Test Na Twoją Osobowość

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
"Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posępne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

:mruga: nie powiem, pasuje :mruga:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Mi wyszło : 5w4 Obrazoburca. Wszystko się zgadza.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
7w8, początek pasuje, ale to nie jest prawda. Ktoś napisze "Może tak jest, ale o tym nie wiesz?", jak przeczytałem na pierwszej stronie. Nonsens. To tylko quiz, psychotest który o niczym nie świadczy ;)
 

Bezwet

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Już kiedyś go robiłem, wtedy tak jak i teraz wyszło mi 5w4. Prawie wszystko się zgadza.
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
7w8 - "Realista". Zgadza się praktycznie wszystko :D. Mogę śmiało rzec 90% :D.
 
Do góry