaniem oczywiscie w moim kubku z kotkami lub zyrafami

po drugie herbatka zielona (oczywiscie duża - te same kubki - i liściasta a nie jakas tam z ekspresu

po trzecie herbatkla zwykła z cytrynka lub bez (jeżeli bez to też i bez cukru) albo owocowa

p trzecie (a tak naprawdę najważniejsze) woda mineralna niegazowana

po czwaryte soki kubus pysio i inne byle nie pomarańczowy i nie multivitamina bardzo lubię pomidorowy

:p
 

patitka22

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Co najbardziej lubię pić ? Hmm... to zależy :)Kiedy jest zimno najbardziej lubię pić czekoladę na gorąco.Pycha :)A jak jest ciepło to najlepsze są soki owocowe lub woda niegazowana byleby było zimne :) A w ogóle uwielbiam pić herbatę.A z alkoholi to lubię pić likiery :)Oczywiście okazyjnie
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
- Woda Jurajska
- Sok Garden Marchewkowo-Jabłkowo-Truskawkowy
- Sok Grejpfrutowo-Pomarańczowy
- Jakieś słabe piwo owocowe np. Reds
- Mountain Dew z lodówki też nie pogardzę, chociaż wolę soki od napojów gazowanych, zwłaszcza te zdrowe :] :p
 

Futbolowa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Przede wszystkim Tymbark jabłkowo-brzoskwiniowy :D
Poza tym Muszynianka, lub Jurajska.
No i soki wszelkiej maści :)

Na napoje gazowane mi zdrowie [chore jelita] nie pozwala, ale odkąd je odrzuciłam schudłam 5 kilo :p :p
 
Do góry