technik

dumaha

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Łęczyca
Witam :)
Ja zdawałem egzamin na technika elektronika i jestem bardzo zadowolony. Słyszałem, że zdawalnośc wynosi ledwie 20%. Z całej klasy (12 osób ) zdały 4, w tym ja. Miałem z I części kolejno 86 i 90 %, z II praktycznej 96%. Kto się jeszcze pochwali ? :)
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Ciekawie wyszły egzaminy techników awioników :D
Pierwszy raz w historii z tego co wiem, najlepsze klasy w szkołach, a zdawalność wynosiła zaledwie około 50%
No ale cóż zrobić jak nie wiadomo czego się było spodziewać...
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Weźcie mnie nie straszcie. Ja w tym roku zdaję egzamin na technika administracji. Przerażające jest taka niska zdawalność...
 

steraf

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku będę zdawał na technika elektronika. Wcale nie boję się tego egzaminu, bardziej przeraża mnie matura z ... polskiego. Tak tak, polski to dla mnie koszmar :niepewny:
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Ja będę zdawać dopiero za 2 lata, ale po obejrzeniu testów teoretycznych nie jest tak źle jak to opisują. Ale jeszcze muszę obadać praktyczny ...
 

magda138

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
jeśli chcesz wiedzieć...zapytaj ;)
Ja będę zdawać egzamin na technika ekonomiste w czerwcu tego roku i czuję, że to będzie jedna wielka porażka...
Przygotowanie praktycznie zerowe...
Teoretyczny jakoś się napewno napisze, ale z praktycznym jest tragedia, bo w mojej szkole nikt mnie do tego dobrze nie przygotuje...
Ehh... Chciałabym zdać, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy...

Pozdrawiam

P.S. Trzymajcie kciuki ;)
 
Do góry