Tłusta cera

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
mam takie małe pytanie. czy facet może używać pudru matującego. bo już próbowałem z 10 kosmetyków do pielęgnacji cery tłustej, np Garnier TinTin itp. ale niestety nie dawało to pożądanego efektu. chwilę po umyciu twarzy moja cera stawała się znowu tłusta, że moja twarz wyglądała jakbym ją przed chwilą wyjął z garnka z olejem. proszę o odpowiedź.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Może powinieneś spróbwac z kosmetykami dla mężczyzn? Bo kobieta ma inną skórę, i kosmetyki dla niej mogą na tobie nie działać.
 

miskow91

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
151
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Poznań
uzyj cos dla niemowlaków bo u takich niemowlakow tez twarz jest tłusta (bez urazy oczywiście)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Albo zostawić to w spokoju. Jeśli 91 w nicku jest datą urodzenia, to znaczy że przechodzisz okres dojrzewania.
Jeśli jednak nie, polecam kilka razy dziennie myć twarz szarym mydłem.

Nie zapominajmy że niektóre osoby mają naturalnie 'tłustą' skórę.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
moim zdaniem moze jakies 2 lata temu na codzien uzwałem niewielkich ilosci makeup'u zeby ukryc nieliczne niedoskonałosci skory nikty nigdy nie zwrocił mi uwagi badz czasem nawet nie widzieli, wystarczy dostosowac odpowiedni kolor i spoko, to tak samo jakbys zadał ptanie czy facet moze chodzic na solarium ja chodze regularnie 2 do 4 razy w miesiacu po 10 min.


a jezeli chodzi o tlusta cere ja myje buzie zwkłym mydłem avon ktore siostra zamawia a ja jej jumam :p, mi pomaga aaa i dosc czesto myje :D


Pozdro Ele
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Czapek napisał:
A jak to nie pomoże to spróbuj użyć mydła siarkowego. Jest do kupienia w większości aptek

Nie polecam, choć to oczywiście wszystko zależy od organizmu. Lekarze trąbią o szarym mydle, a kto jak kto, ale oni coś powinni na ten temat wiedzieć :p.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Nie polecam, choć to oczywiście wszystko zależy od organizmu
Jasna sprawa. Każdy organizm jest inny... Ale mi osobiście pomogło i opierając się o swój przykład - polecam
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
a ja polecam krem nivea visage young - control it - kontroluje blyszczenie sie skory - ja jestem bardzo zadowolona a zuzywam juz trzecia tubke tego kremu ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh użyłam ostatnio tego nowego garniera 3 w 1. Efekt porażający...nigdy nie miałam tak zasyfionej cery, bede sie leczyc z tego pewnie z miesiąc. Nie wiem pod jakim wpływem to kupiłam :bag:

najlepsze kosmetyki to te robione przez farmaceutów. Dobrze matują też husteczki nawilzone dla cery mieszanej i normalnej.
Być moze przesuszasz skórę częstymi zabiegami i przezto efekt jest odwrotny.
 

Blondboy

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Polska
mam takie małe pytanie. czy facet może używać pudru matującego. bo już próbowałem z 10 kosmetyków do pielęgnacji cery tłustej, np Garnier TinTin itp. ale niestety nie dawało to pożądanego efektu. chwilę po umyciu twarzy moja cera stawała się znowu tłusta, że moja twarz wyglądała jakbym ją przed chwilą wyjął z garnka z olejem. proszę o odpowiedź.
Wybierz jakiś krem zawierający Sebum. Po pewnym czasie powinien pomóc.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Wybierz jakiś krem zawierający Sebum. Po pewnym czasie powinien pomóc.


wybacz ale chyba nie masz racji..
po 1) temat staryyy i nie powinienes go odkopywac!!!
po 2 ) sebum hmm to jest to co wydzielajac sie sprawia ze skora sie swieci moj drogi :>.. czyż nie :>? wiec chyba rada bez sensu ;p
 

Blondboy

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Polska
wybacz ale chyba nie masz racji..
po 1) temat staryyy i nie powinienes go odkopywac!!!
po 2 ) sebum hmm to jest to co wydzielajac sie sprawia ze skora sie swieci moj drogi :>.. czyż nie :>? wiec chyba rada bez sensu ;p
OMG!!! To już nie można się pomylić?? Powinno być przeciwko sebum. Zadowolona???
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
OMG!!! To już nie można się pomylić?? Powinno być przeciwko sebum. Zadowolona???


nie moj drogi nie pasuje, ewidentnie widac ze nie byla to pomylka z twojej strony ;p.. lepiej sie znasz na wyszukiwaniu fajnych zdjec w internecie niz na kosmetykach i podstawowych pojeciach zwiazanych z cerą..
'przeciwko sebum' to tez bledne sformulowanie wiec lepiej juz nic nie mow :)
 
Do góry