Trampki

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
a ja tam też jestem za orginalnością. teraz jak już pisałam nawet trampek nie noszę , bo sa zbyt modne. właściwie to mnie do żadnej subkultury czy grupy zakwalifikować nie można :). i to w sobie lubię.


Może i beznadziejnie modne, ale jakie wygodne jakie leciutkie xP
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Wiecie, to też głupio, żeby osoby, które staraja się Was naśladowac zmieniali Was. Nie nosicie, bo oni noszą. Mimo wszytsko najlepiej jest zostać sobą, bez względu na to co robia inni. Jak to powiedział ktos bardzo mądry: "It's better to be hated for what you are, than to be loved for what you're not"

A jeszcze co do trampek: nosicie, bo wiąże sie z nimi pewna ideologia, jak z glanami np., czy tak poprostu?
 

fuckingprincess

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin
A jakie zespoły polecasz? Chodzi mi o emo...
:)

Ja osobiście słucham From First To Last, The Used, A Static Lullaby(to bardziej Screamo), Boys Like Girls, Escape The Fate, File Not Found...

Styl Emo fajny, ale ludzi, którzy emo są, osobiście nie znam, więc nie mam pojęcia, jacy są, jak się zachowują... ale myślę, że normalnie.. :p Kto emo, ten wie, ten niech mówi xDD

No normalni, też nie każdy emo jest taki sam. Ci, których znam są poprostu fantastyczni. Bzdurą jest, że każdy emo się tnie albo jest gejem(jeżeli chodzi o chłopaków) xD Owszem zdarzają się, ale bez przesady, że wszyscy;p
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Moda na trampki według mnie była na poczatku lat 90 gdy Nirvana grała z tego co wiem :) Trampki to było nieodłaczna tego czesc :) jak i jeansy powycierane i porozciagane swetry lub koszule :) I wtedy była taka moda :) dzisiaj takiej mody nie zauwazam :) choc fajne sa :D
 

fuckingprincess

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin
Nie?! xD Co druga osoba nosi teraz trampki...


A jakie nosicie?;p Takie do łydki, lekko za kostkę czy takie zwykłe? xD Bo ja te zwykłe, sa najlepsze;p
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja nosze takie tylko zamisat różowego mam czerwone :p

emo-shoes.jpg


To tylko w szkole... a tak na dwór to przeważnie zakładam moje skejtowskie ADIO
 

fuckingprincess

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin
Ja trampki noszę w szkole, na koncerty i jak się szlajam gdzieś koło domu xD Bo tak na codzień to noszę baleriny ;p
Aj skejtowskie obuwie jest straszne xD Tzn fajnie są, ale jak raz sobie na nogi założyłam to bałam się, że po drodze zgubię buta, albo że się wyrżnę xD
 

fuckingprincess

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin
Fajne jest w nich to, że nie trzeba rozluźniać sznorówek, żeby włożyć nogę, tak jak w trampkach xD
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ehm, to o trampkach miało być :) Mnie nie przeszkadza, moge pooglądać Wasze buciki, ale przyjdzie jakiś jeden z drugim admin i jak nic zamkną :p
 

Psychodelica

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Zza cienkiej czerwonej linii
Ehm, to o trampkach miało być :) Mnie nie przeszkadza, moge pooglądać Wasze buciki, ale przyjdzie jakiś jeden z drugim admin i jak nic zamkną :p

Przecież ciągle o trampkach.. :D Wszystko kręci się wokół trampek... prędzej czy później do tego wracamy, więc wciąż o tym samym.. :D


Ja mam długie białe, czarnymi sznurówkami, przerobione, popisane... tylko kolor już nie taki, jak poprzednio... W końcu troch ę przeszły.... (ach te spacery.. :p )

Dziś pierwszy dzień z moimi balerinami... zostały zaopatrzone w czrwone wstążki... ^^ (i co z tego, że ludzie krzywo patrzą... ^^ )
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Może i beznadziejnie modne, ale jakie wygodne jakie leciutkie xP

racja, są bardzo wygodne :) . Ktos powiedział, ze ci którzy teraz noszą trampki bo są modne zmieniają tych którzy przestali. Napewno jest w tym ziarnko prawdy, ale... u mnie w szkole teraz to nawet ciężko powiedzieć czy częściej trampki nosza różowe panienki czy zwykli , normalni ludzie. Dlatego choc bardzo lubię te buty nie noszę ich.
 

Psychodelica

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Zza cienkiej czerwonej linii
Modne czy niemodne... uważam, że powinniśmy nosić to, co chcemy... Nie przestanę nosić tramposzy tylko dlatego, że jakaś 'lalunia' przedefiluje przede mną w swoich różowych trampkach z cekinami.. Bez przesady. Noszę to, co chcę nawet jeśli staje się to modne i można np w trampkach kogoś zobaczyć.. zawsze jest możliwość przeróbki, by były jedyne i oryginalne...
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Modne czy niemodne... uważam, że powinniśmy nosić to, co chcemy... Nie przestanę nosić tramposzy tylko dlatego, że jakaś 'lalunia' przedefiluje przede mną w swoich różowych trampkach z cekinami.. Bez przesady. Noszę to, co chcę nawet jeśli staje się to modne i można np w trampkach kogoś zobaczyć.. zawsze jest możliwość przeróbki, by były jedyne i oryginalne...
dobrze mówi... :)
 
Do góry