technikum dla dorosłych jak to wygląda dzisiaj

Smilodon

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
górny śląsk
Cześć mam pytanie co do dzisiejszych szkół dla dorosłych bo się trochę po zmieniało a też nie jestem w temacie na topie , więc w 2001r ukończyłem zawodówkę za czasów jak jeszcze nie było gimnazjum a przydało by mi się świadectwo szkoły średniej i tak myślałem nad technikum dla dorosłych np., technik informatyki bo akurat pracuję w pokrewnym zawodzie , i interesuje mnie to czy są takie szkoły i jak wygląda sytuacja dla takich osób jak ja ? można się od razu do takiej zapisać tak po prostu , ile lat to trwa i jaki jest poziom bo musi być zaocznie wieczorowa . Pozdro
 

karakara

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dużo kierunków jest w szkole Go work w Łodzi jeśli chodzi o szkoły dwuletnie i roczne dobre ceny niektóre kierunki za darmo
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Nie będzie żadnych problemów. Wejdź na stronę interesującej Cię szkoły i tam będziesz miał wszystkie informacje. Każda szkoła ma określone terminy naboru kandydatów. Jeżeli chodzi o poziom to z tym jest różnie - w moim mieście jest jedna szkoła dla dorosłych - wystarczy tylko płacić i raz na jakiś czas pokazać się na zajęciach.
 

Anka1317

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Szkoły policealne przyjmują osoby bez matury (napisałeś,że jesteś po zawodówce). System nauczania jest różny zaoczny (weekendowy) lub wieczorowy (zajęcia w tygodniu). Najlepiej faktycznie zapoznać się z konkretnymi ofertami bezpośrednio na stronach internetowych, np. ZDZ w Warszawie, mają ogromny wybór :)
 
Do góry