trwała

garnier

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
istnieje trwała do włosów taka aby nie byl na głowie taki baran tylko takie wieksze loki? b slyszalam o czymś takim:p a i czy ktos wie w jakiej taki zabieg jest cenie?:)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
niby jest coś takiego.. ale to chyba strasznie włosy niszczy.. a z resztą aż strach iść sobie coś takiego zrobić .. moja mama poszła kiedyś na "lekką" trwałą a wyszedł baran i to straszny... koło mnie kosztuje to ok.70-80 zeta.
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
to jakie beda loki przy trwalej zalezy nie od specyfiku ale do walkow czy tam tego co sie naklada aby byly loki... specyfik to taki sam sie uzywa i do malych loczkow i do duzych fal...

i niszczy wlosy bardzo, jak wiekszosc zabiegow na wlosach zreszta...
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Mojej koleżanki mama kiedyśwłaśnie miała mieć trwałą. Miały być takie delikatne loki, a wyszły... Ah tak owy baran.
A jak tam z kondycją jej włosów to nie wiem. Koleżanka się nie chwaliła xP
Ale moja babcia ma strsznie zniszczone włosy od tej trwałej.
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jedna dziewczyna z mojej szkoły jest po trwałej i ma właśnie loki. Takie delikatne. Zazdroszczę jej trochę tych włosów, bo ma takie długie, naturalnie ciemne i pięknie falowane...
Ale tak w ogóle, to radzę dowiedzieć się u fryzjera :D
 

mch80

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Trzeba tylko starannie wybrać fryzjera. Osobiście trzy razy byłam z reklamacją po trwałej. Miał być mały skręt - skręt jak skręt, ale większość włosów była prosta. Z prostymi pasmami byłam 2 i 3 razem. Bardzo się panie dziwiły, że "jakoś moje włosy nienadają się do kręcenia" :mruga: . Cała trwała trzymała się 3 tygodnie a dalej mam bardzo ładne siano na głowie. :mlotkiemgo: :mlotkiemgo: :mlotkiemgo:
Uprzedzam - idźcie do zaufanego fryzjera.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Jest a cena zależy od wielu czynników. Najlepiej idź do salonu i się zapytaj co i jak, konsultacje nic nie kosztują.
 
Do góry