Trądzik i inne zmiany skórne

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
A to cos jest twarde w dotyku, czy niewyczuwalne? Bo jesli ledwo wyczuwalne a biale, to to moga byc zwykle zaskorniki. A jesli twarde, to moze byc ta kaszka. Ale nie wiem, na skutek czego powstaje- najlepiej poszukaj w necie informacji.
 

cyjanek

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nibylandia
Poszukałam informacji i teraz już jestem pewna że to właśnie kaszka :/
nike19 miałeś rację ;)
tylko co ja mam z tym zrobić? :(
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
Mi taka kaszkę kosmetyczka przekuwała igłą lekarską, ale nie wiem, czy to dobra metoda :/
 
B

blondyneczka83

Guest
Mydłem siarkowym rzeczywiście można myć plecy, ale na wieczór np. można je posmarować maścią, aby działanie i cały proces eliminacji pryszczy był szybszy. Spróbuj maści Acne-derm, nie jest droga, a skuteczna no i bynajmniej nie śmierdzi. Sama ją stosowałam kilka miesięcy temu kiedy wyskoczyły mi pryszcze na dekoldzie. Pij dodatkowo wapno (Calcium), bo to również pomaga.
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
Buuuuu, to bardzo inwazyjna metoda... Najlepiej udaj sie do dermatologa lub kosmetyczki (tylko nie daj sie kluc) i zapytaj o rade:) Powodzenia ;)
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
Ale podobno wszędzie tak robią :/ Przynajmniej większość kosmetyczek. Przez jakiś czas miałam ranki, ale pomogło.
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
No mydłem sierkowym sie myłam ale nie pomogło jak narazie:( białe, zaskórniki też są:(
 
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mam niestety pryszcze :)

Jak mam sobie z tym poradzic?

Co robic?

Znacie jakies szybkie i skuteczne leki, maseczki, tabletki - ktore mi w tym pomoga?

I proszę Was: nie sugerujcie sie zdjeciem. Na nim jest twarz cudownego chlopaka, jakim kiedys bylem.

Obecnie nie robie sobie zdjec, poniewaz sie tego wstydze.

Jak sobie z tym wszystkim poradzic?
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Może zrób pierwszy krok i idz do dermatologa? Z kosmetyków mozna wymieniać.... Under 20, nivea i te inne...
 
B

blondyneczka83

Guest
A próbowałaś te pryszcze wystawić do słońca, albo chociaż raz w tygodniu skorzystać z solarium? No wiadomo, że jedno i drugie szkodliwe jest, bo wszędzie straszą nowotworami etc, ale z drugiej strony również wiadomo, że słońce ma zbawienny wpływ na cerę i wysusza syfki i pryszcze.
Kup sobie beta-karoten (koło 8zł) i zażywaj jedną pigułkę dziennie, a dodatkowo korzystaj ze słońca - tylko z głową. A na codzień to mydło siarkowe+Acne-derm+Calcium i powinno pomóc.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Kurcze ... ja mam jedną dość dużą krostkę na plecach od dzisiaj rano =[

Na szczęście mam w domu maść cynkową i szare mydło to zobaczymy czy zniknie szybko =]


Ale Benzacne też miałam do twarzy nie pomogło nic.
 

cyjanek

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nibylandia
Nie są to żadne ślady. Normalne krostki malutkie uwypuklenia i jest ich setki. Przez to twarz wydaje sie nierowna. Za tydzien ide do dermatologa i zobaczymy co mi poradzi. Znajac zycie zapisze mi jaks masc, ktora w ogole nic nie da :(
 
Do góry