The Ramones

P

pandaredski

Guest
Aż wstyd, że nikt nie podał tu jeszcze tej kapeli są poprostu swietni pierwsza kapela punkowa 100 razy lepsi od Sex pistols polecam wszystkim kto jeszcze nie slyszal radze jak najszybciej przesluchac pozdrawiam!

Witam po dlugiej przerwie ;)

Sid Vicious ciesze sie, że uwielbiasz Ramones ale trza to jasno powiedzieć, przegiąłes. 100 razy lepsi? Toż to jeszcze bardziej obrazoburcze niż słowa God save the qeen and ... mniejsza z tym. Ramones są wciąż super ale te ich ... stop this crazy goigs ooon, it's gonna be the death of you... ( czy jakos tak ) to jeszcze nie jest to co doprowadzilo do próby rozwałki królesko kapitalistycznego ten tego myślenia. Jednak Pistolsi są 100 razy bardzi niegrzeczni (czytaj lepsi)

A co w tym dziwnego?

No bo mi się wydaje, że na tej polskiej zimowo jesiennej ziemi powstają zespoły i poglądy bardziej takie jakieś brytyjsko ponure niż te z tego ' brave new world'a' zza oceanu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sid Vicious ciesze sie, że uwielbiasz Ramones ale trza to jasno powiedzieć, przegiąłes. 100 razy lepsi? Toż to jeszcze bardziej obrazoburcze niż słowa God save the qeen and ... mniejsza z tym. Ramones są wciąż super ale te ich ... stop this crazy goigs ooon, it's gonna be the death of you... ( czy jakos tak ) to jeszcze nie jest to co doprowadzilo do próby rozwałki królesko kapitalistycznego ten tego myślenia. Jednak Pistolsi są 100 razy bardzi niegrzeczni (czytaj lepsi)
Ramones nie prowadzili otwartego buntu przeciw władzy. Po pierwsze zespół był apolityczny i od początku do końca miał być prostą muzyką dla nastolatków. Ramonsi nigdy nie afiszowali się ze sloganami typu Sex Pistols. Równie dobrze możesz zarzucić im, że nie grali metalu.
 

dave84

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Było już wcześniej kilka kapel przed Ramones, co nie zmienia faktu, że ich muzyka jest rewelacyjna.
 

Radus

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
koles z nickiem Sid Vicious pisze o wyzszosci the Ramones nad Sex Pistols (nic do ciebie nie mam tak tylko zabawnie troche to wygląda :p )

A co do sporu Sex Pistols vs. The Ramones - obydwa zespoły są świetne, a róznie sie na tyle że chyba nie ma sensu ich porównywać.
 

michal90

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
Wiem że to dość dziwnie wygląda ale wtedy gdy zakładałem tu konto az wstyd sie przyznać nie znałem Ramones za dobrze... kiedy zagłębiłem się w ich dyskografie sa dla mnie najlepsza kapela na zawsze
 
Do góry