Trądzik?

L.u.c.a.s

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam.
Zawsze w okresie zimowym trądzik nasila się. Dużo czytałem na temat drożdży dlatego postanowiłem sam z tego skorzystać. Codziennie wieczorem [gdzieś od 4-5 dni] łyżeczkę drożdży rozpuszczam w gorącej wodzie [ponoć trza najpierw je zabić]. Nie wiem, ale wydaje mi się że trądzik nasilił się przez te kilka dni.
To możliwe ? Jeżeli tak to może co źle robie ? Może drożdży za dużo ?
Proszę od odpowiedź...

Pozdrawiam.
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
W aptece popytaj farmaceuty albo idź do dermatologa oni na pewno ci coś doradzą. Ja bym takimi babcinymi sposobami nie próbował ale na szczęście nigdy nie miałem takich problemów (woda+drożdże=bleee jak to w ogóle smakuje hehe)
 

raczki_

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
kup sobie masc Benzacne 10% efekty u mnie widoczne byly juz w pierwszym tygodniu a teraz to juz powoli wszystko schodzi..... ja stosuje codziennie na noc.
 

L.u.c.a.s

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Do dermatolog chodziłem przez 2 lata póki mnie mnie wyrzuciła za to że za często przychodze ^^. No co miałem zrobić jak mi nic od niej nie pomagało ?
Może tych syfów dużo nie mam ale jak się trochę nazbiera to nicholere się tego pozbyć ;/

Twarz myje rano, wieczorem i kilka razy w południe...
testowałem szare mydło i siarkowe.
benzacne używam od przeszło roku i rezultaty minimalne.
Small HeaD ohyda ;P ale idzie się przyzwyczaić;]
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
kup sobie masc Benzacne 10% efekty u mnie widoczne byly juz w pierwszym tygodniu a teraz to juz powoli wszystko schodzi..... ja stosuje codziennie na noc.


Pamietaj, ze skora moze sie przywczaic sie do stosowanego preparatu. Dlatego jak Ci sie skonczy zmien an cos innego, a potem mozesz spowrotem worcic
 

L.u.c.a.s

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
No właśnie idę po niedzieli do innego dermatologa bo ten wcześniejszy chyba za mną nie przepada... no cóż.


A do tych drożdży, próbował ktoś ?
działa ?
 

me0w

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
O drozdzach nic nie wiem... ;p

Ale jesli masz tradzik to idz najlepiej do prywatnego dermatologa. Szkoda paprac roznymi specyfikami bo to co pomoglo innej osobie tobie moze zaszkodzic.

//peac.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
czy trądzikiem nazywasz 3 pryszcze na krzyż czy masz poważny problem?

jesli masz problem to dermatolog i proś o izotek. mega skuteczność. (poczytaj na forach dermatologicznych o izoteku. przed uzyciem nie wierzyłem, ze tak wszyscy zachwalają, ale spróbowałem i naprawdę grejt)
 

nieznajomy2007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Tez mialem i to przez 3lata klade sie spac nic wszystko ladnie wstaje a tu.. :/:/ 18-19 latek i przeszlo a niczego nie uzywalem :) teraz mam 22 Tobie tez przejdze ale no smaruj czyms tam co Ci lekarz przepisze to nie boli :D
 

Mestaq

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
tam gdzie się nigdy nie znajdziesz
Ja tam na początku jak zaczęły się pojawiać pryszcze to stosowałem Crelasil Pianka do mycia twarzy dla mężczyzn i Crelasil linia przeciw trądzikowa płyn do przepłukiwania twarzy i na koniec mydło siarkowe, Efekty były i to piorunujące żadnych pryszczy ale teraz z lenistwa leje na te pryszcze mam może z 2 /3 więc leję na nie w końcu każdy je miał będzie miał lub ma więc czemu ludzie sie tego tak wstydzą. To tak samo jak bym sie zapytał was teraz czy mieliście kiedyś biegunkę ?? :D
Nikt by się nie przyznał a każdy pewnie miał. :D :D
 
Do góry