Trudna sytuacja

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Szczerze mowiac, to takiego chlopaka to ze swieczka szukac... byl gotowy wiele dla ciebie poswiecic... widze, ze zdajesz sobie z tego sprawe, wiec to chyba dobrze...
oczywiscie, ze mozesz sie starac o ten zwiazek, ale ja na miejscu tego chlopaka nie wiem czy zdecydowalabym sie zaryzykowac...
jezeli mozesz to napisz z jakiego powodu robilas taki "akcje", bo w sumie to nie bylo powodu do takiego zchowania... i ja pomyslalam sobie, ze mozesz miec jakies zaburzenia emocjonalne... (przepraszam jezeli cie urazilam, ale to moja szczera opinia
pozdrawiam
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Jest mnóstwo poradni zdrowia psychicznego, w których leczenie finansuje NFZ. Powinnaś się zgłosić tam natychmiast. Zachowanie, które opisujesz rozwali ci każdy związek, każdą znajomość, każdą przyjaźń.
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Wiem o tym, jest cudowny i nie da się temu zaprzeczyć. Nie wiem być może da mi jeszcze szansę, ale potrzebuje czasu - rozni sa ludzie. Dlaczego to robilam? Nie potrafie podac Ci konkretnego powodu, wydaje mi sie, ze mam zbyt niska samoocene i np ta zazdrośc to przede wszystkim z tego sie brala i te chore akcje pewnie tez. Jestem na dobrej drodze, mysle, ze niedlugo znajde prace, wiem, ze mam zaburzenia, bede sie leczyc i mam nadzieje, ze w koncu sie ulozy. Takich facetow jak on wiele nie ma, chyba musi bardzo mnie kochac, ze tak sie poswieca. Oczywiscie nie urazilas mnie piszac, ze moge miec zaburzenia emocjonalne, doskonale zdaje sobie z tego sprawe, mam nadzieje tylko, ze uda mi sie to wyleczyc.

Moim zdaniem powinnas myslec w inny sposob... zamiast wymyslac beznadziejne powody do zazdrosci, pomysl, ze musisz byc naprawde wjatkowa osoba skoro on wybral wlasnie ciebie :)
zacznij myslec pozytywnie, bo szkoda ciebie i twojego zycia... wybierz sie do panstwowej poradni i tam szukaj pomocy...
moim zdaniem powinnas tez skontaktowac sie z narzeczona brata twojego chlopaka i przeprosic ja za to co sie stalo...
zycze powodzenia i glowa do gory!!!
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Czasami takie docieranie sie charakterów prowadzi do kłótni, różnych niemiłych incydentów.
Tak jak chciałaś uparcie żeby z Tobą się przespał to powinnaś odpuścić.
Musisz zrozumieć że w miłości niczego na siłę nie da się zrobić, a nawet jeśli to często wywołuje odwrotne skutki.
Jeśli chcesz być szczęśliwa to pomyśl że na siłę nic nie zrobisz. Wszystko musi odbywać się za zgodą i akceptacją partnera.
Jeśli nie da się to trzeba odpuścić, bo będzie wspaniale kiedy będziecie się z tym zgadzać Oboje. Zgoda buduje a niezgoda rujnuje.

Nie wiem czy zdołasz odbudować to wszystko ale trzymam kciuki. Często wręcz powinno się słuchać partnera o ile rozsądnie doradza.
 
Do góry