Tutoriale - Czyli Opis, Krok Po Kroku - Czynności Na Forum

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
No czyli nie czytałeś tematu od początku... Bo najpierw dodaje się w forum testowym, a później jeśli tutorial się nadaje mówi się, ze jest i wtedy mod przenosi go do działu z tutorialami..
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
No czyli nie czytałeś tematu od początku...
No nie czytałem ;p Dzięki.

BTW wchodząc w ten dział spodziewałem się czegoś ciekawego, czegoś czego mogę się nauczyć ... jednak było całkiem inaczej ... jak zobaczyłem takie tutki jak "jak stworzyć sondę na forum" czy "Jak Szybko Znaleźć Swoje Tematy I Posty" to ręce i nogi mi opadły - dosłownie i w przenośni. Trzeba być naprawdę ... nie powiem jakim, aby warna nie dostać, aby tego nie wiedzieć ... :eek: n/c
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Rainingman no właśnie o to chodzi.. ze są tacy nie powiem jacy, co nie wiedza -.-' więc ktoś kto zna podstawy obsługi forum to w dział z tutorialami moze w ogóle nie wchodzić...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
No nie czytałem ;p Dzięki.

BTW wchodząc w ten dział spodziewałem się czegoś ciekawego, czegoś czego mogę się nauczyć ... jednak było całkiem inaczej ... jak zobaczyłem takie tutki jak "jak stworzyć sondę na forum" czy "Jak Szybko Znaleźć Swoje Tematy I Posty" to ręce i nogi mi opadły - dosłownie i w przenośni. Trzeba być naprawdę ... nie powiem jakim, aby warna nie dostać, aby tego nie wiedzieć ... :eek: n/c
Bo właśnie są takie osoby i jest ich mnóstwo więc to jest miejsce dla nich.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
hihihi wszystkie tutoriale musicie robić na nowo :p Wygląda się zmienił tralalala :p
 
Do góry