Tipsy czy naturalne paznokcie???

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Nie...tylko nie tipsy!

Dla mnie tam to takie sztuczne paznokcie są... okropne :mruga:

Nie dość,że nie wyglądają naturalnie,jeszcze się łamią jak nie wiem (jedna laska nawet w siatkę nie grała,bo jej się odkleił <_< )

Naturalne są najlepsze. Z resztą ja tam jakiejś większej uwagi na nie nie zwracam :p Co tam :p Tylko podciąć co jakiś czas...i tyle ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja teraz sobie zachodowałam naturalne paznokcie i kilka osób myślało, że to tipsy :p Ale ja w życiu nie nakleiłabym sobie tipsów.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
ponoć tipsy są juz nie modne :p
a tak na powaznie to wiekszaosc facetow w moim otoczeniu nawet nie lubi sztucznych pazurkow. wola naturalne :) i to jest jakis argument :)
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
bardzo dlugo obgryzalam paznokcie i potem zdecydowalam sie na tipsy.robilam je w salonie,byly super i wygladaly bardzo naturalnie bo byly krocit=utkie z delikatnym frenczem a nie takie szpony jak u niektorych lasek.niestety to strasznie oslabia i nieszczy paznokcie-ostatnio je zdjelam na jakis czas i musze podregenerowac plyte bo jest katastrofa:(juz sama nei wiem co robic
 

makeloss

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja niestety mam problem, bo nie jestem z tych co leżą i pachną :) i zawsze jak zapuszczam paznokcie przed jakąś imprezą to, np. ścierając warzywa na surówkę sobie złamię paznokieć, juz nie mowię o myciu okiemn itp.
Ale robilam sobie akryle przed ważna imprezą (byłam świadkiem na ślubie) i przyznam, że dziewczyna zrobila mi rewelacyjnie paznokietki, wszyscy mysleli, ze naturalne, nie jakieś ekstremalnie dlugie, ale ładne cieniutkie (nie jak mają niektóre kobiety, takie kluchy pod spodem), tylko te nie mialam czasu o nie zadbać (i np. przyjść po 4 dniach na podpiławanie przy odrastającej płytce, żeby się nie zapowietrzyły) i musiałam je zdjąć. Pzanokcie troche zniszczone, ale podobno, jak się po prostu spilowuje, to jest bardzo ładnie i odrośnięte paznokcie nie sa zniszczone.
A w tipsach cudowne jest to, że mimo zmywania naczyń i innych prac w domu lakier trzyma się 2 tygodnie bez odprysków.
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
moje paznokcie nie nadają się do niczego <_< jak je tylko zapuszcze to zaraz sie łamią...robiłam tipsy pare razy, mam koleżankę w tym fachu i potrafi zdziałać cuda, tipsy wyglądają jak prawdziwe paznokcie i do tego to zdobienie ;) nie jestem jakąś zwolenniczką tipsów, ale cóż poradzić jak własne paznokcie się do niczego nie nadają...
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
przez prawie pol roku mialoam naturalne pazurki wczesniej tylko zele i tak mialo pozostac ale tydzien temu cos mnie tknelo i znow jestem szczesliwa posiadaczka zeli :)


40ks2.jpg
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A ja uwielbiam ślicznie pomalowane na biało, brązowo lub na czarno pazurki. No, inne kolory też wchodzą w grę, ale te w szczególności. Raz miałam stycznośc z tipsami. Koszmar! Bo nie ma to jak prawdziwe i naturalne pazurki :)
 

qwerty

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
nie podobaja mi sie tipsy - wygladaja wg mnie oblesnie i nienaturalnie

tylko naturalne paznokcie... nie wazne jakiej dlugosci ale wazne zeby byly zadbane :)
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
ja wole swoje paznokcie, bo mam w mirę zadbane. od czasu do czasu sobie pomaluję i ładnie wyglada. Nie potrzebuje tipsów.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ja mam naturalne, nie maluje ich, nie naklejam tipsów. Podobają mi się takie jakie są, wyglądają lepiej niż pomalowane pazurki niejednej mojej koleżanki. Poza tym na gitarze ciężko grać w długich albo w tipsach :p
 
Do góry