TSA

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
największa legenda polskiego heavy metalu. piosenki stare a jak najbardziej aktualne po dziś dzień. czy tylko ja słucham?
 

Debussy

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Salem :)
Nie tylko Ty ;)

Aczkolwiek myślę, że właśnie z powodu ich "wiekowości" niewiele młodych osób ich słucha.
Ja w zasadzie od niedawna, przyczynił się do tego mój facet, który stwierdził: "jak możesz nie znać takeij klasyki ?"

Właśnie sobie słucham utwóru "51" .... coś pięknego B)
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
ja tez słucham TSA mam ich wszystkie płytki
51 rzeczywiscie jeden z najlepszych utworow
dodałbym jeszcze utwor Alien
ale najlepsza płyta jest Live widziałem ten koncert normalnie odjazd jak na tamte czasy
a tak wogole to wszystkie płytki sa the best :eek:k:
ta najnowsza super proceder wymiata :)
 

foyer

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
55
Miasto
Jaworzno
witam dlaczego piszecie tylko o balladach? :( przecież TSA to kawał historii polskiego heavy każdy utwór można dopasować do jakiegoś wycinka z naszego życia lub wspomnień,takie jest moje zdanie jeżeli ktoś się nie zgadza to sorry :papa:
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
oczywiście. TSA to nie tylko ballady. heavy metal to przede wszystkim mocne brzmienia, które TSA opracowało do perfekcji :)KOCICA wymiata :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
TSA, jak tylko usłyszałam ich pierwszy raz odrazu polubiłam ich muzyke :D
jednak na długo znikli i nie występowali.
Ostatnio czesto bywaja u mnie w mieście, przynajmniej 2 razy w roku grają w tychach :D
Kiedys była bym w 7 niebie.
teraz juz mi tak nie zalezy, jednak lubie ich nadal :)
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
Z ogromnym żalem informujemy wszystkich fanów TSA, że z końcem 2005 roku zmuszeni jesteśmy zawiesić działalność Zarządu Fan Clubu TSA „Alien”. Podkreślamy, iż jest to dla nas jedna z najboleśniejszych decyzji w naszym życiu...
Od wielu miesięcy nasze kontakty z TSA oraz managerem zespołu, Marcinem Jacobsonem, nie układały się najlepiej. Mieliśmy nadzieję, że sytuację tę zmieni spotkanie z muzykami i managerem, które zorganizowaliśmy w Opolu w dniu 11 grudnia. Niestety, do spotkania z pełnym składem TSA nie doszło, a rozmowa z Andrzejem Nowakiem oraz Marcinem Jacobsonem - który na spotkaniu reprezentował Marka Piekarczyka, Stefana Machela, Janusza Niekrasza i Marka Kapłona - zaistniałej sytuacji nie zmieniła.

Wierzymy, że w nowym 2006 roku, grupa TSA nadal będzie cieszyć nas wszystkich koncertami i dostarczy nam niezapomnianych wrażeń na nowej płycie. Wierzymy także, że najwspanialsi fani na świecie, jakimi są fani TSA – nie tylko z Wielkiej Rodziny Fan Clubu TSA „Alien”, nadal bawić się będą na niezwykłych koncertach TSA, nadal też będą spotykać się na zlotach i muzycznych imprezach oraz przede wszystkim – będą się integrować i pomagać sobie wzajemnie. Zabiegaliśmy o to przez ponad 20 lat naszej pracy w Fan Clubie „Alien” i pragniemy, by trwało to bez końca...

Ale nie przejmujcie się! FC TSA "ALIEN" będzie istnieć dalej i niniejsza strona także! :)


a tu oficjalna strona TSA
 

Ziemniak77

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
118
TSA to najlepsza kapela heavy metalowa w polsce mimio ze nie slucham Metalu to TSA bardzo lubie!
 

robertus64

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
Najwspanialsza kapela w Polsce . Pamiętam lata 80 i szał napunkcie TSA . Tysiące fanów a w tv i stacjach radiowych cisza o nich . Jedynie Piotr Kaczkowski w "trójce" zagrał coś TSA . Niedawno byłem na ich koncercie -REWELACJA-
Zmartwiła mnie ta informacja o fc ALIEN bo 20 lat dziąłalności wymaga szacunku od zespołu.
POzdrowienia dla fanów TSA :papa:
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Ja słucham mimo woli, tzn. przebywam często z osobami, które uwielbiają TSA (między innymi mój brat, czy znajoma barmanka w zaprzyjaźnionym pubie). Jest wiele osób, które na koncerty TSA potrafią jechać na drugi koniec Polski :)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
TSA to chyba najbardziej znany Polski zespół metalowy, razem z Katem i Turbo.
Co tu jeszcze powiedzieć.... głos Marka Piekarczyka jest chyba najbardziej rozpoznawany w Polskiej scenie metalowej.
Ich muzyka ma klimat przypominający trochę równierz zaj.ebi.sty zespół - AC/DC z Angli. Najbardziej mi się podoba album "52 Dla Przyjaciół" i "Massmedia", fajny jest tesz nowy singiel "Proceder".
Widać tesz fascynację muzyków hasłem "sex, drugs and rock and roll" zwłaszcza w starszych numerach, które były przesiąknięte erotyką, np. takie utwory, jak "Ona To Lubi", "Jeszcze" itp.
W sumie może w tym haśle sex,drugs and rock and roll w przypadku TSA zamiast drugs, bardziej by pasował alcohol.
Byłoby zaje.biście gdyby przyjechali do naszego miasta.
 

Mggła

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
TSA to chyba najbardziej znany Polski zespół metalowy, razem z Katem i Turbo.

A Behemoth? ;>
I Kat to tak bardziej, nie wiem rockowe ballady.


TSA. Słuchali ich moi rodzice i ja w dzieciństwie dzięki temu też. Bardzo przyjemny. Ciekawe teksty.
Byłoby zaje.biście gdyby przyjechali do mojego miasta.
Eh..
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mggła napisał:
A Behemoth? ;>
I Kat to tak bardziej, nie wiem rockowe ballady.

No właśnie behemoth jeszcze vader...

ale druga linijka twojego postu mnie rozwaliła:D ballady to raptem tylko jedna płyta KAT-a ogólnie jest to zespół thrash metalowy a nie jakieś ballady chociaż nie powiem są za*ebiste i warto posłuchać!

Ogólnie to słucham wybranych piosenek z różnych płyt TSA nie powiem wymiatają a ich teksty mają głęboki sens...
Turbo- najbardziej lubię płytę Dorosłe Dzieci, Smak Ciszy oraz Titanic
 
Do góry