Trening na mięśnie brzucha

Reactivation

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Włocławek
Witam!

Mam 11 lat i czuję trochę dyskomfort związany z moją rzeźbą brzucha. Wiem, że na forum jest wielu doświadczonych w tej dziedzinie ludzi więc chciałbym prosić ich o radę. Mam zamiar wyrobić sobie delikatny kaloryferek. Nie mam zamiaru się katować aerobikiem, bo co najmniej 2 razy w tygodniu chodzę grać w piłkę nożną na boisko, a codziennie wieczorem gram sobie jeszcze z kumplami. Dieta odpada, nienawidzę tego robić... Nie obżeram się, ale dieta jest po prostu niemożliwa. Chcę ćwiczenia domowe, które mogę sobie zrobić spokojnie wieczorem, tak z godzinę.

Dzięki z góry.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
masz 11lat odpusc na razie silke itp graj w pile biegaj i to wszysto. praca wlasnym cialem
 

trawka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
ABS II, jeśli chodzi o efekty, to są rewelacyjne, zmiany widać już po 2 tygodniach. Na delikatną rzeźbę nie musisz robić wszystkich poziomów.

ABS - wyrobienie mięśni (porządnych)
A6W - rzeźba
 

Szymek24

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mam pyatnie czy te zestawy ćwiczeń spalają tłuszcz z brzucha?
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
żadne ćwiczenia nie spalają tłuszczu, pomijając to że spalamy kcal co możę i się deczko przełoży na spalanie ale nie zauważalne.

na spalanie to aeroby i dieta i tak jak już powtarzałem wielokrotnie można nie robić żadnych ćwiczeń na brzuch żeby go odsłonić!!!.


ABS II, jeśli chodzi o efekty, to są rewelacyjne, zmiany widać już po 2 tygodniach. Na delikatną rzeźbę nie musisz robić wszystkich poziomów.

ABS - wyrobienie mięśni (porządnych)
A6W - rzeźba



napisz mi proszę bo nie rozumiem "wyrobienie miesni" "rzezba" jak wyrobie sobie miesnie ale będę je miał porządne ale nie widoczne a przejade na rzeżbe i będe je widział a bedę słabe?

znowu będę pisać że udaje najmądrzejszego ale jak czytam takie coś to nei moge.
 

trawka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Haha, może trochę niejasno to zabrzmiało, wybacz. Po 6 mięśnie nabywają "ostrzejszych" zarysów, czyli po prostu szóstką mięśnie rzeźbisz, a abs polega bardziej na wyrobieniu tych mięśni, by można było później je rzeźbić 6.

żadne ćwiczenia nie spalają tłuszczu, pomijając to że spalamy kcal co możę i się deczko przełoży na spalanie ale nie zauważalne.
Nie wiem czemu, ale na mój brzuch najlepiej działają właśnie ćwiczenia, gdy pojawia się za dużo tego i owego. Tłuszcz poza tym wchodzi w 4 albo 5 reakcję chemiczną zachodzącą w mięśniach podczas wykonywania pracy.
 

krzysioPL

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
W Wieku 11 lat stary to wyjdź na rower, biegaj, graj w piłkę, a nie siedzisz na forum :p Wyjdź z domu zacznij się ruszać masz 11 lat także jeszcze okres największego wzrostu przed tobą także jeśli się nie będziesz obżerał i będziesz się ruszał to "schudniesz" a tak naprawdę to nie schudniesz po prostu się wyrobisz. Też tak miałem w wieku 16 lat zacząłem intensywnie rosnąć i brzuszka nie mam, a miałem, ale nie siedziałem w domu tylko rowerek i piła non stop ;)
 

Reactivation

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Włocławek
Ja biegam prawie codziennie (chyba, że deszcz leje). A dokładnie to gram w nogę...
Nie wiem, jak to oceniacie (nie znam się), ale na środku brzucha mam pionową linię i jedną poziomo... ;/

Aha... Robiłem ćwiczenia jakie tylko wymyśliłem, a okazało się, że połowa tych ćwiczeń była z ABS. I przyznam, że to daje efekty, ćwiczę 2 tyg., a mam małe zarysy... I mam trochę tkanki tłuszczowej więc trochę to jest inaczej, gdybym się jej pozbył to by było nawet, nawet.
 
Do góry