Tusz do rzęs

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
od lat używam Colossal Volume od Maybelline i jestem bardzo zadowolna. Pogrubia i wydłuża + nie kruszy się :)
 

Anka1317

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Polecam tusz Longest Lash firmy Jane Iredale, pogrubia, zakręca i wzmacnia rzęsy. Jest rewelacyjny!!!!
 
J

jessi_ca

Guest
joolia napisał:
Ja jestem na etapie testowania oleju z łopnianu na rzęsy i brwi (włosy już przetestowałam ;)) i jestem ciekawa rezulatatów. Do mojej cery nie sprawdził się najlepiej. Po wcieraniu w rzęsy i brwi odczuwałam swędzenie. Jeszcze nie zdiagnozowałam czy to od porostu czy raczej zły znak ;)
mozesz napisac cos wiecej o tym oleju- glownie jakie efekty zauwazylas na wlosach :D
tez probowalam kiedys olejku rycynowego, ale rzeczywiscie trzeba miec sporo cierpliwosci do tego.
uzywam tuszu max factora false lashes, a jak nie mam na niego pieniedzy to uzywam eveline volume celebrities i tez jest super :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja ubóstwiam tusz do rzęs od Avonu- Supershock. Wydłuża, pogrubia, jest super czarna i nie skleja! :) Wszystko, co powinien mieć według mnie tusz.
 
D

Dobrawa

Guest
Ja ostatnio za nieduże pieniądze kupiłam tusz do rzęs w tubce. Świetnie się sprawdził. Uzypełniłam sobie nim opakowanie maskary i jest genialny. Do tego kosztuje grosze.

big_749.jpg
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
To jest takie coś w ogóle jak uzupełniacz tuszu do rzęs? :D
A jaki on jest? Tzn. maluje tak, jak tusze z Maybelline? Beznadziejnie skleja i nieudanie pogrubia? :D
 

polqa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Blanche napisał:
To jest takie coś w ogóle jak uzupełniacz tuszu do rzęs? :D
A jaki on jest? Tzn. maluje tak, jak tusze z Maybelline? Beznadziejnie skleja i nieudanie pogrubia? :D
a ja nie wiem, dużo osób ma podobne zdanie o maybelline a ja ich tusze uwielbiam - po prostu moje rzęsy reagują na nie bardzo dobrze, lubię ich szczoteczki (czy grzebyczki, nie wiem jak to się nazywa :p), a i dobrze pogrubiają.... no nie wiem ;)
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Ja się przekonałam do Loreala Architecta, kiedyś od bratowej pożyczyłam i tak mi zostało ;)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja sobie go właśnie kupiłam, ale ciulowy strasznie, skleja, nie wydłuża, przez sklejanie pogrubia i w sumie tyle. Ja to mam problemy z tuszami :D Aktualnie nie mam jak zamówić z Avonu więc się męczę z "architektem".
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja w sumie też nie mam swojego ulubionego. Stosowałam jakiś czas z bourjois, teraz przerzuciłam się na 2000 calorie MaXfactora. Dalej szukam swojego ideału :)
 

joannaz

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Kiedyś używałam tylko Rimmela, ostatnio zaczęłam eksperymentować z Clinique. Ale mimo wszystko moimi faworytami pozostają mascary MaxFactor. Ostatnio uwielbiam 2000 kalorii, wciąż jednak szukam swojego ideału.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Dla mnie najwiekszą zmorą jest gdy tusz skleja i obciąża rzęsy! Lubie tuszę, które mają silikonowe szczoteczki bo ich ten problem nie dotyczy. Obecnie używam rimmela wonderfull i jestem bardzo zadowolona gdyż po pomalowaniu moje rzęsy są pieknie rozdzielone i nie ma efektu ciężkości.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
A widziałyscie moze ten nowy od Rimmel z olejkiem arganowym ?
Jestem ciekawa czy tak odzywia rzesy przy okazji malowania.
Ja go używam już prawie miesiąc i faktycznie widzę poprawę w kondycji moich rzęs. Są zdecydowanie grubsze, optycznie jest ich więcej, a co najważniejsze przestały wypadać.
 
N

nianiaSweet

Guest
olejek arganowy bardzo często jest dodatkiem w kosmetykach do pielęgnacji włosów, a w końcu rzęsy to też włosy, szczerze mówiąc jeszcze się chyba nie spotkałam z maskarą która miałaby w składzie dodatek olejku arganowego, wiec to chyba nowość na rynku. Powiedzcie mi jak cenowo przedstawia się ta nowość rimmela?
 
Do góry