Test Na Twoją Osobowość

Ja_a_Kto

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
4w3 - Arytokrata

"Tragiczny romantyk" , pff.
Większość (spora większość :D) się zgadza.
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
Entuzjasta
Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik"

Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna do utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża liczba komików posiada typ 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łątwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg.

Cała ja! :) Dosłownie! Tylko w miejscu gdzie tak "wytłuściłam" trzcionkę to do mnie nie pasuje a tak to dosłownie 100 % ja! :)
 

Anastazja_89

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
5w6 no niestety nie wszystko się zgadza
owszem, potrafię wczuć się w stuację innych i pomóc roziązać im problem, ale nie jestem tak "wyalienowana" od świata jak jest napisane, wiec zgadza sie mniej więcej w 60%

:sexy:
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
1w9, ale w pełni sie z tym nie zgadzam... No jedynie, że oni mnie przejrzeli na wylot, a ja sama nie jestem jeszzce tych cech świadoma... :p
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
4w5... Niemalże racja. W sumie, to wszystko się zgadza, ale możnaby więcej. Najlepsz ejst to, że piszą, że tak samo by wyszedł Curt Cobain, co ejst dla mnie ogrooomnym komplementem :) Tylko skończyć tak jak on bym nie chciała, umiem ograniczać tego typu używki.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
ja jestem 4w5 większośc się zgadza, inteligentna idywidualistka żyjąca we własnym świecie... eh...
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja mam 4w5 "Włóczęga" i jestem w szoku!!! wszystko się zgadza...odzwierciedla mój charakter w 100%...:eek:
 
Do góry