The best program

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
wescie ludzie o czym wy mowicie jak ja testowalem foobara jaies dwa lata temu(moze przesadzilem) to znalazlem tyle bledow ze hoho.....cial sie przy plikach kodowanych powyzej 44khz..itd...mysle ze wwinamp jest dobry choc malo stabilny i wykorzytsuje duzo zasobow ale ja uwazam ze lepszy niz foobar....a bedia playera to nie znosze :/
 

Majkel

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Szczecin
iTunes ;] może dlatego, że fajnie współgra z moim iPodem?:p tak btw. to chyba najlepszym programem do odtwarzania muzyki na kompie, jest taki program, który umiemy obsługiwać, radzi z nim sobie nasz sprzęt i obsługuje te formaty, których używamy ;]
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
Foobar jakosciowo wcale nie jest lepszy od winampa :p Testy to potwierdzaja a i autor nie przyznaje sie do wyzszosci foobara nad winampem :) Foobar wykorzystuje poprostu resampling software'owy, co daje pewna roznice przy slabych karatach dzwiekowych, szczegolnie tych zintegrowanych z plyta glowna (np. Avance 97). Po sciagnieciu wtyczki resamplingowej ze strowny winampa efekt jest taki sam :D
Przewaga foobara lezy w tym, ze u niego wtyczka ta instaluje sie razem z aplikacja...

Osobiscie uzywam VirtualDJ'a i Traktora :)
 

Sylwiuszek

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KARTUZY
Winamp mi się nie podoba bo nie wiem.
Ale super jest Windows Media Player...
Jest tam super biblioteka i wogle ...
Super!
 

DjPucek

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tak czytam te posty ... i śmiać mi sie chce ..... WinAmp .... Footbar ..... Jet Audio ... ale już najbardziej dobił mnie Media Player :lol: ..... każdy z nich (no może poza winamp`em i jest audio) to badziewia ..... nie mające nic wspólnego z mixowaniem ..... do mixowania to sie nadaje Mikser ... ale w realu ..... i żaden program tego nie zastąpi ... do grania z kompa (bo laptopa zabieram na każdą imprezke - bo trudno zabrać na płytkach miliony nagrań) to używam Ots Dj ... program który używają Radia do nadawania (używa go Rmi a może i inne radia ....) .. tak więc polecam ... i pozdrawiam .... DjPucek ...... real dj ...... :eek:k:
 

kieszko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
moj.
e-jay - wszystkie rodzaje |-> nagrywanie
Virtual DJ - trial |-> Mixowanie

no prosze Cie... nie wiem co ludzie widzą w VDJ... bity rozchodzą sie na nim czesciej niz na prawdziwym vinylu, brzmi sztucznie i wogule...
E-Jay'a nie próbowałem, ale podobno dosc prosty i fajny : )
 

KaJeK

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
winamp rządzi a mixowanie muzy to Traktor Dj Lub Virtual Dj
 

jokerwader

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Adlen3 Przed tym jak dopowiesz patrz na daty ostatniego posta jak i tematu.

Pozdrawiam! :eek:k:
 

Gigler

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siedlce
Virtual Dj Rlzzzz :) Ja go nie używam tylko na imprezy, ale i nieraz gram sobie na sucho :) Winampa i WMP używam tylko do słuchania audycji kolegów z radia :)
 
Do góry