Twój ulubiony gatunek Metalu

Twój ulubiony gatunek Metalu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
@Morion

Żeby grać doom to na prawdę trzeba mieć wyczucie i myśleć tak jak inni by oddać naturę :cenzura:anego pogrążenia w tej muzyce.

@Wojownik1988

Death i Morbidzi kopią dupe to fakt;>
Do reszty tak jakoś nie jestem przekonany.
w doomie nie gustuje, choć słyszałem zespół który mnie mocno zainteresował, The Morningside, musze przyznać, że są świetni, i chciałbym więcej usłyszeć, bo the wind nie umiem słowami opisać.

Ulubiony gatunek??
Tylko czym one się różnią zacznijmy od tego, bo ja jakiś kolosalnych inności nie widzę.


@solka

Weźcie mi ją bo zakopie 100 stóp pod ziemią..

Jak nie słyszysz różnicy to znak,że masz problemy z narządami słuchowymi albo jesteś chora na ,,szarość"
jestem za. sam power od heavy jak się różni. gdy czegoś nie mogę usłyszeć, zrozumieć, nie uważam że to jest beznadziejne, nudne, nijaki, uważam że nie jestem na to gotowy. Burzum ciągle jest dla mnie o tyle ciężki, że trudno mi go zrozumieć, ale to kwestia czasu, zmieniło mi się podejście do twórczości Varga, czuje, że już prawie na nią jestem gotowy.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
New Wave Of British Heavy Metal lubie, mam sentyment od niego zaczelem przygode z metalem
 

Leexo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Pomorze
Glos polecial na trash metal.
A swoja przygode z metalem zaczelem od Korna
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
tHrash :(
jestem za. sam power od heavy jak się różni. gdy czegoś nie mogę usłyszeć, zrozumieć, nie uważam że to jest beznadziejne, nudne, nijaki, uważam że nie jestem na to gotowy. Burzum ciągle jest dla mnie o tyle ciężki, że trudno mi go zrozumieć, ale to kwestia czasu, zmieniło mi się podejście do twórczości Varga, czuje, że już prawie na nią jestem gotowy.
też tak mam z tym że akurat Burzum jest strasznie monotonny i bardzo ubogi. Pare riffów ma dosyć fajnych ale gdy wchodzi wokal od razu to wyłączam. Tłuczenie jednego riffu przez 15minut to jednak zbyt mało żebym mógł tego słuchać. O perkusji nie wspomnę bo to totalne dno. A Varg to idiota, gdy się dowiedział że gitara to murzyński instrument to nagle metal stał się bezsensowny, bezcelowy, "murzyński", do chrzanu i w ogóle klawisze rlz. Przy przesłuchiwaniach ambientowych płyt można z nudów zasnąć na klawiaturze, takie to biedne że się płakać chce. W sumie to z całego Burzuma tylko okładki mi się podobają ale to też nie wszystkie. No i płyta "Filosofem" ujdzie ale nic więcej, muzycznie nie jest to zbyt wartościowe dzieło. Tak BTW Burzum wcale taki cięzki nie jest.
Takie jest moje zdanie
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Głosowałem na Heavy Metal, ale słucham też doom metal, gothic metal, melodic death metal, a także trochę progressive i thrash :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Glos polecial na trash metal.
A swoja przygode z metalem zaczelem od Korna

Doskonale rozumie nawet dlaczego- bo przecież Korn to super kapela grająca thrash metal (nie mylić z gatunkiem thrash metal granym przez takie zespoły jak np. sodom, kat czy testament).

kiedy ludzie zrozumieją, że o Kornie tutaj nie piszemy, bo to ani rock ani metal...

tHrash :(

też tak mam z tym że akurat Burzum jest strasznie monotonny i bardzo ubogi. Pare riffów ma dosyć fajnych ale gdy wchodzi wokal od razu to wyłączam. Tłuczenie jednego riffu przez 15minut to jednak zbyt mało żebym mógł tego słuchać. O perkusji nie wspomnę bo to totalne dno. A Varg to idiota, gdy się dowiedział że gitara to murzyński instrument to nagle metal stał się bezsensowny, bezcelowy, "murzyński", do chrzanu i w ogóle klawisze rlz. Przy przesłuchiwaniach ambientowych płyt można z nudów zasnąć na klawiaturze, takie to biedne że się płakać chce. W sumie to z całego Burzuma tylko okładki mi się podobają ale to też nie wszystkie. No i płyta "Filosofem" ujdzie ale nic więcej, muzycznie nie jest to zbyt wartościowe dzieło. Tak BTW Burzum wcale taki cięzki nie jest.
Takie jest moje zdanie


ja tam za burzumem nie przepadam, ale uważam, że jest to jedna z niewielu "kapel" (jeżeli to tak można nazwać), która stworzyła i gra w swoim niepowtarzalnym stylu. Co do gitary, to słyszałem, że nie gra na niej tylko dlatego, że nie pozwolili mu na to w więzieniu.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Tak twierdzą trv blek metalowcy zapatrzeni w Varga. Ja przynajmniej czytałem wywiady -_-'
kiedy ludzie zrozumieją, że o Kornie tutaj nie piszemy, bo to ani rock ani metal...
A co?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Dobra nie zaczynajcie znów tej samej kłótni...

Ja głosowałem na wczesny black metal, choć dla mnie black to black, bez rozróżnienia na fale itp...choć norweski to wiadomo...kvlt :p

Ale wybór był dość ciężki, bo słucham wszystkiego z ekstremy po trochu, więc i death i doom i thrash, choć z największą przewagą tego pierwszego...
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Ja zaglosowalem na progresive, bo jest mu najblizej do technical death metalu ktory ubustwiam... zaden inny podgatunek metalu imo nie jest tak klimatyczny;d Po tym thrash i power ale ogolnie slucham raczej wszystkich podgatunkow...
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
mój głos na Heavy Metal

ale trudno sprecyzować... :D
gustuje również w hard rock'u i nie tylko :p

moje ulubione zespoły to: Linkin Park, System of a Down, In Flames, Manowar, Lordi, Sabaton, Bullet for My Valentine itd. Czasami słucham Rammstein, Hypocrisy, Marilyn Manson, Matallica, Nirvana...

trochę się tego uzbierało :pokrecony:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tak twierdzą trv blek metalowcy zapatrzeni w Varga. Ja przynajmniej czytałem wywiady -_-'

A co?

Co do Burzum- ja tam nie wiem, nie słucham tego i raczej się nie orientuję. A co do "a co" to odpowiem ci, a właśnie, że mowa o tym co poniżej napisane (pogrubione) :

mój głos na Heavy Metal

ale trudno sprecyzować... :D
gustuje również w hard rock'u i nie tylko :p

moje ulubione zespoły to: Linkin Park, System of a Down, In Flames, Manowar, Lordi, Sabaton, Bullet for My Valentine itd. Czasami słucham Rammstein, Hypocrisy, Marilyn Manson, Matallica, Nirvana...

trochę się tego uzbierało :pokrecony:

Już milion razy było mówione, że o tym nie piszemy, a dalej ludzie piszą o tym tutaj :/

dam-pro- czy ty wiesz w jakim dziale piszesz?! Czy LP, SoaD, Lordi, BfMV, Marilyn czy o zgroza Nirvana naprawdę według ciebie grają metal, że o tym tutaj piszesz?! :bag:
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
dam-pro- czy ty wiesz w jakim dziale piszesz?! Czy LP, SoaD, Lordi, BfMV, Marilyn czy o zgroza Nirvana naprawdę według ciebie grają metal, że o tym tutaj piszesz?! :bag:

Przecież napisał, że lubi też hard rocka... Czy to aż taka ujma dla tego działu, że napomknął o tych kapelach? Wyluzuj...
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
norwegian black metal ;] też kocham, ale tak samo death, trash, power , reggae (wiem, że nie metal :p)
chce więcej głosów...
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Szczerze mówiąc z ankietą miałam mały problem ;/
Jedne z moich ulubionych zespołów to Black Sabbath i Alice Cooper...czyli Heavy metal i Trash metal...cóż jednak Heavy bierze górę ;)
Zawsze jak słucham Heavy metalu to raduje mi się serce :D głupio brzmi ale cóż, taka prawda ;)
Bardzo podobają mi się zespoły pokroju Black Sabbath czy Iron Maiden które osobiście zaliczam do Heavy :sexy:
Nie wymienię wszystkich zespołów Heavy metalowych i Trash metalowych bo zeszłoby mi trochę czasu
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
hell
Szczerze mówiąc z ankietą miałam mały problem ;/
Jedne z moich ulubionych zespołów to Black Sabbath i Alice Cooper...czyli Heavy metal i Trash metal...cóż jednak Heavy bierze górę ;)
Zawsze jak słucham Heavy metalu to raduje mi się serce :D głupio brzmi ale cóż, taka prawda ;)
Bardzo podobają mi się zespoły pokroju Black Sabbath czy Iron Maiden które osobiście zaliczam do Heavy :sexy:
Nie wymienię wszystkich zespołów Heavy metalowych i Trash metalowych bo zeszłoby mi trochę czasu

:ban:


gc rządzi !! :D
 

reyner

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Lbn
Druga fala BM. Za satanizm, jako symbol twardego, bezkompromisowego indywidualizmu i opozycję wobec ogólnie przyjętych zasad etycznych i moralnych.
 
Do góry