Torbiele itd. Brak okresu.

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
To moze jakos niekorzystnie rozwija mi sie ta choroba? ;/
Doczytalam sie o przebarwieniach. Niby są. Ja mam lekko ciemniejszy brzuch miejscami, tak niegroznie poki co...
A piersi to naprawde mam o rozmiar wieksze. I lekko mnie sutki pobolewaja. Naprawde zaczynam sie powaznie martwic.
Moge zrobic badanie prolaktyny bez miesiaczki czy wyniki nie beda wystarczajace?
 

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
Jak moge byc w ciazy przy zespole policystycznych jajnikow? To praktycznie niemozliwe przeciez. Kurcze. Bardzo w to watpie. Nie chcialabym kupowac kolejnego testu i ogladac jednej kreski denerwujac sie,ze wydalam niepotrzebnie pieniadze, nawet jesli to tylko te 13-15 zl...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ale zrozum ze zdarzaja sie przypadki przy zespole kiedy kobieta zachodzi w ciaze najlepiej udaj sie do ginekologa
 

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
Kochane... Kochani...
Widzę, że ten temat nie wzbudza już zainteresowania, jednak chciałabym znów coś od siebie napisać...
Okresu od miesiąca brak i zastanawiam się właśnie, jak długo przy zespole policystycznych jajników może się on nie pojawiac?
Postanowiłam poczekać do początku września i znów udać się na badania. Bardzo się boję, że dowiem sie jakichs gorszych rzeczy...
 

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
O kurde...
To BEZ SENSU.
Jak mam sie leczyc, skoro lekarz kazał mi NAJPIERW zbadac sie podczas miesiaczki. Powiedzial, ze bez tych badan nie moze isc dalej.
No to jaaaak ja mam sie leczyc?...

Nie no załamka..........
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
powinien wywolac ci miesiaczke i zaczac leczyc tak robil lekarz dla mojej cioci,kolezanki i siostry
 

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
Zanim zaczna jakiekolwiek badania bede miala robiony komputer glowy,zeby sprawdzic czy nie mam guza. Załamałam się już całkiem,
 
Do góry