Top Gear!

Kasalagupagu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Kto ogląda Top Gear? Co o nim sądzicie? Ja uważam ,że to świetny program.A teksty prezenterów są po prostu..rozbrajające :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ja! Ja! Ja! I uważam, że jest suuuuuuper! szczególnie, że lubie motoryzację, a z zagranicznych programów ten jeden jedyny jest tak kapitalnie prowadzony!!
 

Przemos

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
'MC'
Tak!!!!! Top Gear jest najlepszy moim zdaniem.............. :)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Nie iteresuje siE za bardzo motoryzacją :] Lecz nie przeszkadza mi to ogląać ten problam bardzo często .
Poprostu jaja na maksa :D mimo iż na początku miałem do niego uprzedzenia .
 

sirkamelot

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Najlepszy ze wszystkich. Najbardziej ze względu na teksty, bo fakt jak pokazują wyścig Porsche i Ferrari za bardzo mnie nie obchodzi, gdyż takowych samochodów to ja w życiu miał nie będę, ale za same teksty program się wyróżnia i to bardzo.
 

adamko

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
oczywiscie ze tak:)) ten program jest wyrabistyyy... wg mnie naj' odcinek to ten w ktorym grali w pilke toyotami aygo:D:D i w ogole prezenterzy robia takie jaja jak np. przykłuli sie kajdankami do autobusów miejskich. szkoda tylko ze teraz wszystkie odcinki powtarzaja i nie ma nowych:/

piszcie bo to fajny temat pozdrowieniaaa
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Najlepszy program motoryzacyjny na świecie. Kolesie mówią to co myślą o samochodzie. Nieważne czy jest to auto za kilka czy kilkanaście tysięcy.
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
SUPER!!!

jak dla mnie numero uno wśród programów motoryzacyjnych... ja w szczególności lubię to, jak podchodzą oni do samochodów... ta niczym nie zmącona swoboda decyzji jest świetna... dla nich nie jest ważne co to za samochód i za ile.... w tym programie (przykładowo) merol może być gorszy od grande punto... i za to ich lubię

no a i inne aspekty przemawiają za tym programem... humor, nietypowe testy, wyzwania, rewelka!!!

szkoda że na TVN TURBO nie ma nowych odcinków... trzeba polegać na BBC

najlepszy odcinek: hmmm, chyba każdy w którym podejmują jakiś wyścig... albo ten w którym clarkson ścigał się elisem z apachem....
 

maharet

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
"Top Gear" jest świetny. To podejście do motoryzacji z zupełnie innej strony. Nie ma tam ględzienia tylko "osiągi takie a takie, ach, jakie obroty!itd.". To program dla każdego. Dla takiego, który motoryzacją interesuje się od lat i dla tego, który chce po prostu obejrzeć coś dobrego. Komentarze prowadzących są zawsze trafione i śmieszą, w przeciwieństwie do wielu innych programów, które podejmują żałosne próby rozśmieszenia głupotą.
 

salces007

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z labiryntu Fauna
Ja! Ja! Ja! I uważam, że jest suuuuuuper! szczególnie, że lubie motoryzację, a z zagranicznych programów ten jeden jedyny jest tak kapitalnie prowadzony!!



hehhehe zgadzam sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOP GEAR gora..teksty rozbrajaja :p a samochody ..ach jestem fanka motoryzacji i po prostu jest to dlamnie raj..chchialabym prowadzic z przyjemnoscia ten program i przejechac sie Veyronem BUgatti :p :) :D :) :D :p
 

Loe

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Yup pogram na bardzo wysokim poziomie, oglądałem chyba wszystkie odcinki jakie emitował TVN Turbno, niestety z tego co się orientuję, to tvn puszczał tylko odcinki do 2003 roku :/
 
Do góry