to mi pomogło na celullit

basia260

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie.
jestem mamą 2letniego Szymka. bardzo kocham swojego synka. cala ciąża przebiegała bardzo dobrze. niestety po urodzeniu moje ciało i skóra nie chiały wrócić do poprzedniego stanu. próbowałam rożnych rzeczy. kremy nie kremy cuda nie widy. Jestem młoda kobieta ponieważ mam 25lat a tu na udach pojawił mi sie celulit. no i jak tu pokazać sie na plaży czy nawet chłopakowi sie wstydziłam pokazać. koleżanka mnie któregoś dnia umowila do fitness. za bardzo nie chcialam isc ale jakoś przekonałam się. pokazala mi jakaś maszynę do masowania. kazała osiąść a maszyna sama mnie rolowała. dziwne uczucie było no i na nastpeny dzien miałam zakwasy. mimo to poszłam. chodziłam 2 razy w tyg. maszyna sie nazywa Rollmaster. spodobało mi sie to bo nikt nie stal nade mna tylko film instruktażowy sam leciał i pokazywał jak masować dane partie części ciala.
Dzis mija 3msc jak chodzę na Rollmastera. kupuje karnety wychodzi to bardzo tanio. do lata jeszcze troszke czasu ale ja juz ćwiczę zeby miec co pokazac. no i jestem bardzo zadowolona. poniewaz widze rezultaty. :D :D
 

akina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódź
maszynka do masowania? zaintrygowałaś mnie tym :p

ile kosztuje taki karnet? możesz powiedzieć coś więcej o tym?
 

Amea

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
maszynka do masowania? zaintrygowałaś mnie tym :p

ile kosztuje taki karnet? możesz powiedzieć coś więcej o tym?


Zazwyczaj jest na każdej siłowni chyba, że musisz poszukać w swoim mieście cena też jest różna zależy co gdzie i jak. Ja np. chodzę na siłownie z karnetem za 36 złotych na 4 wejscia w miesiącu. Wystarczy znaleść odpowiednie dla siebie miejsce :)
 

ona4891

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja sie jakis czas temu zaniedbalam i teraz sie biore za siebie. Fitness 2 razy w tygodniu i juz widze efekty. Brzydkie grudki znikaja... teraz tylko systematycznosc mnie czeka. A to pewnie same wiecie ze nie jest proste
 

galopek111m

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam,
ja też się zapisałam na taki rollmasaż ale efektów nie widać na razie. Za to po pierwszym dniu czułam się jakby mnie czołg przejechał. Wszystkie mięśnie mnie bolały jakie tylko ma człowiek :mruga: Ja mieszkam w Ostródzie (koło Olsztyna) i wykupiłam masaż do karnetu na siłownie, bo z karnetem taniej. Karnet 3 wejścia w tyg na siłownię i rolmasaż. Czyli około 12 wejść na rolmasaż za 30zł bo tyle musiałam dopłacić aby z nich korzystać przez 60 min. Fajna sprawa te rolki po wysiłku na siłowni taki masaż jest bardzo relaksujący. Podobno żeby zobaczyć znaczne efekty trzeba chodzić 3 razyw tygodniu conajmniej przez 3 miesiące systematycznie. Ciekawe czy wyrolowana zostane JA czy mój celulit.... :D

Pozdrawiam :papa:
 

gejszaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jedyny skuteczny dla mnie sposób na cellulit..http://www.wyspa-kobiet.pl/kosmetyka_naturalna/ekstra/809.html
 
I

impresja_switu

Guest
Słyszałam o takim sprzęcie masującym:) Wiele razy miałam ochotę z niego skorzystać, tak z czystej ciekawości:) Nawet kiedyś spotkałam ofertę takiego masażera na stronce hellhounda... Hm, znalazłam tam dużo rzeczy, które chciałoby się mieć u siebie;) Może będę kiedyś w stanie założyć we własnym domu małą siłownię. Masażer z pewnością znalazłby się w niej na honorowym miejscu;)
 

emcemona

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Ja bezboleśnie i nawet nie wiem kiedy, pozbyłam się cellulitu, odżywiając się według Pięciu Przemian. Stosuję to już wiele lat, ale ściśle około 3 lata.
Po prostu kiedyś przymierzając wiosną krótkie spodenki, spostrzegłam ze zdumieniem i radością, że nie mam już cellulitu!! Oczywiście wymagało to pewnej dyscypliny żywieniowej, bo przecież cudów nie ma! ;))
Więcej napisałam w innej zakładce na tym forum.
Pozdrawiam! :)
Monika
 
Do góry