Twarz

dystka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
240
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jest takis sposob na zmniejszenie policzkow? Albo zeby byly chociaz troche chudsze?.Czy 2=tygodniowa glodowka daje jakis rezultat? <_< :eek:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hehe chyba raczej nie :p policzki zapadają się dopiero gdy bardzo ale to bardzo schudnie się z całego ciała
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
du.że policzki wygladaja bardzo ładnie :) u Ciebie pewnie też :) mozesz je wyszczuplić makijażem ;) nie ma sensu glodowka.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Czy 2=tygodniowa glodowka daje jakis rezultat? <_< :eek:
osłabienie, łamanie paznokci wypadanie włosów, pewnie cera szarzeje no duzo daje 2tygodniowa głodówka :mruga:
a tak serio..to tylko Twoja twarz jest większa? bo jezeli tak to nawet sie nie martw, pewnie przesadzasz makijaz Ci pomoze.
A tak w ogóle to ja mam głowę dużą i mam problem z czapkami:) to dopiero ból ;)
 

edric

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
a moze by tak zmiana diety ? activia zamiast kolacji, na sniadanie niskokaloryczne pieczywo itp :p
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
optycznie je mozesz zmniejszyc za pomocą odpowiedniego makijażu , a dokladniej uzywac poprawnie rozu na policzki, wcześniej ktoś podał stronke jak to robic:)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
A ja mam tak ze mi szybko policzki szczupleja , ale bez zadnej głodówki tylko dieta... Po prostu tak mam ze mi policzki chudna najpierw.
A pokaz nam swoje zdjęcie , bo moze przesadzasz , ubzudarłas se ze masz grube policzki.
 

Teens__

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam
No to weź tak wciągaj :p
A dwutygodniowa głodówka?!
Ja słyszałam tylko o 3 dniowej. Podobno bardzo pomaga, ale to tylko oczyszcza
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Po co je wyszczuplać? naturalne są najpiękniejsze :D ja tam jestem pyzata i dobrze mi z tym :p
 
Do góry