Tatuaż

aneta3bit

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam, zdecydowałam się na tatuaż. Jest to bardzo znaczące dla mnie zdanie... bardzo chciałabym mieć go na zawsze. Chciałam zrobić sobie go na nadgarstku, ale jest ono dość długie - jakieś 7 słów.
Czy udałoby się to wytatuować tak małymi literami, żeby nie zajmowało dużo miejsca? Czy te litery nie zleją się? Zależy mi żeby był to napis który mogę ukryc np. w pracy pod bransoletką itp.
Czy muszę pomyśleć o innym miejscu? Bo tego zdania skracać nie chce (chociaż się da), bo to już nie będzie to samo...
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
 

molson

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Przed zrobieniem tatuażu zastanów się dobrze. Pamiętaj, że ciało zmienia się z wiekiem, miejsce powinno być najmniej podatne na rozciąganie skóry i tym podobne sprawy. Pamiętaj też, że tatuaż trzeba co jakiś czas odnawiać, blaknie itp.. Obawiam się, że w tym przypadku może być ciężko ukryć taki napis. Jeśli masz gotowy projekt najlepiej zrób sobie na próbę taki wodny czy nie wiem hennę zobaczysz jak wygląda itd. Możesz również udać się do jakiegoś salonu i zapytać.
 

aneta3bit

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
odnawiać? to tego nie wiedziałam...
hmm, no nic, zastanowię się jeszcze, ale bardzo mi zależy na właśnie tym napisie..
chciałabym właśnie, wiedzieć też, czy małe literki mogą się zlać. Bo jakby zrobić małymi to wyszło by na nadgarstku 2 linijki tekstu.. więc myślę że spokojnie bransoletą można zasłonić.. no chyba że inaczej wyobrażam sobie to niż jest to możliwe do wykonania...
yh zamotałam :p
 
M

mnradio

Guest
Warto sie najpierw przebadac bo co 2 czlowiek jest zarazony HBSEm czyli zoltaczka i moze o niej nie wiedziec a robiac tatuaz mozesz zarazic kogos jesli nie zmienia po tobie igly
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Witam, zdecydowałam się na tatuaż. Jest to bardzo znaczące dla mnie zdanie... bardzo chciałabym mieć go na zawsze. Chciałam zrobić sobie go na nadgarstku, ale jest ono dość długie - jakieś 7 słów.
Czy udałoby się to wytatuować tak małymi literami, żeby nie zajmowało dużo miejsca? Czy te litery nie zleją się? Zależy mi żeby był to napis który mogę ukryc np. w pracy pod bransoletką itp.
Czy muszę pomyśleć o innym miejscu? Bo tego zdania skracać nie chce (chociaż się da), bo to już nie będzie to samo...
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Witam,nie znam sie na tym,ale przeciez moge cos napisac,prawda??Jesli to ladny tatuaz,to tez bym sobie zrobila,a ze krotki to tym lepiej,a fachowiec zrobi kazdy z pewnoscia i ten dluuuugi i ten bardzo malenki,No nie??? Zycze powodzenia i koniecznie go zrob.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
W jakim zawodzie pracujesz? Nadgarstek to jedno z najbardziej widocznych miejsc. Często chodzimy na krótki rękaw, z podwiniętymi rękawami, a bransoletka w czasie pracy może się przesunąć. Lepiej zrobić trochę niżej na karku, plecach, stopie..
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Dokladnie, SzklanaDama ma racje, a pozatym sie dokladnie (!) zastanow, zrobic tatuaz

to jest szybko ale zostaje na cale zycie, chyba ze chcesz go potem bolesna laserowa metoda

usuwac. W tej chwili moze myslisz, ze to jest super pomysl, ale za lat kilka moze zmienisz

zdanie i wtedy upssss, takze dooobrze sie zastanow, to jest powazna decyzja.

Pozdrowionka I.
 

aneta3bit

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
właśnie nadgarstek jest w moim przypadku najmniej widoczny :) i wierzcie mi, że nie ma możliwości żeby moje bransoletki się przesunęły i zajmują koło 10-12 centymetrów na ręce :p
Myślałam długo o tym i pytam raczej o to czy ktoś mi nie schrzani takiego małego napisu. Bo gdzieś mi się o uszy obiło, że takie małe są na własne ryzyko, że może zostać po jakimś czasie wielka plama...
A jeśli chodzi o laserowe "bolesne" usuwanie to aż się zaśmiałam (sorry:)) ale jakoś mnie ten "bolesny" argument nie wystraszył :p samo zrobienie jest bolesne :)
 
Do góry