Twój pierwszy okres

p14

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
27
dziki za odpowiedz polkaka już się nie martwię.......... :lol: :eek:k: :] ;) ...................ale nadal się boje, ponieważ okres miałam 4 marca dziś mam 36 dzień cyklu i okresu niema . :niepewny: :niepewny: .okropnie się czuję boli mnie brzuch chce mi się wymiotowac raz mi gorąco a raz zimno bardzo ,ostatnio w czasie lekcji musiałam wyjśc z panią w szkole na korytarz i otworzyła okno bo bardzo często teraz w tym czasie[bez okresu] robi mi się tak bardzo słabo ze mdleje :( :( a przy tym bardzo boli mnie brzuch na dole głowa na wymioty i jestem czerwona i gorąca . :mruga: :niepewny: :( :bag: .......Prosze o rade czy mam powody by się tym martwic???powinnam isc do lekarza????? Prosze o odpowiedz i z góry dzięki
 

patrusia99

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
dziki za odpowiedz polkaka już się nie martwię.......... :lol: :eek:k: :] ;) ...................ale nadal się boje, ponieważ okres miałam 4 marca dziś mam 36 dzień cyklu i okresu niema . :niepewny: :niepewny: .okropnie się czuję boli mnie brzuch chce mi się wymiotowac raz mi gorąco a raz zimno bardzo ,ostatnio w czasie lekcji musiałam wyjśc z panią w szkole na korytarz i otworzyła okno bo bardzo często teraz w tym czasie[bez okresu] robi mi się tak bardzo słabo ze mdleje :( :( a przy tym bardzo boli mnie brzuch na dole głowa na wymioty i jestem czerwona i gorąca . :mruga: :niepewny: :( :bag: .......Prosze o rade czy mam powody by się tym martwic???powinnam isc do lekarza????? Prosze o odpowiedz i z góry dzięki
Najlepiej idź do ginekologa ona nie gryzie:)
Ale Ci doradzi co i jak ,może pisze tabletki.
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja byłam wtedy na dworze i starsznie bolał mnie brzuch, około godziny 22 wróciłam do domu (a mieszkałam wtedy u babci) ostatnim autobusem i ledwo doczłapałam do drzwi, wijąc się z bólu. A na miejscu okazało się, że dostalam pierwszy okres,chowałam te brudne majtki przed moją babcią tak długo jak się dało. Ogólnie zrobiłam z całej sprawy wielką tajemnicę : D
 

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Ojj dawno - w wakacje - w dzień 13. urodzin. Siedziałam na podłodze i bawiłam się lalkami ^_^ zaczął boleć mnie brzuch, poszłam do łazienki i niespodziewajka - krew. Wystraszyłam się, ale pomyślałam, że przecież muszę powiedzieć mamie, bo skąd podpaski? Za bardzo się wstydziłam, dawałam tylko znaki - trzymałam się za brzuch, mówiłam, że boli mnie podbrzusze i mama szybko się domyśliła. Wieczorem popłakałam się, bo myślałam, że się wykrwawię i mówiłam sobie "dlaczego ja?!" :lol:
 
Do góry