Twój pierwszy okres

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
j jadę na całym Kateanolu :)
nawet 2 czasami
nie ma to jak lekomania :p
a u mnie 10 dni
długo jak cholera
wkurza mnei to
ale za to rzadko....
całe szczęście :)
 

Cathy87

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
w-wa
mhm... ja miałam 12 lat. dostałam w łazience. wiedziałam co i jak i gdzie leżą podpaski.
ale i tak wstydziłam się powiedzieć mamie. dowiedziała się dopiero po kilku dniach...
 

just_me

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z łona matki
Dostałam między 5, a 6 klasą podstawówki
na wakacjach,
idę do wc a tu majty czerwone ;P
a 2 dni wcześniej rozmawiałam z siostrą na temat okresu, więc byłam przygotowana i wiedziałam co i jak ;P
Najpierw powiedziałam siostrze potem dopiero mamie.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja miałam na początku 6 klasy. Ale mama się dowiedziała po 2 miesiącach, bo wiedziałam jak i czego używać. A powiedziałam jej, bo martwiłam się, dlaczego tak długo nie mam. Nie wiedziałam, że na początku są nieregularne cykle :lol:
 

' K a J a '

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
138
Punkty reakcji
0
pamietam ze to bylo w 5 kl. cos po 20 kwietnia od rana jakos tak mnie zaczal brzuch bolec w szkole ale dopiero ok godz 16 sie skapnelam poszlam do mamay i niewiedzialam co mam robic xD
 

Nashi

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
11 lat. Byłam w szoku, choć podejrzewałam, że nie przyjdzie mi już długo na to czekać. Nie wiedziałam, co zrobić, siedziałam w łazience i trzymałam się za głowę. Potem znalazłam podpaskę, zaszyłam się w pokoju. Kiedy koleżanka mamy wreszcie sobie poszła, powiedziałam jej. A mama po prostu mnie przytuliła. :]
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Sosnowiec
Tak więc ja dostałam okresu na wycieczce szkolnej :/ Naszczęście ni był on obfity i nikt się niezorientował. A ja durna nie przypuszczałam, że to okres tylko bałam, że w jakiś sposób krzywdę sobie zrobiłam na tej wycieczce. :D
 

Alusska14

queen.of.nothing
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
539
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Ja dostałam kilka miesięcy przed 14 urodzinami. 14 niby moja ulubiona liczba a jednak...
Oglądałam jakiś serial.
Idę do ubikacji a tam plamka... Potem było coraz więcej.
Ale nie panikowałam, bo byłam już uświadomiona ;)
 

Karmi

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ogolnie to dostałam jak miałam gdzieś z 12 lat, albo i 13. Patrze rano na pościel, a tam krew... Teraz u mnie miesiączkę "wstrzymał" lekarz, z powodu torbiela, bo trwała ona aż 28 dni! Inny lekarz, nastomiast powiedział, że na miejscu doktor W. zrobiłby zupełnie inaczej, ale... :/
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
16 dni po 13 urodzinach :przewraca: 28.03.2006 miałam plamki na gatkach :p a 10.04.2006 już był okres normalny stało się to ok. godz. 21 jak oglądałam M jak miłość :p mamie nie powiedziałam. Skapnęła się kiedy miałam 7 okres, bo zobaczyła podpaski:p

A i okres trwa u mnie 5-6 dni;D a teraz to oczywiście tylko tampony :D
 

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
Ja mialam jakos troszke przed moimi 13 urodzinami. W wakacje. Upal byl straszny i sie okropnie meczylam. A mamie powiedzialam po dwuch dniach.
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Miałam 11 lat. Podeszłam do tego na luzie i od razu powiedziałam mamie,która mi pogratulowała ;D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja musiałam poszukać w jakimś starym pamietniku bo nie pamiętałam :p a było to w 2002 roku, zaraz po zakończeniu roku szkolnego :p na szczęście w domku ;) miałam wtedy niecałe 14 lat :p

Jakoś szczególnie się tym nie przejęłam ;)
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
Bodajże w 4 albo 5 klasie podstawówki, nie pamiętam :p Nawet wydaje mi się, że to było w wakacje :D ale w domu, tak więc luzik BB)
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
Ja dostałam na wakacjach, byłam mała miałam wtedy chyba niecałe 12 lat. Akurat byłam z tatą na wakacjach, nie wiedziałam co robić, zadzwoniłam do mamy, tata musiał kupić podpaski. Lolowo jak nie wiem. :lol:
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No widzę że wiele z was tamponów używa. No to ja od 3 okresu używam i jest cool
 
Do góry