TRĄDZIK POMOCY! Szybka odp.

1993matrix1993

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam :papa: mam problem z tradzikiem jest chłopakiem mam 15 lat i tak zawsze czytam fora az wreszcie chciałem sie zapytac was moze mi pomozecie niewiem czy w tym forum miałem załozyc taki temat bo sie nieznam na tym widze ze tu jest duzo kobiet wiec licze ze któras mi z was pomoze. :(
wiec tak ma problem z tradzikiem niewiem jaki to jest ale nie chyba ropny poprostu taki zwykły młodzieńczy takie białe cos jest w srodku:) jeszcze jak jest taki co sie da wycisnac to jest dobrze wycisne przez szmatke i na drugi dzien prawie sladu niema ale te takie "bomby" czerwone sa najgorsze ani wycisnąc ani nic smarowałem je czasem róznymi kremami wysuszajacymi benzakne i takie tam podobne ale niepowiem dawało to efekt ale co stego jak skura sie tak suszyła ze wolałbym chyba chodzic z tym pryszczem niz zeby mi skura schodziła i puzniej sie zmarowac przez tydzien kremami nivea próbowałem wszystkich preparatów chyba po kilka złotych,niektóre kosztowały nawet po 100 byłem u dermatologa przepisała mi jakies drogie cos z vishi myłem tym twaz ale to mało pomagało piłem cherbaty jadłem drozdze robiłem sobie ruzne maseczki takie orginalne z apteki,maseczki które wyczytałem na forum i domowej roboty.Meczyłem sie tak ponad 2 lata az sie zdenerwowałem i tylko myje jakims czyms ale to i tak nic niedaje jest jak było. Mam jeszcze takie pytanie jak niekiedy niejem nic przez dzien i tylko wode pije to mam piękną twaz nic niewyskakuje ale jak zjem byle co niewiem ser mleko szynke jogurt napije sie jakiegos napoju to odrazu bomby sa niewiem o co tu chodzi co mam nic niejesć wogule zeby ładnie wygladac??przez ten tradzik duzo schudłęm jestem ładnym chłopakiem i denerwuje mnie to ze mam te swinstwo na twarzy
prosze o pomoc niewiem co mam robic juz niemoge wytrzymac moze napiszcie mi co moge jesc to bede to jadł tylko zeby mnie nieobsyfiało :bag: :( dziwi mnie jeszcze jedna zecz niedawno zaczełem palic wiem głupie to jest w mojim wieku,pale juz chyba z 4 miesiace i widze ze mi mniej pryszczy wyskakuje juz poprostu niewiem wszedzie pisze niepal bo jest wtedy wiecej tradziku ale jak pale to go niema tyle a i chciałem dodac ze chipsów niejem juz chyba z poł roku niejem słodyczy w zadnej postaci noo nieiwem prosze o pomoc was madre kobiety
licze na szybka odp. z góry dzięki
 

Otulony_Mrokiem

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jersey
idz do lekarza on ci zapisze jakies :cenzura: ale jak zapytalbys mnie co ci pomoze to odpowiedz jest jedna, seks
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Tak, seks będzie dobrym rozwiązaniem, musisz upuścić troszkę testosteronu. A jeżeli wolisz inaczej to polecam preparat FaceOKEY
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Dobre są też kosmetyki Garniera, ale polecam jednak wizytę u dermatologa, on na pewno coś zaradzi.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Tylko poszukaj jakiegoś dobrego bo czasem taki trądzik kończy się bliznami.
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
walnij se maseczke na twarz i nie dotykaj nic przez cały dzień, innym problemem może być także to że po jakimś jedzeniu wyskakują ci te krosty ale to musisz sam ustalić po jakim. Jeśli po każdym zalecam podłączenie sie do kroplówki ;] (to ostatnie zdanie to żart oczywiście ;])
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
najlepiej isc do dermatologa , ale do jakiegos dobrego ,mi masci typu benzacne etc tez bardzo wysuszaly skore .
jesli masz mocny tradzik to lekarz moze Ci przypisac jakis antybiotyk ,ewentualnie +masc domiejscowo .
mozesz tez brac witamine B6
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ale pisał, że był u dermatologa :)
wiesz ja używam crearskin i mi pomaga :)
mojemu bratu również :)
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
jak byl to niech idzie jeszcze raz jak mu zalezy na ladnej cerze . nic tak nie pomoze jak to przepisane od dermatologa
 

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
Ja używam od ponad tygodnia takiej maseczki LEROSETT czy jakoś tam, kosztowała około 60 zł, poleciła mi ją kosmetyczka i widzę już efekty, małe ale zawsze to coś...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja naszczescie nie mialam takiego problemu ale moj chlopak owszem...chodz bardzo dbał o cere a tradzik nie znikał,chyba uzył juz wszystkich maseczek,masci,zeli ktore sa na polskim rynku i nic mu nie pomogło.znalazlam mu dobrego prywatnego lekarza-dermatologa ktory porobil mu wszystkie badania(krwi),wymaz z przyszczy itp pozniej dobrał mu lek to był izotec i mascie,mydła,zele...leczenie trwało 9 miesiecy ale było warto twarz gładziutenka i 0 pryszczy jeszcze czeka go wypalanie laserowe blizn ale one sie same zamywaja wiec duzo do usowania nie bedzie.leczenie długo trwało ale sa efekty,teraz moj kotek chodzi zadowolony z gładziutka twarzyczka :) jeszcze dermatolog zalecił mu swiekszenie zycia seksualnego na pozbycie sie testosteronu a takze pochodzic na solarium badz poopalac sie na słoncu
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
nika_czekolada na efekty trzeba czekac, często wysyp pryszczy(nawet wiecej niz miałas) jest typowe dla kuracji.
Uważajcie z lekami na słonce, mozna sie nabawic pożadnych przebarwien, nalezy uzywac kremów z wysokimi filtrami kiedy stosuje sie niektóre antybiotyki.

Co do autora tematu, zmien dermatologa, co do za dermatolog który zapisuje kosmetyki vichy.
Ja tez nie trafiłam na dobrą panią dermatolog, jak dostałam recepty od razu poszłam do kogos kto sie na tym zna i odrazu mi odradzono takie leczenie.
Dostałam kilka błynów aptecznych i efekt najlepszy jaki kkiedykolwiek miałam.

Antybiotyki na trądzik są z retinolem.
Po wakacjach zabieram sie za kwasy, ale u kosmetyczki bo sama sie trochę boję.
Myśle ze zwykłe kosmetyki typu garnier, loreal Ci nie pomogą.
A hm pasta cynkowa, próbowałes? krem sudokrem?
Co do maseczek z drozdzy, tez je robiłam ale zmądrzałam.
Jezeli chcesz cos poza aptecznego to dla mnie dobra była maseczka z Liren, cera tłusta i mieszana.
Ale narazie inny dermatolog. Są rózne leki izotek, acne-derm itp... a nie vichy(oczywiscie nie wykluczam ze komus mogły pomóc)
powodzenia,

hm na jakims forum znalazłam przepis na cos w rodzaju taonika do przecierania, olejek pichtowy+chyba petroleum, poszukaj w jakich stosunkach sie to daje itp... ale zaznaczam ze nie próbowałam tej mieszanki, teraz stan cery mi sie polepszył.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
A ja chodziłam do dermatologa i dała mi antybiotyk jakiś , masci, kremy, płyny smierdzące i wyglądam gorzej niż wcześniej
bo jak szłam do niej 1 raz to plecy i dekolt były czyste a teraz po kuracji mam plecy i dekolt pryszczate
a wiesz dlaczego?chyba nie to ci powiem poniewaz wszystko wychodzi spod skory na tym polega pozbycie sie tradziku...musi wszystko wyjsc spod skory a nie tak tkwic,zrezygnuj ze słodyczy.
Uważajcie z lekami na słonce, mozna sie nabawic pożadnych przebarwien, nalezy uzywac kremów z wysokimi filtrami kiedy stosuje sie niektóre antybiotyki
jezeli sie nie skonczylo kuracji lepiej unikac słonca po skonczeniu braniu lekow jak najbardziej wychodzic na słoneczko jak wiemy słoneczko pomaga wypalic pryszcze i pamietajmy ze cera musi byc caly czas nawilzona np.kremami
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
tak jak inni piszą dermatolog, ale nie zawsze on pomaga, czasem nawet bardziej zaszkodzi. np. moja sis chodziła do takiego normalnego za darmo i normalnie masakra, a gdy poszła do prywatnego od razu poprawa. Choć oczywiście nie zawsze tak musi być.
Hmm może zacznij pić bratka? 3 razy dziennie, spróbuj a nuż jakiś efekt będzie.To jest bardzo tania herbatka. Pij dużo wody dobrze się odżywiaj...Mam również przepis na maseczkę ziołową, nie wiem czy byś chciał, jeżeli tak to napisz na pw. ;)Myj twarz w przygotowanej wodzie. Pani dermatolog powiedziała kiedyś, żeby myć twarz mydłem dziecięcym, spróbuj. A co do benzacne to może używaj tylko punktowo, jak masz taki duży pryszcz.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
a i co do unikania słodyczy i innego jedzenia. To nie jest dokonca dobry pomysł aby całkowicie eliminowac je ze swojego jadłospisu. Ponoc kostka czekolady tyg niezaszkodzi.

Przypomnialam sobie ze nie myje twarzy wodą z kranu, ale jakąs z butelki albo z czajnika. To tez troche daje ale mozna miec dosc... szczególnie jak sie nie ma duzo czasu.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
najlepiej unikac produktow extra czekoladowych(batonikow czekoladowych,czekolady itp
 
Do góry