Tvn24 I Tvn Pokażą "idea Ekstraklasa"

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
:hurra:

chociaz w sumie i tak nie jest dobrze... o 22 w niedziele ? i 23 3na TVn? co oni mysla ze ja szkoly nie mam, ze ludzie nie musza isc w poniedzialek do pracy?
kto bedzie czekal do 23 zeby przez 5 minut jakis chlopek mowil jakie sa wyniki bramek (ktore i tak jus sa powszechnie znane)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
Varial, tak jak brat wAzU napisął ligi jeszcze nie ruszyły dopiero dzis rusza nasza ekstraklasa....oj bedzie sie działo w Gdyni bedzie działo

[ Dodano: 24 Lipiec 05, 17:21 ]
kiSka, ale wiesz jeżeli mecz zacyna sie o 20 to trwa troszke i koło 22 kończy sie....i w międzyczasie do 23 oni w telewizji muszą wybrać najciekawsze sytuacje i bramki i zmontować to do kupy......a poza tym to magazyn powinien być w TVP
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
kiSka napisał:
chociaz w sumie i tak nie jest dobrze... o 22 w niedziele ? i 23 3na TVn? co oni mysla ze ja szkoly nie mam, ze ludzie nie musza isc w poniedzialek do pracy?
Ja tam spac chodze po 2 ale bramek biednych ogladac niebede, bo se sciagne je z neta, ja cale mecze chce widziec!
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9 napisał:
PL]w międzyczasie do 23 oni w telewizji muszą wybrać najciekawsze sytuacje i bramki i zmontować to do kupy
Jezeli mówimy o TVN to sytuacja wyglada troszke inaczej. Otuż Premiera magazynu ligowego jest w TVN24 o 22:05 Powtórka po 23:20 w TVN :)

Czy Wy szanowni koledzy zapomnieliscie o magazynach ligowych w portalach interenetowych ? z tego co wiem to onet.pl i interia.pl mają je w swoiej ofercie :)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
faithless, co nam po magazynach....my łakniemy całych meczów....
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9] PL, Ja tez wolał bym całe mecze :( ale nic zrobic nie mozemy. Jan Dworak woli wydawac hajs na jakies durne seriale takie jak "m jak miłosc" A nie na pożdny mecz ligi polskiej :zly:
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
nom zważywszy na to że w polskiej lidze mozna obejrzeć wiele ciekawych meczy których by sie nie powstydzono w zachodnich ligach.....
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
eee tam takie głupoty na cracovia.strefa.pl mozna sobie ściągnąc bramki z ekstraklasy za darmo.....
 
F

faithless

Guest
Fajne stronka! Mozna utonoc w potopie goli i bramek. :hyhy:

[ Dodano: 25 Lipiec 05, 11:41 ]
Żuraw //[9] PL, zaówazyłem tam fajna sonde ciekaw jestem jak zagłosowałes :)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
chodzi ci o tą ankiete: Czy warto utrzymywać Strefę?
dla beki wybrałem szkoda zachodu......
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9] PL, Dokładnie o ta :p :hyhy:

Skoro mamy tyle stron z bramkami to po co nam Magazyn ligowy "idea ekstraklasa " ? sam nie wiem
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
Skoro mamy tyle stron z bramkami to po co nam Magazyn ligowy "idea ekstraklasa " ? sam nie wiem
Mi zaden magazyn niejest potrzebny, bramki i skroty sciagne z neta a te wypowiedzi "ekspertow" to sobie daruje.
 
Do góry