tatuaże są zagrożeniem dla twojej duszy

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
37
Miasto
Milton Keynes, UK
Mam 7 to już w zasadzie po mnie. Ale potwierdzam, że z katolickim bogiem i rozumieniem duszy nie mam nic wspólnego a jak przechodzę koło kościoła to pieką mnie dziary :p
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 320
Punkty reakcji
199
Rzecz w tym że przedstawienie tezy w formie
"tezę postawiłem a zamiast tłumaczyć czy wyjaśnić obejrzyjcie film"
jest na poziomie forumowego zera.
Film bądź filmy mogą zostać usunięte
i co wtedy zostanie z argumentacji forumowicza?
Ponadto nikt nie dowiódł że na tym forum dominują wierzący.
Można było napisać cokolwiek ale pewnie to było lepsze wyjście niż to jak postąpił autor tematu.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
88
Kiedyś ludzie wierzyli, że kamień to bóstwo i mu oddawali pokłony. Potem wierzyli w wampiry, wilkołaki i że osoby rudowłose są zagrożeniem, bo mają niecne magiczne moce. Dzisiaj znajdą się tacy, co dorabiają ideologię do tatuaży albo np. do szczepionek(jakby trzeba było kogoś truć akurat szczepionką ,,uknuwając międzynarodowy depopulacyjny spisek'' a nie czymkolwiek innym) albo wierzą w rapitilian(nie wiem czy tak to się pisze?).
Ciemnota ma różne oblicza w różnych czasach i jak widać nie da się tego do końca wyplenić.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
363
Punkty reakcji
48
Akurat reptilianie i annunaki nie różnią się bardzo od naszych bóstw, czy też Boga.

Annunaki to najstarsze znane człowiekowi bóstwa, w które wierzyli Sumerowie, a z których zerżnięta jest biblia praktycznie 1:1. Wierzenia Sumerów i Żydów (stary testament) to w zasadzie to samo. Jahwe był jednym z annunakich, początkowo ta religia była monolatrią, czyli Żydzi wierzyli, że istnieją inni Bogowie, ale oddawali cześć swojemu (i go wspierali), później dopiero zostało to przekształcone na monoteizm.


Ale to taki lekki offtopic, pokazujący, że nie wszystko ma swoje odbicie w ciemnocie :) Teorie spiskowe zawierają w sobie często ziarno prawdy, czasem nawet nieco więcej niż jedno ziarno.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
Nie podobaja mi sie tatuaze i tez uwazam ze wymazanie skory to jest w pewnym stopniu sprzeciwianie sie Panu Bogu ktory stworzyl nas pieknych i czystych podobnie ma sie to do pompowania sobie botoksow w skore obzarstwu itd .... natura jest piekna i nie niszczmy tego
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Te filmiki temacie są prymitywne.
Opętanie nie grozi powodu zaniku
Rządów Szatana i jego sług.
Moc opętania miały tylko okresie
Mitologicznym gdy nastąpił podział
Świata na dobro i zło a zniszczył go
Szatan i Anioły które zmieszały się
Ludźmi i tego powodu nastąpił podział
Świata i powstanie zła.
Malowanie ciała było symbolem
Wierności wobec zła a za to
Nagrodę dostaje moc i dla zła pije
Krew i złe czyny .
Dziś tego nie ma powodu końca
Okresu mitycznego lub tym okresie
Upadku tego ludu który uznawał władze
Szatana i jego sług a drugi powód
Jezus stworzył nową wiarę i otworzył
Albo stworzył Niebo dla wszystkich.
Wyzwolił świat od szata i praktyk
Okultystycznych a te osoby
Mogą je przyjąć dobrowolnie lub
Po zniszczeniu okultystycznej
Świątyni lub drzewa wyzwolenie
Od zła.
 
Do góry