telewizja w PC

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
witam. mam u siebie maly pokoj i nie mam miejsca juz na telewizor ale mam za to calkiem przyzwoity monitor i tak sobie mysle zeby zrobic sobie telewizje w PC no ale oczywiscie mam watpliwosci wiec pisze :)

czyli tak wiem ze musze kupic sobie karte telewizyjna do komputera i teraz pytanie czy pod taka karte mógl bym podpiac cos takiego telewizja lub np polsat cyfrowy? lecz glownie chodzi o polsat cyfrowy i o ten najnizszy abonament za 9,90 i czy to by wszystko dzialalo ze soba i mogl bym normalnie kanaly przegladac no i na jakiej zasadzie by to dzialalo :) w ostatecznosci chyab bym mogl antene pokojawa podlaczyc ale to bym mial malo kanalow :)

pozdro
 

Moderni.pl

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kupujesz karte telewizyjna i powinno działac. Mam tylko małe pytanko: jakiej rozdzielcczości masz monitor?? Bo może bardziej jednak opłaca się kupic nowy tv. Co do polsatu cyfrowego to dokupujesz dodatkowo dekoder+talerz satelitarny,nie wiem czy pod samą karte tv by działało.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Kupujesz karte telewizyjna i powinno działac. Mam tylko małe pytanko: jakiej rozdzielcczości masz monitor?? Bo może bardziej jednak opłaca się kupic nowy tv. Co do polsatu cyfrowego to dokupujesz dodatkowo dekoder+talerz satelitarny,nie wiem czy pod samą karte tv by działało.

rozdzielczosc mam 1600x900 cos czytalem o zewnetrznej karcie dzieki ktorej bym nie musial komputera wlanczac tylko sam monitor pod dekoder podlaczyc i by dzialalo ale nie wiem czy to dobrze zrozumialem
 
Do góry