trudna dziewczyna

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wkuza mnie pewna laska no nie czaje jej.. raz mnie zacheca a raz odpycha no nie wiem normalnie stosuje moja strategie(na inne tez tak robie)tylko czy ona sie mna bawi czy tak sprawdza czy zalezy... Jakies pomysly xP
 

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
noo na dziewczyny dziala tak pierw z nia gadasz wszystko ladnie intrygujesz i milczysz pare dni potem sie odzywasz i dziala to z dwojona sila xD
 

michal89krk

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
24
Wiek
34
Czy ty w ogóle coś do niej czujesz?
Wiedz że kobiety to nie są zabawki na których mógłbyś stosować jakiekolwiek metody.
Jak chcesz zbudować związek to wszystkie metody odstaw na bok i bądź sobą. Przecież w związkach najważniejsza jest szczerość - a jeżeli ty zaczynasz ją manipulować to nie jesteś uczciwy wobec niej. Przecież chodzi o to by kobieta pokochała Ciebie, a nie osobę którą zgrywasz...
Odpuść sobie dziewczynę bo chyba tak naprawdę nie myślisz o niej na poważnie.
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ładna strategia... na puste laski:D Sam chyba też jesteś niedojrzałym chłopaczkiem...
Normalna dziewczyna, gdybyś najpierw z nia gadał, "wszystko ładnie" a później milczał pare dni na pewno nie będzie sobie Tobą zawracać głowy :)
Więc wychodzi na to, że mierzysz zbyt wysoko w tym wypadku :)
Nie na Twoje progi kolego :) Wracaj do książek, bo wstyd mi za takich ludzi jak Ty.
 

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
No dobra dobra.. stalem sie ofiarą swoich glupich zabaw..no ale co nie mam u niej szans.!?
 

czoklatmen

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
146
Punkty reakcji
10
Twoja strategia jest dość dobra, ale jeśli chodzi o początkowe stadium zapoznawania się. I nie zgadzam się ze zdaniem dziewczyny wyżej, która napisała, ze działa to tylko na puste dziewczyny. To taka gra uczuć, może być całkiem skuteczna, ale dziwi mnie, że dziewczyna robi to samo. Może jest bardzo niedostępna, a Twoim zadaniem będzie ją zdobyć. Nie należy to do najłatwiejszych. Ale na wszystko jest sposób.
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Twoja strategia jest dość dobra, ale jeśli chodzi o początkowe stadium zapoznawania się. I nie zgadzam się ze zdaniem dziewczyny wyżej, która napisała, ze działa to tylko na puste dziewczyny. To taka gra uczuć, może być całkiem skuteczna, ale dziwi mnie, że dziewczyna robi to samo. Może jest bardzo niedostępna, a Twoim zadaniem będzie ją zdobyć. Nie należy to do najłatwiejszych. Ale na wszystko jest sposób.

Mało wiesz o dziewczynach, ew. obracasz się w towarzyswie tych właśnie pustych i możliwe, że sam o tym nie wiesz... no bo wiadomo:)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Wkuza mnie pewna laska no nie czaje jej.. raz mnie zacheca a raz odpycha no nie wiem normalnie stosuje moja strategie(na inne tez tak robie)tylko czy ona sie mna bawi czy tak sprawdza czy zalezy... Jakies pomysly xP


oj. nie wiem jak Ci to powiedzieć..... może laska wyczaiła Twoją strategię i kicha....

są dwie opcję:

1. Straciła Tobą zainteresowanie, nie ma ochoty bawić się w takie głupie gierki,
2. Nadal Tobą jest zainteresowana tylko chce Ci dać do zrozumienia, że takie gierki to ona zna.....

P.S. już ją lubię, bo widać, że inteligentna z niej bestia..... hehehehe, żeby tak dać złapać się we własne sidła....


Po co stosujesz tą taktyką? Jak to działa na większość kobiet?

i skoro cię wkurza, to po co w ogóle stosujesz na niej te swoje metody?
 

patryk2806

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
No myslalem ze na nia tez podziala ale nie.. no i mnie to wkurza bo to na nia nie dziala i nie wiem co zrobic ;d
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
nie ma trudnych kobiet, są tylko nieodpowiedni dla danej dziewczyny faceci :]

moje najlepsze doświadczenia z kobietami wynikały spontanicznie, więc trzymam się z dala od strategii. jak jest się ogarniętym typem naturalność jest w cenie. wprawdzie na smsy odpisuje po 2-3h, a ze względu na naukę, sport i znajomych z interesującą mnie dziewczyną mam czas spotykać się raptem 2, w porywach 3 razy w tygodniu, ale nie ma to nic wspólnego z olewaniem bo dana białogłowa wie, że w razie potrzeby może na mnie liczyć. takie traktowanie działa na zasadzie wzajemności i obie strony (jak mniemam) są zadowolone

utarte schematy są dla ci.pe.k którzy nie potrafią zainteresować dziewczyny swoją osobą. wprawdzie są pewne niezłomne zasady w postępowaniu z kobietami, ale wiele zależy od umiejętności szybkiego odnalezienia się w zastanych okolicznościach- siła rozumu i instynktu :D
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
No myslalem ze na nia tez podziala ale nie.. no i mnie to wkurza bo to na nia nie dziala i nie wiem co zrobic ;d
Napisz o pomoc do Drada, on takie przypadki rozwala w 5 minut. Ciekawa ta Twoja dziewczyna, ewidentnie zaburzy statystyki napaleńców.
 

ufol70

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Hm jak strategia, to tylko Sztuka wojenna Sun Zi

- Jeśli chcę uzyskać przewagę nad przeciwnikiem, muszę być świadomy nie tylko sposobu, w jaki on uderza, ale także jakim kosztem może to się odbyć. Korzyść i brak korzyści są w naturalny sposób wymienne. Dlatego człowiek oświecony głęboko rozważa każdy ruch.
- W czasie wojny najważniejszą rzeczą jest szybkość działania.
-Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski.
-Jeśli ignorujesz wroga, a dobrze znasz tylko swoje siły, masz równe szansę na zwycięstwo i przegraną. Jeśli nie liczysz się ani z siłą wroga, ani też nie znasz własnej siły, możesz być pewny, że poniesiesz klęskę w każdej bitwie. Li Ch'uan powiedział: "Tacy ignoranci zwani są szalonymi rozbójnikami, jak mogą w ogóle oczekiwać powodzenia".
-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogą być pewny tego, co zależy od wroga.

Nie żeby zaraz traktować przyszłą-niedoszłą dziewczynę jako wroga. Tak tylko mi się skojarzyły mądre słowa Sun Zi o strategii. W sumie jakby się zastanowić to w miłości też można je zastosować. :lol:
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Nie żeby zaraz traktować przyszłą-niedoszłą dziewczynę jako wroga. Tak tylko mi się skojarzyły mądre słowa Sun Zi o strategii. W sumie jakby się zastanowić to w miłości też można je zastosować. :lol:
No tak i niektórym zamiłowanie do wojny zostaje na całe życie.. małżeńskie też.
Czy w stolicy wszyscy faceci mają takie negatywne nastawienie do kobiet?
 
D

Drad

Guest
No laski czasem robią Push&Pull :] Tyle że u nich to chyba jest podświadome działanie - sprawdzają w ten sposób wartość faceta. Ale z tego co mi pisał autor na priv (dziękuję za podsyłanie mi petentów :]), ta sytuacja wygląda inaczej.
 

ufol70

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Warszawa
No tak i niektórym zamiłowanie do wojny zostaje na całe życie.. małżeńskie też.
Czy w stolicy wszyscy faceci mają takie negatywne nastawienie do kobiet?

Nie przesadzajmy moje nastawienie nie jest aż tak negatywne. Jakiś czas temu biegał po metrze koleś który kuł dziewczyny igłą - ten to dopiero miał negatywne nastawienie.

Kolega, który chcę poderwać tą dziewczynę potrzebuje strategii to podrzuciłem parę sentencji, które w sumie wskazują:
-aby był ostrożnym
-aby się nie ociągał
-aby poznał to urocze dziewczę
-aby nie przeceniał własnych możliwości
-aby brać pod uwagę co ona sobie myśli i co czuje

Ale jakbym napisał to w ten sposób to by to było nudne. :p
 
Do góry