Trampki na wiosnę

Status
Zamknięty.
W

wiemlepiej

Guest
Cześć. Chciałabym sobie w najbliższym czasie kupić nowe trampki na wiosnę. Do tej pory nosilam zwykle te w ciemniejsych kolorach bo wydawały mi się praktyczniejsze.
Teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie takich miętowych:
http://www.brandsplanet.pl/sportowe/550-buty-dc-trase-tx-kolor-mietowy.html

Wydają mi się bardziej wesołe. Co o nich sądzicie?

Czy jednak lepiej jest kupić coś w bardziej neutralnych kolorach, na przykład takie?
http://www.brandsplanet.pl/sportowe/549-buty-dc-trase-tx-se-kolor-szary.html

W sumie tez nie wydają się takie złe :)
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miętowe lepsze, nie są takie rażące, dosyć stonowane, a zawsze jest to jakiś bardziej wyróżniający się kolor niż szary lub biały.
 

Angelo90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Meh, zwykłe trampki za 20 zł też spełnią swoje zadanie.
 

katyfashion1

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mnie zafascynowały amarantowe do jeansów jasno niebieskich i kremowe do białych. Wypatrzyłam takie na ktoconosi.pl w dziale "Zestawy od prestiżowych marek" ( tu były te amarantowe) a kremowe do białych spodni widziałam w kategorii Propozycje i tytuł: "5 zasad pełnej szafy"
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ja uwielbiam trampki w każdej postaci i kolorach:) kiedyś broniłam się przed białymi, wydawały mi się niepraktyczne i sądziłam, że szybko się brudzą, ale jednak nie! teraz na wiosnę będziemy nierozłączni:)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
ja mam swoje ulubione białe z miętową podeszwą - nie tylko przez wygląd, ale to są jedyne buty w rozm. 39 jakie mam od wielu lat! Zawsze 40, a tu nagle 39, więc musiałam je mieć :p
 

mphtk

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Sama kupiłam sobie białe i miętowe nie jestem zwolenniczką krótkich trampek wole dłuższe za kostkę ale te tez są bardzo ładne. Po za tym miętowy pasuje do wielu kolorów choć niektórym sie wydaje że nie
 

karolina75

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najlepsze są trampki klasyczne czyli conversy a kolor biały badz czarny, stylowe zawsze modne i pasuja do wiekszości rzeczy :)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Mam jedne białe, czerwone, jasnofioletowe, zastanawiam sie jeszcze nad jakimis ciemnymi :) conversy tylko jedne, a reszta zwykle z sieciówek
 
Status
Zamknięty.
Do góry