tekst na konkurencję "odgadywanie osób z klasy"

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Mam do was ogromną prośbę :) . Otóż potrzebuję scenariusza do jednej konkurencji, a mianowicie do "odgadywanie osób z klasy". Za 2 tygodnie w gimnazjum pierwsze klasy mają otrzęsiny, a ja jestem w 2 i nasza klasa rok temu wygrała i w nagrodę ma przygotować w tym roku dla kotów otrzęsiny. Myślę, że wiecie co to jest ;p No i będzie taka konkurencja, że jedna osoba z klasy zakłada coś na oczy i bierze kilka, np. 3 osoby z klasy i zgaduje jakie to osoby po długości włosach po rysach twarzy tak ręką dotyka. I ja mam tą konkurencję prowadzić. I muszę wymyślić jakiś scenariusz do tego, ale nic mi do głowy nie przychodzi. Jak ktoś by mógł, to prosiłabym o część albo całość jak ktoś w tym jest dobry i lubi takie rzeczy robić.
Jeszcze bym chciała ślubowanie na tą uroczystość. Ale takie śmieszne, np. Będę zbierać wszystkie papierki po szkole.
Z góry dziękuję:) Odwdzięczę się :*
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
chodzi ci o pasowanie kotów :p (tak to sie u nas nazywa)
no nie wiem można wybrać dwóch nieszczęśników z klasy (chłopaka i dziewczynę) i kazać im zatańczyć przytulanke :D albo zjeść parę łyżek kisielu z pieprzem :D
 

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Nie zrozumiałaś mnie :) Ja mam już konkurencję tylko potrzebny mi do niej scenariusz co mam do nich mówić itp...
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Możesz zwyczajnie powiedzieć, że za pomocą rąk (wiem, dziwnie to brzmi...) mają odgadnąć, kogo z klasy mają przed sobą... Czy coś takiego.
Najlepiej zapytaj się opiekuna samorządu, powinien Ci coś jeszcze doradzić ;)
Mam nadzieję, że pomogłam... To jak się odwdzięczysz? :p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
1. Nie będziecie się wykradali z domu, gdy rodzice zasną 1 klasa: po jaką cholerę czekać aż zasną

2. Nie będziecie pili żadnego alkoholu 1 klasa: trawa kopie o wiele lepiej

3. Nie będziecie kraść batonów w sklepiku za rogiem 1 klasa: w Biedronce mają ich znacznie większy wybór

4. Nie będziecie nigdy aresztowani za wandalizm 1 klasa: podpalenia są dużo ciekawsze

5. Nie będziecie podbierali pieniędzy rodzicom 1 klasa: wszyscy wiedzą że babcia ma ich znacznie więcej

6. Nie będziecie nigdy włączali się w żadne bijatyki 1 klasa: zawsze je zaczynaj

7. Nie będziecie opuszczali ostatnich lekcji 1 klasa: zróbcie sobie cały dzień bez szkoły

8. Nie będziecie wymuszali pieniędzy od rówieśników 1 klasa: młodsi płacą lepiej

9. Nie będziecie pomagali babinkom przechodzić przez skrzyżowanie 1 klasa: po prostu zostawcie je na środku

10. Nie będziecie stale rozmyślali o seksie 1 klasa: po prostu to zrób

Może spróbuj coś z tym pokombinować ;)
 
Do góry