Trądzik i inne zmiany skórne

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja tez nie mam trądziku ale czasami cos tam mi wyskoczy. Fajny jest krem Clerasil 3 dni na mnie dziala nawet po dwoch:)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Mi jak już coś wyskoczy to nakąłdam na noc zielony korektor z serii 20 Ireny Eris i na drugi dzień już prawie nic nie ma :p
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Kup sobie w aptece AFRODYTE ADONIS. na poczatku stosuj 2 razy dziennie. Poczatkowo będzie szczypać ale pomoże :) kosztuje ok 3,50 :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jak już to nie "Poranek Koyota" tylko "Chłopaki nie Płaczą" :p

btw ja od pani dermatolog dostałem receptę na Isotrexine i jest po problemie B) Ale każdemu co innego pomaga.
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hejka mam problem chyba każda z nas go ma <_< PRYSZCZE!!! TO ZNACZY NIEMAM ICH DUŻO TYLKO TROCHE NA OSIE ALE PRZESZKADZA MI TO JAK SIE ICH POZBYĆ UŻYWAM TONIKÓW I ŻELÓW Z PEELINGIEM niestety nie pomaga to na nosie śmiesznie to wygląda jak wiecie to napiszcie jakieś domowe sposoby albo coś :) pozdrófka...
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
kup sobie w aptece Afrodyte Adonis (kosztuje 3,60 zł) i nie używaj żadnych toników z alkoholem.
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
kup sobie w aptece Afrodyte Adonis (kosztuje 3,60 zł) i nie używaj żadnych toników z alkoholem.
słyszałam nawet o jakimś mydełku a ja używam właśnie z arkocholem tylko to nie są pryszcze takie ostre tylko taki trądzik
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jakiś czas miałąm parę pryszczy na czole i strasznie mnie to denerwowało, tym bardziej, że nic na to nie pomagało, a jak już, to po pewnym czasie znowu wyskakiwały ;) Ale kupiłam sobie krem pielęgnacyjny Clearasil i od tamtej pory nie mam ani jednego, a się zdziwiłam, bo od toniku tej firmy wyskakiwało mi ich jeszcze więcej ;)
Ewentualnie dobra może okazać się maść cynkowa :) nie wiem, czy w Twoim przypadku też by się sprawdziły, ale warto spróbować :)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jakiś czas miałąm parę pryszczy na czole i strasznie mnie to denerwowało, tym bardziej, że nic na to nie pomagało, a jak już, to po pewnym czasie znowu wyskakiwały ;) Ale kupiłam sobie krem pielęgnacyjny Clearasil i od tamtej pory nie mam ani jednego, a się zdziwiłam, bo od toniku tej firmy wyskakiwało mi ich jeszcze więcej ;)
Ewentualnie dobra może okazać się maść cynkowa :) nie wiem, czy w Twoim przypadku też by się sprawdziły, ale warto spróbować :)
a po ile był ten krem :D :)

Słyszałaś o czymś jak Aloe-Scrub?
Podobno dobre. :)
nie słyszałam :p
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Szczerze mówiąc nie pamiętam, ale nie był drogi, cos około 14 zł zapewne :)
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
...ja mimo to proponuje Ci isc do dermatologa, czasami uzywajac takich kosmetykow, nawet peelingow mozesz pogorszyc sytuacje np. pryszcze moga sie rozprzestrzenic na cala twarz mozesz je podraznic, powiekszyc. Radze specjalistyczna porade dobrego dermatologa.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
eee tam dermatologa, wiesz jakei by miał kolejki? chociaz no w sumei i t to dobre. Sporróbuj jakiś palstrów z apteki mzoę co? na nos i caoło na trądzik sa, ja tyż je chciałaem kupić, w sumei to aż mi tak nie widac,a el sama dla siebie :]
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
lipa ma rację, chociaż dużo zależy też od diety ;) Zresztą zauważyłam, że np. jak jem pełno słodyczy, to nie mam żadnych pryszczy, a kiedy nagle przestaję jeść mnie organizm chyba yzbywa się tych wszystkich toksyn zawartch w tamtym żarciu i wychodzi to pod postacią pryszczy, dlatego też lepiej jeść mniej tych wszystkich świństw i potem będzie spokój ;)
A co do tamtego kremu o ktorym mówiłam, to jest też matujący, że przy okazji pryszcze mniej rzucają się w oczy ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja uzywam Benzacne.
Możesz wybrać tonic bezalkoholowy albo krem w tubce :]
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja uzywam Benzacne.
Możesz wybrać tonic bezalkoholowy albo krem w tubce :]
Kiedyś tego używałam, i na poczatku dawało efekty, ale potem się wkurzyłam, bo zaczęło mi skórę podrażniać (miałąm jakieś czerwone plamki :p ).
Wogóle to mam jakiś dziwny rodzaj cery, że raz coś mi służy, a raz nie ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Benzacne wysusza.
Dlatego stosuje się go tylko na krostki..
 
Do góry