transferowy szal :)

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Polska liga jest coraz silniejsza :D slyszalem ze sam Dante ma grac w Skrze :D jesli transfer dojdzie do skutku bedzie to najwiekszy transfer w historii najesz ligi :D

pewny jest juz transfer Zbigniewa Bartmana do Gazpromu Surgut, szkoda no ale co zrobic

bylo jeszcze kilka innych transferow ale to moze zostawie innym forumowicza :p piszcie co tylko wiecie :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ostro zbroi sie tez Resovia. podpisali kontrakty z brazylijskim rozgrywającym Rafaelem Redwitzem, białoruskim przyjmującym Alehem Achremem i Wojciechem Grzybem. ale Skra z Dante w skladzie dalej bedzie wymiatac i znow mozna w ciemno typowac mistrza :)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
do delectry ma przejsc Szymanski i Serafin, tez w miare pake beda miec teraz.



Skra to cioty.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Skra to cioty.

nie jestem wielkim fanem skry ale jak by nie oni to nie byli bysmy tak znani w europie a tak kazda druzyna w europie ba nawet na swiecie musi sie liczyc z nasza polska skra bełchatow. Wiec to stwierdzenie jest wielce nietrafione. Na dodatek po sezonie zawodnicy skry reprezetuja nasz kraj na arenie miedzynarodowej wiec mowiac ze skra to cioty obrazasz rowniez reprezentantow Polski ktorym na pewno wiernie kibicujesz... wiec zastanow sie co piszesz ;)

pozdro :]

AZS Częstochowa...
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
powtorze jaki kibic Jastrzebskiego Skra to cioty. Wykreowana przez Polsat Sport na hegemona naszej ligi, jakby innych klubow nie bylo. Do zawodnikow nic nie mam, w kadrze tylko Wlazly chyba sie powinien znalezc no i Plinski.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Jezeli sa najlepsi to sie mowi o nich najwiecej... zawsze tak bylo jest i bedzie...

a tak poza tematem to wole Skre od Jastzrebskiego... Jastrzebie jeste takie jakies nijakie zeby nie powiedziec ze to "cioty" :bag:
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
powtorze jaki kibic Jastrzebskiego Skra to cioty. Wykreowana przez Polsat Sport na hegemona naszej ligi, jakby innych klubow nie bylo. Do zawodnikow nic nie mam, w kadrze tylko Wlazly chyba sie powinien znalezc no i Plinski.
nie sa wykreowani na hegemona, oni sa hegemonem ze swoim skladem. zobacz jak przeszli przez koncowke sezonu. 3-0 w polfinale i 3-0 w finale. i nie powiesz chyba, ze Możdżonek albo Bąkiewicz nie nadaja sie do kadry.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
a co do tematu to niemal pewne jest ze Jastrzebie opusci Guillaume Samica czyli duzo oslabienie.... takze inny satkarz JSW Jurkiewicz jest blisko podpisania kontraktu z ekipa z Bydgoszczy...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Mnie cieszy fakt, że Delecta się wzmacnia :) a co za tym idzie liga będzie jeszcze ciekawsza i bardziej wyrównana. Poza Szymańskim i Serafinem do Bydgoszczy ma trafić Paweł Woicki (na razie to jeszcze nic pewnego). Poza nim w kręgu zainteresowań jest jeszcze m.in.: Paweł Maciejewicz (Skra), Paweł Siezieniewski (AZS Olsztyn).

Skra - nie wierze w ściągniecie Dantego. Czy w ogóle były jakieś rozmowy prowadzone czy to tylko puszczona plotka? Rewolucji w Skrze nie będzie (bo i po co). Przybędzie jak na razie tylko Novotny, choć w kręgu zainteresowań jest Winiarski. Nie sądzę jednak by wrócił do Polski. Dobrze (dla zawodników), że odchodzi Heikkinen i Maciejewicz.

Resovia - przyszło dwóch nowych zawodników (Redwitz i Alek Akrem), których nie znam więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Cieszy pozyskanie Wojtka Grzyba, przez co zespół staje się jeszcze silniejszy.

Jastrzębski Węgiel - na razie cisza co do nowych nabytków. Wiadomo, że odchodzi Prygiel, który przeszedł do Jadaru. Fajnie, że zmieniają trenera, bo jakoś nie podchodził mi Włoch. Kandydatem na trenera jest Totolo. Fajnie by było jakby do Polski trafił Soto, którym poza JW interesuje się też ZAKSA.

ZAKSA - przychodzi Gladyr, odchodzą Novotny, Lewis, Szczygieł. Nie wiadomo co z Martinem (w trakcie negocjacji). ZAKSA zainteresowana jest pozyskaniem kilku wspaniałych zawodników, m.in.: Samica (choć najprawdopodobniej trafi do mistrza Grecji) , Zagumny (interesuje się nim też Panathinaikos), Gromadowski, Soto, Kadziewicz, Heikkinen i Gruszka.

Domex - największa strata i dla zespołu i dla kibiców to odejście Zbyszka do Gazpromu Surgut. To, że trafił do Rosji świadczy tylko o tym jak klasowym jest zawodnikiem mimo młodego wieku. Niech zbiera doświadczenie i wraca do nas ;). Poza Bartmanem z klubem prawdopodobnie pożegnają się A. Stelmach, Mljakow i trener Panas, który nie podpisał jeszcze umowy i ma konkurencję w osobie G. Wagnera. Klub interesuje się J. Jaroszem.

Olsztyn - nie ma się co dziwić, że zawodnicy opuszczają zespół. Poza Szymańskim, Grzybem, Zagumnym odejść mają Józefacki i Kunnari.

Politechnika - wiadomo, że odchodzi Gladyr. I cisza...

Jadar - kolejny zespół, po Delekcie, z dołu tabeli który solidnie się wzmacnia. Największe wzmocnienie to Prygiel. Klub zainteresowany jest Hernandezem i łuką (obaj Resovia) oraz Szczygieł.

Wieluń - na razie nowym nabytkiem został Marcin Nowak, klub zainteresowany jest A. Stelmachem, P. Papke, Kaczmarkiem i Maciejewiczem.

Reasumując cieszy mnie jako kibica, że kluby te teoretycznie słabsze wzmacniają się zawodnikami z najwyższej półki. Szkoda mi tylko Olsztyna, choć w zeszłym sezonie z Częstochowy odeszli niemal wszyscy zawodnicy i trener Panas zbudował coś nowego, co okazało się czymś znakomitym...(no może przesadziłam z tą znakomitością)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jeżeli Mistrz Polski to cioty, to co z innymi zespołami? Skra w ostatnich sezonach była najlepsza i to bezdyskusyjnie.
Co do tematu to Zagumny odchodzi do Panathinaikosu Ateny. Szkoda. Olsztynowi będzie bardzo ciężko w tym sezonie.
 

olka_96

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
dalekooo..
Mam małe pytanko. Czy ktoś ma pewną informację o tym, gdzie będzie grał Samica? Bardzo lubię tego zawodnika i chciałabym żeby nadal grał w Plus lidze :niepewny:
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Mam małe pytanko. Czy ktoś ma pewną informację o tym, gdzie będzie grał Samica? Bardzo lubię tego zawodnika i chciałabym żeby nadal grał w Plus lidze :niepewny:
z tego co wiem to w Panathinaikosie Ateny
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Tak, Samica razem z Zagumnym w Panathinaikosie. A Gruszka wraca do Polski i zasila Delecte. Kolejna drużyna zbiera bardzo ciekawy skład. Dobrze, liga nam rośnie w siłe ;)
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Skra co prawda prowadziła rozmowy z Dante,ale jego menager zażądał ponoć gigantyyycznych pieniędzy.Za to Winiarski prawdopodobnie wróci do Skry,ponieważ dobiega mu kontrakt,a z powodu kryzysu obniżyli drastycznie stawki.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Skra co prawda prowadziła rozmowy z Dante,ale jego menager zażądał ponoć gigantyyycznych pieniędzy.Za to Winiarski prawdopodobnie wróci do Skry,ponieważ dobiega mu kontrakt,a z powodu kryzysu obniżyli drastycznie stawki.
a jeszcze niedawno szlyszalem, ze nie ma szans na sprowadzenie Winiarskiego do Skry.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
To dopiero transferowy szał - Pawel Abramov w Jastrzębiu :) byłam w szoku jak to przeczytałam i niezmiernie cieszy mnie ta wiadomość, bo to tylko świadczy o tym jak ciekawa dla zagranicznych zawodników jest nasza liga. Co prawda nie lubię ruskich siatkarzy, ale nie umniejsza to mojej radości. Szkoda tylko że żeńska siatkówka nie jest tak bogata w gwiazdy światowego formatu. No ale nie można mieć wszystkiego ;)
 
Do góry