TATUAŻE

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie trafne temu że celtyk jest uznawany za skinheadowski symbol. natomiast 666 nie jest symbolem żadnym dla chrześcijan a antysymbolem
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Morion, chłopaku złoty, oświeć mnie i powiedz od kiedy krzyż cweltycki jest uznawany za typowy tatuaż u skinheads?
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Morion, chłopaku złoty, oświeć mnie i powiedz od kiedy krzyż cweltycki jest uznawany za typowy tatuaż u skinheads?
Chciałbym ci tylko powiedzieć że Krzyż Celtycki jest uznawany przez kościół jako symbol chrześcijaństwa. Po 2 uważany jest również za symbol kultury europejskiej czyli białej europy, stąd też skinheadzi (prawicowi) używają go często i jest on już z nimi kojarzony. pewnie widziałeś Krzyż Celtycki z napisem "White Pride World Wide".
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Chciałbym ci tylko powiedzieć że Krzyż Celtycki jest uznawany przez kościół jako symbol chrześcijaństwa
To taki offtop ma się rozumieć? Bo nie widze skojarzenia z tematem :) Z resztą celtyk jak wiadomo chrześcijański nie był i pewnie wielu chłopaków by sią oburzyło czytając twojego posta men.

Po 2 uważany jest również za symbol kultury europejskiej czyli białej europy,
Białej Europy? Nie spotkałem się z takim oficjalnym określeniem europy.

stąd też skinheadzi (prawicowi) używają go często i jest on już z nimi kojarzony
Czyli tutaj mowa o pozerach :bag:

pewnie widziałeś Krzyż Celtycki z napisem "White Pride World Wide".
Widziałem i zawsze mnie rozśmiesza :)
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Każde małe dziecko wie że Hitler nie tylko był pozerem ale i lamusem. Wielki aryjczyk.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
To taki offtop ma się rozumieć? Bo nie widze skojarzenia z tematem :) Z resztą celtyk jak wiadomo chrześcijański nie był i pewnie wielu chłopaków by sią oburzyło czytając twojego posta men.
Krzyż Celtycki był symbolem pogańskim ale stał się również symbolem kościoła katolickiego
Białej Europy? Nie spotkałem się z takim oficjalnym określeniem europy.
No przepraszam ale europejska kultura została stworzona przez białych ludzi którzy tu mieszkali tak samo jak na Afrykę mówi się Czarny Ląd tak samo Europe nazywa się Białą
Czyli tutaj mowa o pozerach :bag:
rozumiem że nie uznajesz odłamów skinów i jedyni słuszni to ci którzy powstali na początku lat 60? czyli NR,NS, Oi, Red itd. nie są dla ciebie skinami tylko pozorami?
Widziałem i zawsze mnie rozśmiesza :)
a mnie rozśmiesza to że ktoś nie uznaje odmian skinów które wyewoluowały przez wszystkie lata istnienia tej subkultury.
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Krzyż Celtycki był symbolem pogańskim ale stał się również symbolem kościoła katolickiego
Cały czas dążę do tego czy to jest chrześcijański czy pogański czy buddyjski symbol to i tak nie ma w ogóle związku z tematem.

No przepraszam ale europejska kultura została stworzona przez białych ludzi którzy tu mieszkali tak samo jak na Afrykę mówi się Czarny Ląd tak samo Europe nazywa się Białą
Na afrykę oczywiście się tak mówi, ale w dzisiejszych czasach to już rasistowskie określenie i mniej spotykane jak dawniej. A przecież postęp jest, nie?

rozumiem że nie uznajesz odłamów skinów i jedyni słuszni to ci którzy powstali na początku lat 60? czyli NR,NS, Oi, Red itd. nie są dla ciebie skinami tylko pozorami?
Ja jestem za postępem Słodki, a nie za uwstecznianiem. NR, NS, Red to już polityka. Czy satanista który odwraca się od szatana jest dalej satanistą? Czy skinhead który odwraca się do polityki jest nadal skinheadem?

a mnie rozśmiesza to że ktoś nie uznaje odmian skinów które wyewoluowały przez wszystkie lata istnienia tej subkultury.
To polityka, chłopak, zeszmaciła skinheads a nie oni siebie sami.

na jakiej podstawie, użyłeś słowa "niby" ?
Jak cię widzą tak cię piszą. Oi! :bag:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a swastyka? jaki miała związek z rasą aryjską? żaden, była symbolem mającym sprowadzać szczęście, a pentagram dla satanistów? też go przejęto, początkowo był to magiczny symbol chroniący od zła.

Eternal dzieciaczku obudź się, to nie Harry potter, to życie, codziennie ktoś dostaje nożem w plecy, ludzie się nienawidzą i nie zamierzają razem zioła jarać i :cenzura:ego reggae słuchać
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Na afrykę oczywiście się tak mówi, ale w dzisiejszych czasach to już rasistowskie określenie i mniej spotykane jak dawniej. A przecież postęp jest, nie?
2 zdania a od razu widać, że jesteś dzieckiem mediów :bag:

Na afrykę oczywiście się tak mówi, ale w dzisiejszych czasach to już rasistowskie określenie i mniej spotykane jak dawniej.
Jezu człowieku, ale to określenie jest zgodne z prawdą, tak? I tutaj dochodzimy do ciekawej konkluzji antyrasizm nijak się ma do prawdy :D
A przecież postęp jest, nie?
Aleś jest postępowy... pokolenie Bravo :p
Ja jestem za postępem Słodki, a nie za uwstecznianiem. NR, NS, Red to już polityka. Czy satanista który odwraca się od szatana jest dalej satanistą?
od kiedy to interesowanie się tym co dzieje się w polityce jest uwstecznieniem :mruga: o ile wiem małe dzieci nie interesują się nią
Czy skinhead który odwraca się do polityki jest nadal skinheadem?
przeczysz sobie misiu żelkowy śmiesznokształtny, skoro jesteś za "postępem" to powinieneś zaakceptować, że skinheadzi z debili żłopiących piwo, jarających zielsko zaczęli się interesować światem wokół, a głównym przejawem tego jest (uwaga, uwaga) polityka

To polityka, chłopak, zeszmaciła skinheads a nie oni siebie sami.


Jak cię widzą tak cię piszą. Oi! :bag:
Peace :bag:
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a swastyka? jaki miała związek z rasą aryjską?
Z jaką rasą? :)

Eternal dzieciaczku
Juupiii! Kosiam Cie :*
to życie, codziennie ktoś dostaje nożem w plecy, ludzie się nienawidzą i nie zamierzają razem zioła jarać i :cenzura:ego reggae słuchać
Ale co ma jedno do drugiego? Czy ja głoszę pokój? Chłopak! Nic nie wnosisz do tematu taką gadką. Ameryki nie odkryłeś.

2 zdania a od razu widać, że jesteś dzieckiem mediów
Hehe, wiadomo. Na dodatek powiem że żydokomunistyczne media. :bag:

Jezu człowieku, ale to określenie jest zgodne z prawdą, tak? I tutaj dochodzimy do ciekawej konkluzji antyrasizm nijak się ma do prawdy
Określenie to już funkcjonowało podczas niewolnictwa. Niewolnictwa już nie ma lecz zostało określenie. Czy słusznie?
Z resztą dochodzimy do ciekawszej konkluzji. Dlaczego na Europe się mówi Biała Europa, jak wiadomo już nie jest taka biała i prawdę mówiąc nigdy nie była?
pokolenie Bravo
Bravo Girl i Tokio Hotel. Bil <3

od kiedy to interesowanie się tym co dzieje się w polityce jest uwstecznieniem blink.gif o ile wiem małe dzieci nie interesują się nią
Interesowanie nie jest złe. Wiadomo, każdy woli patrzeć na łapy tym którzy rządzą. Dzieci też się interesują, np. ja.

przeczysz sobie misiu żelkowy śmiesznokształtny, skoro jesteś za "postępem" to powinieneś zaakceptować, że skinheadzi z debili żłopiących piwo, jarających zielsko zaczęli się interesować światem wokół, a głównym przejawem tego jest (uwaga, uwaga) polityka
Hehe, ale postęp. Tworzenie między sobą podziałów uważasz postępem? No i co z tego że te nibyskiny wzięły się za politykę? Wyszło coś dobrego z tego? Wyszli bojówkarze partyjni, co rozpieprzają demonstracje, albo sami robią. Jaki dziś mamy obraz skina? Naziol co patrzy komu zrobić kuku i namalować swastykę, albo poganin który myśli że żyje w średniowieczu. Postęp.
Szukajcie dalej żydokomuchów w rządzie.

Dlaczego postępowi skini boją się homoseksualistów? Imigrantów?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Z jaką rasą? :)


Juupiii! Kosiam Cie :*

Ale co ma jedno do drugiego? Czy ja głoszę pokój? Chłopak! Nic nie wnosisz do tematu taką gadką. Ameryki nie odkryłeś.


Hehe, wiadomo. Na dodatek powiem że żydokomunistyczne media. :bag:


Określenie to już funkcjonowało podczas niewolnictwa. Niewolnictwa już nie ma lecz zostało określenie. Czy słusznie?
Z resztą dochodzimy do ciekawszej konkluzji. Dlaczego na Europe się mówi Biała Europa, jak wiadomo już nie jest taka biała i prawdę mówiąc nigdy nie była?

Bravo Girl i Tokio Hotel. Bil <3


Interesowanie nie jest złe. Wiadomo, każdy woli patrzeć na łapy tym którzy rządzą. Dzieci też się interesują, np. ja.


Hehe, ale postęp. Tworzenie między sobą podziałów uważasz postępem? No i co z tego że te nibyskiny wzięły się za politykę? Wyszło coś dobrego z tego? Wyszli bojówkarze partyjni, co rozpieprzają demonstracje, albo sami robią. Jaki dziś mamy obraz skina? Naziol co patrzy komu zrobić kuku i namalować swastykę, albo poganin który myśli że żyje w średniowieczu. Postęp.
Szukajcie dalej żydokomuchów w rządzie.

Dlaczego postępowi skini boją się homoseksualistów? Imigrantów?
dziękuję. wniosek, jesteś durniem który się uśmiecha jak nie umie odpowiedzieć nie ma porządnych argumentów. próbujesz wyjść na inteligenta z tej dobrej strony barykady robiąc z nas złych zacofańców ale fakt jest że walisz stereotypami albo nie znając rzeczy co na jedno wychodzi.
PS nie boją się tylko ich nie lubią. to że ktoś czegoś nie lubi nie znaczy że się boi. albo odpowiesz na mój post, w którym pisałem o swastyce, albo nie odpisuj tu. durniów na forum wielu kolejnego tu nie trzeba
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Eternal_Cowboy powiedz mi więc jak wygląda prawdziwy skin?
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No ja widzę że wielu tu durniów. Nawet w tym temacie.

A o to Twój post.
a swastyka? jaki miała związek z rasą aryjską? żaden, była symbolem mającym sprowadzać szczęście, a pentagram dla satanistów? też go przejęto, początkowo był to magiczny symbol chroniący od zła.
Co ja Ci mogę dopowiedzieć jeszcze o swastyce. No miała przecież dużo wspólnego z Ariami bo między innymi w ich kulturze też występowała swastyka. Swastyka to wielowiekowy symbol występujący w różnych kulturach i religiach.

Może chcesz porozmawiać jeszcze na jakiś temat i sprawdzić moją niewiedze?

Nietolerancja a nie lubienie to też jest różnica. Nie zapominaj o tym.

Wygląd skina? Taki krótko ostrzyżony hipek z dwiema rękami w polówce albo koszuli i dwiema nogami w dżinsach i butach.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tyle miał z ariami co i celtyk i oba symbole mają równe prawo być wykorzystywane. jak celtyk do skinów nie pasuje, to hitler byłmegapozerem
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Wygląd skina? Taki krótko ostrzyżony hipek z dwiema rękami w polówce albo koszuli i dwiema nogami w dżinsach i butach.
hipek? czyli że co jak ktoś nie jest hipisem to nie jest skinem? jak przypadkiem interesuje się polityka to ni jest skinem?

Kiedyś rower wyglądał tak:
180px-Draisienne.jpg


A tak wygląda teraz:
120px-Rower_gorski.jpg


mam rozumieć że dla ciebie ten pierwszy rysunek przedstawia rower a ten drugi to tylko pozer?
 

Eternal_Cowboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hehe, poczytaj trochę o wujku Hitlerku i jego historii jak to się Niemcy stali Aryjczykami a ich język językiem Aryjskim.

Hitler i jego chłopaki a nawet i naród Niemiecki mają tyle wspólnego z Aryjczykami jak skinheadzi z rasizmem. Już słowianie (którzy według Hitlera nie byli aryjczykami) mają więcej z aryjczykami wspólnego.

Kajan90, jak by nie patrzeć, nadal ma koła, ramę i szprychy. Czyli o co ci chodzi? O kolor? Lol.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Hitler i jego chłopaki a nawet i naród Niemiecki mają tyle wspólnego z Aryjczykami jak skinheadzi z rasizmem. Już słowianie (którzy według Hitlera nie byli aryjczykami) mają więcej z aryjczykami wspólnego.
Aryjczycy to Indoeuropejczycy , więc Niemcy mają tyle wspólnego z Indoeuropejczykami co skinheadzi z rasizmem, jak slusznie zdałeś sobie sprawę :]
a Hitler nie zaprzeczał aryjskiemu pochodzeniu Polaków(o Francuzach np wyrażał się "kundle" ale o Słowianach zachodnich nigdy)
Eternal_Cowboy ja wiem, że ty wierzysz w termin "prawdziwy skinhead", "prawdziwy rastaman" itp. ale zastanów się przez chwilę nad głupotą takiego rozumowania, czy owi "tru" skini mają może atest Instytutu Matki i Dziecka, jakie formalności trzeba spelnić aby być skinheadem? jeżeli tego nie zrozumiesz to niezbyt chce mi się prowadzić z Tobą dyskusję...
CWP/14
 
Do góry