Torebki i faceci :]

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Dzisiaj jak wracałam ze szkoły to widziałam jak szła jakaś dziewczyna z chłopakiem za rękę, a on niósł jej torebkę xD Kiedyś z podobnym przypadkiem spotkałam sie w autobusie. ja rozumiem, ze facet pomoze coś nieść, albo potrzyma na chwile... Ale idziecie na spacer, a on trzyma twoja torebkę xD przesada. Co wy o tym myślicie?
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
nie, nie nie ! Nie przejdzie !
Jeszcze jak niesie różową torebkę? xD
Dobrze że ja różów nie posiadam,
a moj facet za torebki sie nie chwyta :p
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
mój się chwyta czasami
a to dlatego, że nosze w niej "bóg wie co" :)
pamiętam kiedyś niezapowiedziany spacerek bulwarem nad rzeką
wziął wtedy moją torbę, bo stwierdził że będzie mi za ciężko
nie powiem jest to miłe i wygodne
ale bez przesady ;)
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
ja sie z tym spotykam bardzo czesto... idzie laseczka, ot tak zwykla dziewczynka, taka jak tysiace innych, obok niej jej Mezczyzna - dresik, zelik i te sprawy a w reku TOREBECZKA... koszmar...

jak moj facet chce niesc moja torebke to zawsze mowie, ze mam rece i jeszcze nie jestem kaleka... taka propozycja wcale nie jest mila... naprawde...
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
dokładnie asiekwil
mała torebeczka w rękach fACETA wyglada śmiesznie

moja torba waży srednio 10-15 kg kalendarze organizery, dokumenty dużo innych pierdól potrzebnych na w razie czego ...:)

zresztą nigdy nie prosiłam ani nie kazałam nosić
on wie kiedy może to zrobić i kiedy powinien
wtedy się nie sprzeciwiam
a i ulga :cenzura:ista ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Asiu, ja właśnie nie mówie o tych cieższych xD Ale taka własnie mała zwykła torebka, w której zapewne jest telefon, klucze długopis i chusteczki higieniczne xD
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
przypomina mi sie to co mówiła nam nauczycielka od PDŻ (przygotowanie do życia w rodzinie) pewnie sytuacja zmyslona ale i tak prawdopodobna. Często widzimy własnie takie pary gdzie koleś niesie torebkę, w której miesci sie moze chusteczka. A ile razy widzimy kobiete, która niesie 2 reklamówki a metr przed nią idzie jej mąż :D świetny widok...
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Hmmm... jeśli chodzi o takie małe torebeczki w ręce faceta..to nie wygląda to najlepiej, a jeszcze jak jest różowa na dodatek <_< ii można to różnie odebrać :lol:
No bez przesady torebki nie są aż takie ciężkie damy sobie radę :p Inna sprawa jak kobitka niesie jakieś ciężkie torby to wtedy OK, nawet jest to wskazane :D :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
no tak prawda prawda. Niestety skreślona para w moich oczach, chociaz bez przesady nie obchodzi mnie to az tak.
Troche pojechałysmy po tych parach, a to kazdego sprawa co robi, jezeli nie naruszają praw innych.

Są jakies argumenty za "obciązaniem" naszych partnerów tymi torebeczkami :p ?
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nie no to komicznie wygląda :lol: czasem mi sie zdarza widywać takich "dżentelmenów" ale ogolnie dla mnie to jest nie do przyjecia, zeby koles dziewczynie nosil małą torebe, sa do tego 2 wyjaśnienia albo lubi nosic torebki :p albo dziewczyna taka surowa i mu karze :p a on jej potulnie slucha....
Taka torebka to czasem dopelnienie stroju jest :p
Moge zrozumiec jakies strasznie ciezkie torby, ale nie malutkie ....
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
to wcale nie jest dziwne często widze jak chłopak niesie torebke dla laski ale to chyba tylko i wyłacznie jego sprawa :) se lubi to se nosi :p
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
se może lubić, ale to śmiesznie wygląda

jak z taką mała torebką idzie :lol: no, ale cóż... jego sprawa :p

dla mnie to z leksza śmieszne :D :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no mala torebeczke dzeiewczyna moze nosic ale jak wezmie taka duza i ciezka to mily wtedy jest ;)
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
se może lubić, ale to śmiesznie wygląda

jak z taką mała torebką idzie :lol: no, ale cóż... jego sprawa :p

dla mnie to z leksza śmieszne :D :D

śmieszne?dla mnie to ładne,dzentelmeni;)a niektórzy faceci to fetyszysci i lubią takie bajery,nawet czasami potrzymać...;p
 

goddess

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
moj facet nosi mi plecak, ewentualnie jakas duza, ciezka torbe ( ale raczej takich nie nosze) a mojej torebki w zyciu bym mu nie dala do noszenia!
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hyhy..wczoraj wypowiadałam się na ten temat, a dzisiaj akurat tuż przede mną szły moje koleżanki ze swoimi chłopakami i właśnie nosili torebki od tych dziewczyn. No nie powiem..wyglądało to dosyć komicznie :D
 
Do góry