Teściowie...

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ona zawsze do złego działu...Szkoda myśleć, lepiej swą cudowną, farbowaną główkę w avie pokazać...:p
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
Ej Gabinia czy to ty na tym zdjenciu? Jak tak to jestes spoko ej. Nie przejmuj sie tesciami, nie warto. Wychodzisz czasem gdzies sama?
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Mozliwe, ze to jest zły dział..chociaż jak ktoś ma *(&*&%&*%$&$ teściów i ma z nimi problem , to może to dla nich być zyciową trudnością... o pzreniesieniu pewnie mod zadecyduje ;) wysyłam raport...

na temat:

Poki co teściów to ja mam w roli "przyszłych" wiec duzo nie napiszę...ale wiem jaka będzie moja matka w roli teściowej... tu moge sie "pochwalić" swoją matką, która uwielbia się wtryniać w związek zarówno mój, jak i mojego brata...pod tym wzgledem jest okropna, pomóc umie (chyba o_O).

Pewnie większość tych, którzy mają teściów będą narzekać na ciągłe wtrącanie, marudzenie i inna bzdety, nie? :) to czekamy...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
dzastin~ chłopcze zamilcz, bo wstyd mi, że też jestem facetem :D

a do tematu, "teściów" mam wporzo, wprawdzie teść jest prawie abstynentem (choroba), ale i tak są luźni i umieją pożartować na różne tematy (w tym seks)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Masz rację, nie wolałbym, ale czemu musisz okazywać swoją frustrację w tak tandetny sposób? Każdy kiedyś był prawiczkiem, jedni zakończyli ten "stan" wcześniej, inni później i uwierz mi, że z takim podejściem jak Twoje na serio nieprędko nastąpią zmiany w Twoim życiu ;) Obudzisz się kiedyś jako 35latek z fujarą w ręku i myślą: "Czemu taki zajebisty koleś jak ja jeszcze nie miał kobiety?".

I na serio no offence, to tylko moja skromna rada.
 
Do góry